خدا

فوری جزئیات به آتش کشیدن ماشین های مسئولین در ارومیه + تصاویر

مجموعه : اخبار حوادث
فوری جزئیات به آتش کشیدن ماشین های مسئولین در ارومیه + تصاویر

فوری، ماجرای حمله مردم و به آتش کشیدن ماشین های مسئولین توسط مردم ارومیه بخاطر تجاوز سرایدار به دختر12 ساله در ارومیه جنجالی شد

 

که شدت درگیری های مردمی نیز به مسئولین هم رسید  !

به گزارش وب سایت نازوب، تجاوز به دختر ارومیه ای در مدرسه باعث شد تا مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی درباره درگیری میان والدین یک دانش‌آموز دختر با مسئولان مدرسه‌‌ای در ارومیه توضیحاتی ارائه دهد.

 

فوری جزئیات به آتش کشیدن ماشین های مسئولین در ارومیه + تصاویر

 

مصطفوی؛ مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی در ارتباط با اخبار منتشر شده درباره درگیری والدین با مسوولان مدرسه‌ای در ارومیه که به دلیل آزار و اذیت دختری توسط سرایدار مدرسه‌ای دخترانه رخ داده است، گفت:

 

هم‌اکنون بنده و فرماندار ارومیه در منطقه حضور داریم؛ این مساله مطرح شده که البته هنوز دقیقا مشخص نیست. اهالی منطقه احساساتی شدند و خودشان وارد عمل شدند. خوشبختانه نیروی انتظامی در محل حضور دارد و در حال برقراری آرامش است.

 

وی افزود: هنگامی که آرامش به منطقه اسلام آباد بازگردد، به موضوع رسیدگی خواهیم کرد و قطعا با موضوع به شدت برخورد می‌کنیم؛ اما هنوز چیزی به اثبات نرسیده است.

 

مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی ادامه داد: پرونده درگیری این خانواده با سرایدار در کلانتری تشکیل شده است. امیدواریم چیزی که دهن به دهن می چرخد، رخ نداده باشد.

 

 

صمدی؛ معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش آذربایجان غربی در همین رابطه افزود: والدین شکایت کردند، اما پدر رضایت داده است، این در حالی است که جوان‌های فامیل به مدرسه آمده و شلوغ کردند؛

 

در حال حاضر پلیس Police ضد شورش به دلیل درگیری پیش آمده در اطراف مدرسه به منظور کنترل اوضاع حضور پیدا کرده‌است

 

فوری جزئیات به آتش کشیدن ماشین های مسئولین در ارومیه + تصاویرفوری جزئیات به آتش کشیدن ماشین های مسئولین در ارومیه + تصاویرفوری جزئیات به آتش کشیدن ماشین های مسئولین در ارومیه + تصاویرفوری جزئیات به آتش کشیدن ماشین های مسئولین در ارومیه + تصاویرفوری جزئیات به آتش کشیدن ماشین های مسئولین در ارومیه + تصاویرفوری جزئیات به آتش کشیدن ماشین های مسئولین در ارومیه + تصاویرفوری جزئیات به آتش کشیدن ماشین های مسئولین در ارومیه + تصاویرفوری جزئیات به آتش کشیدن ماشین های مسئولین در ارومیه + تصاویر


جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز
بیوگرافی هنرمندان