چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

رابطه جنسی 30 مرد پلیس با دختر نوجوان + عکس

مجموعه : اخبار گوناگون
رابطه جنسی 30 مرد پلیس با دختر نوجوان + عکس

در بسیاری از کشورها رابطه جنسی داشتن با هر کسی آزاد نمی باشد ولی افرادی هستند که رابطه نامشروع دارند در ادامه تصاویر و جزئیات بیشتر رابطه جنسی 30 پلیس مرد با دختر همکارشان را در سایت ناز وب خواهید دید با ما همراه باشید.

 

افسر پلیس های که در یکی از کشورهای آمریکا زندگی می نمایند به صورت وحشیانه به یک دختر کم سن و سال تجاوز نمودند این دختر بعد از آخرین بار تجاوزش اعتراف نمود که با همه پلیس ها رابطه جنسی داشته است

 

او دختر یک زن پلیس می باشد ارتباط نامشروع 30 افسر پلیس شهر ” اکلند ” آمریکا با یک دختر نوجوان موجب رسوایی دیگری برای پلیس این کشور شده است.

 

بنا به ادعای ” جاسمین آبوس لین ” 19 ساله، وی هنگامی که زیر سن قانونی 18 سال بوده این افسران پلیس با او رابطه نامشروع داشته اند.

 

رابطه جنسی 30 مرد پلیس با دختر نوجوان + عکس

 

وی که خود دختر یک زن پلیس است در خیابان خود را با اسم مستعار ” سلسته گاپ ” معرفی می کرد. این دختر می گوید برخی از این ماموران پلیس وی را تشویق به ادامه این کار می کردند و حتی روش جذب مشتری را به او آموزش می دادند!

 

 

رابطه جنسی 30 مرد پلیس با دختر نوجوان + عکس

 

در میان این افسران تنها یک نفر به عمل خود اعتراف کرده است. افسر ” دان بلک ” با اعتراف به داشتن ارتباط نامشروع با این دختر گفت که برای وی ناهار و مشروب تهیه کرده است.

 

برای 7 تن از این افسران، مجازات اعمال جنایی در نظر گرفته شده و تعدادی دیگر نیز از کار اخراج شده اند. بنا به گزارش دیلی میل، دادگاهی در کالیفرنیا در جلسه پایانی رسیدگی به این پرونده، حکم به پرداخت غرامت 989 هزار دلاری به این دختر داده است.

 

گفتنی است؛ برخلاف مادر جاسمین که در مرکز پلیس اکلند مشغول بکار بوده و در خصوص این رسوایی سکوت اختیار کرده است این اقدام ننگین افسران پلیس با واکنش های زیادی از سوی کاربران فضای مجازی همراه بوده است.

 

برترین ها

 

رابطه جنسی جذاب ترین زنان دنیا این گونه است 18+

تجاوز همزمان 3 مرد به تازه عروس 25 ساله در فردیس + عکس

رابطه جنسی و ازدواج اجباری این مرد با بز !! عکس

بهترین و بدترین زمان رابطه جنسی

ماجرای عجیب رابطه جنسی این زن متاهل با پسر همسایه در زیرزمینبرچسبها:

جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مطالب داغ چند روز گذشته
کوسه ای نادر و عجیب که بارداری او 3/5 طول می کشد!  عکس
کوسه ای نادر و عجیب که بارداری او 3/5 طول می کشد! عکس
مشاهده بیشتر