تجاوز به آنجلینا جولی توسط معروف ترین تهیه کننده هالیوود + عکس

تجاوز به آنجلینا جولی توسط معروف ترین تهیه کننده هالیوود + عکس

تجاوز به آنجلینا جولی توسط معروف ترین تهیه کننده هالیوود + عکس

 

جنجال افشای تجاوزهای معروف ترین تهیه کننده هالیوود هاروی واینستین به ستاره های سرشناس هالیوودی از جمله آنجلینا جولی و جین فوندا !!!

 

با مطرح شدن اتهامات تعرض جنسی و حتی تجاوز علیه هاروی واینستین، تهیه کننده سرشناس هالیوودی واکنش شخصیتها و هنرپیشه های سینما نسبت به این رسوایی ادامه دارد.

 

تجاوز به آنجلینا جولی توسط معروف ترین تهیه کننده هالیوود + عکس

 

جین فوندا، هنرپیشه هالیوود در مصاحبه خود با بی بی سی جهانی تاکید کرد که حدود یک سال پیش در جریان آزار و اذیت جنسی و تعرض از سوی هاروی واینستین بوده

 

اما برای جلوگیری از فاش شدن نام یکی از قربانیان سکوت اختیار کرده است. وی گفت: «باید شجاعت بیشتری داشتم اما از این به بعد اگر در جریان چنین اموری قرار گیرم مسلما شجاع خواهم بود.»

 

 

به اعتقاد خانم فوندا، صاحب دو جایزه اسکار اگر قربانیان درباره تعرضی که برآنها شده صحبتی نکرده اند به خاطر قدرتمند بودن این تهیه کننده سرشناس بوده و آنها با داشتن موضعی ضعیف نگران از بین رفتن زندگی حرفه ای خود بوده اند.

 

 

Jane Fonda regrets not speaking out sooner after hearing allegations of sexual harassment against Harvey Weinstein

 

اما تامپسون، هنرپیشه انگلیسی اعتقاد دارد سکوت افراد مورد تعرض قرار گرفته موجب شده هاروی واینستین تعداد زیادی از زنان هدف اقدامات خود قرار دهد.

 

اما تامپسون در مصاحبه خود  گفت:

«این موارد مرا شگفت زده نکرده، زیرا جزوی از این سیستم شده است. نمی توان وی را معتاد به داشتن روابط جنسی دانست بلکه او یک شکارچی درنده بوده است.

 

او در راس سیستمی قرار دارد که برمبنای آزاد جنسی استوار است. این جزوی از دنیای زنان شده است.»

 

Emma Thompson tells us the Harvey Weinstein allegations are just the tip of the iceberg of a wider and systemic problem in Hollywood

 

 

کری مولیگان، هنرپیشه انگلیسی ضمن ابراز خشنودی نسبت به رسانه ای شدن این رسوایی تاکید کرده این از این پس کسانی که قصد دارند از قدرت خود سوء استفاده کنند پیش از هر اقدامی درباره آن تفکر خواهند کرد.

 

 

پلیس نیویورک تحقیقاتی را در مورد پرونده ای که هاروی واینستین در آن مظنون به اذیت و آزار جنسی است، آغاز کرد. همچنین براساس آخرین گزارشها در بریتانیا نیز مقامات قضایی درباره این تهیه کننده آمریکایی تحقیق می کنند.

 

 

این در حالی است که در چند روز اخیر چهره های مطرح دیگری ضمن اعلام بی خبری از این رفتار، در برابر آن موضع گیری کرده بودند.

 

تجاوز به آنجلینا جولی توسط معروف ترین تهیه کننده هالیوود + عکس

آنجلینا جولی، قربانی آزار جنسی تهیه کننده معروف!
گوینت پالترو و آنجلینا جولی اعلام کردند از شاهدان رفتار غیراخلاقی واینستین بودند. پالترو اعلام کرد وقتی ۲۲ سال داشت با پیشنهاد غیراخلاقی واینستین روبه رو شده تا بتواند در فیلمی بازی کند و تن به این کار نداد.

اسکرین دیلی گزارش داد؛ او دست رد به سینه واینستین زد، با این حال در فیلم «اِما» که او را به شهرت رساند، نقش آفرینی کرد.

او گفت: «من بچه بودم و نمی توانستم این رفتار را باور کنم»، اما در عین حال مجبور شد طی سال ها در منظر عموم از واینستین تعریف کند تا بتواند در آینده نقش به دست بیاورد.

این بازیگر که آن زمان نامزد برد پیت بود، ماجرا را با وی درمیان گذاشت و پیت این موضوع را با واینستین مطرح کرد. پالترو بعدا با واینستاین در «شکسپپر عاشق» هم همکاری کرد و اسکار برد.

آنجلینا جولی که بازیگر «بازی با قلب» در سال ۱۹۹۸ برای کمپانی میراماکس بود نیز به گفتن این اکتفا کرد که تجربه بدی از واینستین در جوانی داشته و در نتیجه دیگر هرگز با وی همکاری نکرده و به دیگران نیز در این باره هشدار داده است.

 

وی تاکید کرد چنین رفتاری با زنان در هیچ شرایطی پذیرفتنی نیست.

هیلاری کلینتون نیز که در انتخابات اخیر از حمایت وسیع مالی واینستین برخوردار شده بود، اعلام کرد از این رفتارها اطلاعی نداشته و آنها را محکوم کرد.

اوباما و همسرش نیز در نامه ای اعلام کردند اصلا خبری از این رفتارها نداشتند و افزودند چنین فردی نیاز به درمان دارد. ترامپ پیشتر گفته بود از شنیدن این خبر تعجب نکرده است.

 

برترین ها

عکس های تجاوز به زنان سوپر استار هالیوود ! (عکس)

تجاوز جنسی کارگردان معروف و فیلمبرداری از آن ! عکس

تجاوز گروهی به خانم بازیگر معروف و سرشناس! عکس

بی سابقه ترین تجاوز جنسی توسط این نوجوان

تجاوز جنسی معروفترین ورزشکار المپیک به دختر ایرانیبرچسبها:

جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مطالب داغ چند روز گذشته