دنیای  بازیگران و چهره های ایرانی

عضویت در کانال تلگرام

دنیای  بازیگران و چهره های ایرانی

دنیای دانستنی ها

اینستا پست تکان دهنده هنرمندان درباره #بینتا

اینستا پست تکان دهنده هنرمندان درباره #بینتا

اینستا پست با متن های جان سوز هنرمندان درباره #بینتا کشته شده

 

 

وب سایت نازوب، پیدا شدن جسد بی‌جان #بنیتا ی هشت ماهه در حالی که این کودک روزها در خودرویی که با آن ربوده شده بود در کنار این خیابان مانده بود، واکنش‌های متعددی را در میان اقشار مختلف جامعه در پی داشت.

 

 

بازیگران حوزه سینما و تلویزیون هم با انتشار عکس‌هایی از این کودک، ضمن همدردی با خانواده او، از این اتفاق ابراز ناراحتی کردند.

 

اینستا پست تکان دهنده هنرمندان درباره #بینتا کشته شدهاینستا پست تکان دهنده هنرمندان درباره #بینتا کشته شدهاینستا پست تکان دهنده هنرمندان درباره #بینتا کشته شدهاینستا پست تکان دهنده هنرمندان درباره #بینتا کشته شدهاینستا پست تکان دهنده هنرمندان درباره #بینتا کشته شدهاینستا پست تکان دهنده هنرمندان درباره #بینتا کشته شدهاینستا پست تکان دهنده هنرمندان درباره #بینتا کشته شدهاینستا پست تکان دهنده هنرمندان درباره #بینتا کشته شدهاینستا پست تکان دهنده هنرمندان درباره #بینتا کشته شده

 

 

دیگر متن‌هایی که بازیگران در پی این حادثه نوشته‌اند را می‌خوانید:

بهاره رهنما: «تسليت می‌گم به انسانيت به امنيت به مهربانی، تسليت می‌گم به پدر و مادر بنيتا، وای بر من و ما
از صبح در بهت و حيرت مرگ نه يك كودك كه مرگ انسانيت هستم، دزدی باش، حرام خوری باش! آيا اينكه آن طفل معصوم را فقط از ماشين بيرون می‌گذاشتی تا شايد زنده بماند خيلی كار سختي بود.

 

وا اسفا… وقت خوبی است كه از خود و مسئولين بپرسيم خشونت جاری در اين روزها از كجا می‌آيد و ما را به كجا می‌برد؟!»

 

 

اشکان خطیبی: مرگ انسانيت؛ همه به هم بى اعتنا، حتى به مرگ همديگه؛ كسى اگه كمك بخواد كى ميدونه اون چى ميگه.»

 

 

حمید جبلی: «بنیتا جان رفت… افرادی که جان بنیتاها را خواهند گرفت از روزگارمان کم نمی‌شوند لطفا شما بیشتر از کودکتان مراقبت کنید و تا جایی که می‌شود همراهشان باشید.»

 

 

پریناز ایزدیار: «چى به سر انسانيت اومده؟ حتى فكر كردن بهش وحشتناكه، چطور دلشون اومد؟ تو كه آسمونى شدى فرشته كوچولو خدا به پدر و مادرت صبر بده.»

 

 

اینستا پست تکان دهنده هنرمندان درباره #بینتا کشته شده

 

رامبد جوان با انتشار این عکس در صفحه اش نوشت: سلام. خیلى متاسفم براى این خبر تلخ. قلبم فشرده شد و باور نمى کردم. این حال ماست و واى به حال مادر و پدر و نزدیکان بنیتاى کوچولو.!!!!!

 

منبع: نازوب – www.nazweb.ir

مطالب داغ چند روز گذشته
چه دختری حاضر است با این پسر ازدواج کند ؟ عکس
چه دختری حاضر است با این پسر ازدواج کند ؟ عکس
مشاهده بیشتر