لاغری با نازوب

لاغری با نازوب

خدا

راهنمای اقامت

فال و طالع بینی هفته چهارم مرداد

فال و طالع بینی هفته چهارم مرداد

فال و طالع بینی هفته چهارم مرداد

 

فال هفته چهارم مرداد ماه

 

متولدین فروردین:

نيازی به نشان دادن واكنش های شديد نيست كافيست محدوديت هاي خودرا با ديگران درميان گذاشته و سپس دست به كار شويد. در حال حاظر بين رويا های رنگارنگ و واقعيت هاي زندگی گير افتاديد،

 

از آمادگی هاي لازم برای پشت پاه زدن به نگراني های روزمره تان برخورداريد اما هنوزهم نگران نقاط مبهم هستيد كه براي تان پوشيده هستن، با نگريش مثبت ميتوانيد اين نگرانی را برطرف كنيد.

 

 

 فال و طالع بینی هفته چهارم مرداد

 

 

 متولدین اردیبهشت:

مکن است با بیان و افکار و احساساتتان به دیگران اجازه دهید که به راحتی وارد حریم خصوصیتان شوند ریسک کردن در حال حاضر می تواند بین شما و دیگران موانعی را بوجود بیاورد.

 

حس می کنید که دلتان می خواهد در مورد نیازهایتان حرف بزنید بخصوص اگر آنها با امور احساسیتان مربوط باشند. اینروزها منطقی بودن برایتان تا حدی چالش برانگیز خواهد بود. بهتر است بیشتر به خود سخت بگیرید تا پشیمان نشوید.

 

 

 

فال و طالع بینی هفته چهارم مرداد

 

 

 متولدین خرداد:

این روزها احساس می کنید به جز موضوعات مهم و اساسی هیچ حرفی برای گفتن با دیگران ندارید. محدودیت های خود را تشخیص دهید، اگر شرایط جدید خود را بپذیرید سد ها و موانع از سر راهتان کنار خواهند رفت و راهتان هموار می گردد.

 

مشتاقید روی موضوعی تحقیق کنید که مدت هاست از آن فرار می کنید؛ هراستان نسبت به آن از بین رفته و مایلید دیگران نیز شنوندۀ نقطه نظرات و ایده هایتان باشند.

 

 

 

فال و طالع بینی هفته چهارم مرداد

 

متولدین تیر:

وقت زیادی برای انجام کارهای نیمه تمام قدیمی داریدباوجود انکه از نظر احساسی و عاطفی سبک بال تر هستید بازهم نمیتوانید به راحتی به خواسته هایتان برسید در مورد ارتباطی محبت آمیز در گذشته خودتان را گول نزنید

 

با خودتان روراست باشید تا به سلدگی دریابید آن موقعیت از دست رفته است اوقاتی را به صحبت در مورد موضوعاتی اختصاص دهید که ذهنتان را به خود مشغول کرده است.

 

 

 

فال و طالع بینی هفته چهارم مرداد

 

 

 متولدین مرداد:

از اطرافیانتان نیرو بگیرید.
فرصت بسیار خوبیست تا در رشته جدید درسی یا هنری ثبت نام کنید.انگیزهای خود را تقویت کنید. شما از توانایی تطبیق ایده های جدید خود با ایده های قدیمی تان بدون آنکه باورهایتان زیر سوال بروند برخوردارید.

 

این روزها چنان نگران آینده هستید که نمی توانید روی لحضه حال متمرکز باقی بمانید. خاطراتی که از گذشته در ذهن دارید بیشتر از مشکلاتی هستند که قرار است در آینده رخ دهند.

 

 

 

فال و طالع بینی هفته چهارم مرداد

 

 

متولدین شهریور:

به جادوی گذر زمان اعتماد کنید،حضور شما موثر و کارآمد است،بحرانی را در لحظه مدیریت خواهید کرد به جای تلاش مداوم برای کنترل داشتن بر همه ی مسائل و مدیریت همه چیز اجازه دهید

 

شخص دیگری نیز عقاید و نظرات خود را بیان کند تا بتواند در به نتیجه رساندن برنامه بلند مدتی که در ذهن دارید یاریتان کند.پشت گوش انداختن مطلبی اصلا به نفعتان نیست.

 

 

 

فال و طالع بینی هفته چهارم مرداد

 

 

متولدین مهر:

اگر راهتان را نادرست انتخاب کنید طولی نخواهد کشید که خود را در میان اشتباهاتی مضحک غرق خواهید کرد،هیچ کاری به خودی خود درست نمی شود .

 

درباره کاری که قولش را داده بودید تجدید نظر کنید و در مورد کاری که در حال حاضر نیاز به تلاش زیادی ندارد مزاکره و مشورت کنید. شما دقیقا می دانید چه حرفهایی میخواهید به زبان بیاورید.موفقیت های مهم و چشمگیری کسب خواهید کرد

 

 

 

فال و طالع بینی هفته چهارم مرداد

 

 

متولدین آبان:

در مورد مسائل کاری در حال حاضر برداشتن گام های بلند چندان راحت به نظر نمی رسد،به جای تلاش بیهوده برای تغییر این روند زمان را به تفکر در مورد یافتن راهکارهای جدید اختصاص دهید.

 

در رابطه با زندگی عاطفیتان عاقلانه تر رفتار خواهید کرد، حتی اگر دلیلش را ندانید،دیگران به شما به چشم راهنما نگاه میکنند خوشبینیتان به آنها نیرو می دهد

 

 

 

فال و طالع بینی هفته چهارم مرداد

 

 

متولدین آذر:

شما تصویر کاملاً واضح و روشنی از خواسته های خود دارید بهتر است در حال حاضر آرزو های خود را به زبان نیاورید.مشکل شما این است که یکی از نزدیکان تان تمایل به همکاری با شما ندارد گاهی بهتر است

 

احساسات تان را در دل پنهان نگهدارید افکارتان عاقبت در مسیر درست هدایت می‌کند اما بازم نمیدانید برنامه ریزی های تان سنجیده بوده یانه

 

 

 

فال و طالع بینی هفته چهارم مرداد

 

 

متولدین دی:

امکانات و اختیارات بیشتری به شما خواهد داده شد برای برداشته شدن اولین قدم کافیست کمی بیشتر به حرفهای دیگران توجه کنید،اجازه ندهید حرف دیگران شما را از کوره به در کند.

 

 

از آنها برای تقویت نیروی خود استفاده کنید،حساب آنچه را که به دیگران می دهید و آنچه را که از آنها دریافت می کنید با دقت داشته باشید.لازم است این روزها جنبه احتیاط را رعایت کنید.می توانید موقعیتی را به فرصتی طلایی تبدیل کنید.

 

 

 

فال و طالع بینی هفته چهارم مرداد

 

 

 متولدین بهمن:

شما میخواهید احساساتتان بر پایه واقعیات شکل بگیرد.این روزها بیشتر از هر زمان دیگری جریانات احساسیتان گیجتان کرده نگران نباشید هرچقدر بر میزان اطلاعاتتان افزوده شود احساساتتان نیز تغیر میکند

 

روی دیدگاهای خود پافشاری و سر سختی نکنید و دروازده های ذهتات را ب روی دیدگاهای جدید باز بگذارید واکنش هایتان نسبت ب گذشته کمتر قابل پیش بینی خواهند بود

 

 

 

فال و طالع بینی هفته چهارم مرداد

 

 

 متولدین اسفند:

تا زمانیکه مجبور نشده اید تصمیم بلند مدت و سرنوشت سازی نگیرید.شجاع و جسور باشید. و خطر کمک به شخصی را بپذیرد.

 

در مورد کارهای که باید انجام دهید نظرات صحیح دارید و این باعث می شود که در محل کار و یا تحصیل تان به زودی به موقعیت مهمی دست پیدا کنید.

 

نیاز های خود را بشناسید. به خودتان مغرور نشوید در غیر این صورت برنامه ریزی تان در مورد برنامه شخصی تان با نتیجه معکوس روبرو خواهد شد.

 

 

منبع: نازوب – www.nazweb.ir


برچسبها:

بیوگرافی هنرمندان