لاغری با نازوب

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مهارت و ترفندهای زندگی وبسایت ناز وب

کلیپ کتک خوردن زن بیمار توسط پزشک لو رفت

مجموعه : کلیپ و ویدئو
کلیپ کتک خوردن زن بیمار توسط پزشک لو رفت

کلیپ کتک خوردن زن بیمار توسط پزشک لو رفت

 

وب سایت نازوب، جزئیات انتشار کلیپی از کتک زن بیمار توسط پزشک در بیمارستان

 

انتشار فیلمی از رفتار عجیب یک پزشک برای معاینه بیماری که ظاهرا بیهوش شده است باعث کنجکاوی کاربران برای دانستن واقعیت ماجرا شد ، واقعیتی که پزشک آن را رد کرده و کاملا ساختگی دانسته است!! کلیپ را در پایان این خبر مشاهده کنید

 

زن جوانی که احتمال می رود اهل کشور هند یا پاکستان باشد بیحال روی تخت افتاده است و پزشک برای معاینه کنار او می آید ، رفتار پزشک کاملا با رفتار یک پزشک معمولی برای معاینه فرق دارد و بیشتر مشابه کسانی است که با شکنجه سعی در گرفتن اعتراف دارند. پزشک با گرفتن موهای سر زن بیمار سر او را بلند کرده و چندین بار سیلی محکمی روی صورت او می زند.

 

عکس لحظه کتک زدن بیمار زن بیهوش توسط پزشک دیوانه

 

کلیپ کتک خوردن زن بیمار توسط پزشک لو رفت

این لحظات پای پلیس را به ماجرا کشاند اما پزشک کاملا این ماجرا را رد کرد و گفت :من هیچ چیز در این مورد به یاد نمی اورم و هرگز چنین رفتاری با بیمارم انجام نداده ام.

 

زن بینوا دو روز پیش بعد از آنکه در حین آشپزی ناگهان غش کرده بود به این بیمارستان منتقل شد اما مردم روستای “بهمر” ادعا می کردند که او جن زده شده است و ارواح به او حمله کرده اند.

 

پزشک در حضور چندین دانشجوی پزشکی به اتاق آمده و شروع به معاینه عجیب و غریبش می کند ، فیلم کوتاهی که توسط گوشی موبایل یکی از حاضرین در اتاق ضبط شده است بعد از انتشار به دست رئیس بیمارستان رسید و ادعاهای دروغین پزشک را باطل کرد و رسیدگی به این پرونده را به طور قانونی وارد مرحله رسیدگی کرد.

 

منبع: نازوب – www.nazweb.ir

اپلیکیشن عاشقنامه، برنامه ای برای سرگرمی شما و کسی که دوسش دارین، با اپلیکیشن عاشقنامه به راحتی فال حافظ بگیرید و تفسیرش رو بخونید. انواع طالع‌بینی و فال‌های مختلف از فال ماه تولد تا تست‌های مختلف سنجش عشق در رابطه، فال سال تولد، فال ابجد، فال انبیاء، استخاره ازدواج و...

آخرین نسخه اپلیکیشن عاشقنامه را از اینجا دانلود کنید:

اپلیکیشن عاشقنامه،انواع طالع‌بینی و فال‌های مختلف

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مطالب داغ چند روز گذشته
جذاب ترین سوپر مدل و پدیده دنیای مد (تصاویر)
جذاب ترین سوپر مدل و پدیده دنیای مد (تصاویر)
مشاهده بیشتر