خدا

فال هفته دوم آبان ماه ( 7 تا 14 آبان )

فال هفته دوم آبان ماه ( 7 تا 14 آبان )

فال هفته دوم آبان ماه

 

فروردین ماه:

 

فال هفته دوم آبان ماه ( 7 تا 14 آبان )

فکر آغاز برنامه و فعالیت جدید را به دوره های بعد واگذار نمائید و در موقعیت بسیار خوب مالی و فکری قرار دارید ، بهتر است انرژی تان را صرف خانه و بودن با عزیزان بکنید و بر در آمدتان اضافه گشته و جبران همه عقب افتادگی های مالی گذشته خواهد گشت .

آخرین نگرانیتان در رابطه با عشق و ازدواج خواهد بود ؛ ورود مسافرینی از راه دور فوق العاده خوشحالتان خواهد نمود ؛ در قبول پیشنهادهای شراکتی دقت بیشتری بکار گیرید .

 

● اردیبهشت ماه:

 

فال هفته دوم آبان ماه ( 7 تا 14 آبان )

شاید اکنون احساس نموده باشید که دارید به بن بست میرسید و نمیتوانید روی هیچکس حساب نمائید بنابراین بهترین دوره را دارید که تمام قید و بندهای بیهوده را از دور خود جدا نموده و با تمرکز نمودن روی آنچه که واقعا میتوانید خوشحالتان سازد ، هدف و روش جدید زندگی را پیش گیرید.

در زندگی زناشوئی و احساسی اگر منطقی تصمیمات خود را بگیرید ، خودتان را خوشبخت تر خواهید یافت ؛ در دوره فشارهای شدید مالی قرار دارید و باید کمی صبور باشید.

 

● خرداد ماه:

 

فال هفته دوم آبان ماه ( 7 تا 14 آبان )

عشق هنگامی وجودتان را پر خواهد ساخت که درهای قلبتان را برویش باز سازید ، شکست در عشق گذشته را فاجعه بشمار نیاورید و به خود و کسانی که دوستتان دارند اجازه دهید که سعی در خوشبخت نمودنتان بنمایند .

 

در روابط احساسیتان امکان دارند تغییراتی بسیار مثبت بوجود بیاید ، پیشرفت مالی چشم گیری خواهید نمود ولی مقدار مخارج تان نیز بالا خواهد رفت ؛ دیگران نیز احتیاج بکمک مالی خواهند داشت ؛ این هفته به بچه ها توجه بیشتری نشان دهید.

 

● تیر ماه:

 

فال هفته دوم آبان ماه ( 7 تا 14 آبان )

این هفته احساس میکنید که اعصابتان زیر فشار زیاد قرار گرفته است ، ممکن است این موضوع دلیل بخصوصی نداشته باشد ولی باعث درگیری زیاد با کسانی که دوست دارید ، خواهد گشت.

اگر جزو مجردین عاشق هستید ، بخاطر تعصب بیهوده به نیازهای خصوصی خودتان ، در روابط خود به بن بست خواهید خورد و اگر متاهل هستید بهتر است سرتان را با مسئولیتهای دیگر گرم نموده و کمتر با همسرتان برخورد نمائید ، اگر مجرد و تنها هستید ، حال و حوصله جستجوی عشق را نخواهید داشت.

در محیط فعالیت نیز مواظب باشید که بیهوده همکاران و همکلاسیها را از خود نرنجانید و اگر میتوانید دو سه روزی را به مسافرت بروید.

 

● مرداد ماه:

 

فال هفته دوم آبان ماه ( 7 تا 14 آبان )

اگر چه دوست دارید که زندگی خودتان را آنچنان که میخواهید کنترل نمائید ولی در دوره ای هستید که احتیاج به تواضع بیشتر خواهید داشت.

قصد دیگران از راهنمائی و اظهار عقیده در مورد زندگی خصوصی شما ، علاقمند بودن آنها بشما میباشد ؛ سعی کنید در این دوره بیشتر با دیگران همکاری کنید ؛ شاید این هفته مجردین دنبال عشق نباشند.

 

● شهریور ماه:

 

فال هفته دوم آبان ماه ( 7 تا 14 آبان )

بعد از چند سال تلاش مداوم ، اکنون وقت استراحت و لذت بردن از برآوردها را خواهید داشت ، وقت کافی برای مشغول شدن در انواع فعالیت هایی که از مدتها قبل در فکرتان بوده اند خواهید داشت و خواهید توانست وقت بیشتری را با دوستان به شب زنده داری بگذرانید .

 

شاید میخواهید برای مدتی با خود بوده و به تفریح بپردازید و برای همین نیز اگر مجرد هستید ، آخرین نگرانیتان در رابطه با عشق خواهد بود ، متاهلین نیز سعی کنید در مقابل ناملایمات روابط زناشوئی صبوری و تحمل بیشتری نشان دهید ؛ در رابطه با پول تغییرات بسیار مثبتی و رضایت بخشی را تجربه خواهید نمود.

 

● مهر ماه:

 

فال هفته دوم آبان ماه ( 7 تا 14 آبان )

گروهی از متولدین این ماه خود را درگیر اختلاف ساخته اند که مسلما” عاقبت آن هر چه باشد ، به دردسرها و اعصاب خورد شدن هایش نمی ارزد ، اصولا” بعضی اختلافات وقتی در اولین مراحل حل شود جای گسترش نمیابد ولی وقتی دیگران هم در آن دخالت کنند و دامنه اش را وسعت دهند ، قابل کنترل نیست.

برای جوانان ، امکان تحصیل بدست آوردن تخصص این روزها زیاد است ولی اگر شانش را از دست بدهند دیگر کمتر بدست میاورند.

 

● آبان ماه:

 

فال هفته دوم آبان ماه ( 7 تا 14 آبان )

پدر و مادرها و بزرگترهای متولد این ماه اغلب در شرایطی قرار دارند که در ماندن و رفتن دو دل هستند ، این عده بدلیل رویدادهای اخیر زندگی شان برای یک سفر یا نقل و انتقال تازه در حال تصمیم گیری هستند ولی در نهایت این مسئله آنها را به یک بن بست فکری کشانده است در هر حال باید با دور اندیشی تصمیم بگیرند و به عواقب و عوارض آن فکر کنند.

گروهی در کار خود دچار نوعی بلاتکلیفی شده اند یعنی هم پیشنهاد جالبی برایشان رسیده و هم در آن امتیازاتی دارند بهر حال باید سریعا” تصمیم بگیرند.

 

● آذر ماه:

 

فال هفته دوم آبان ماه ( 7 تا 14 آبان )

یادی از گذشته ها کردن ، دلبستگی به خاطرات شیرین است ولی نباید همه افکار را به گذشته ربط داد و همه دلبستگی ها و خوشی ها را در همان گذشته فریز شده و ثابت نگه داشت.

بزودی تحولات تازه ای در زندگی این گونه افراد پیش میاد که خود بخود آنها را به آینده و رویدادهای خوش آن می کشاند به آن دسته از متولدین این ماه که اسرار مهمی را درباره اطرافیان خود در سینه دارند توصیه میشود خدای نکرده در جهت منفی و رسوایی بکار نگیرند چون هر اشتباهی در این راه به قیمت زندگیشان تمام میشود.

 

● دی ماه:

 

فال هفته دوم آبان ماه ( 7 تا 14 آبان )

وسوسه آلوده شدن در جر و بحث های بیهوده با همکاران ، همکلاسی ها و حتی افراد خانواده خواهید گشت ، سعی کنید در قضاوت نمودن یکطرفه تصمیم گیری ننمایید.

 

شانس مسافرت بخاطر رشته فعالیتتان وجود دارد که میتواند نقش بسیار مثبتی را در آرام نمودن اعصابتان بازی کند ولی متاهلین روزی نخواهد بود که بخاطر بچه ها و مسائل مالی بیهوده سربسر هم نگذارید ؛ این هفته دوره مثبتی برای گرفتن وام و قرض نمیباشد.

 

● بهمن ماه:

 

فال هفته دوم آبان ماه ( 7 تا 14 آبان )

سعی میکنید مشکلات و سوءتفاهماتی را که بین شما و همسر و یا محبوبتان وجود داشته است بکلی رفع نمائید و بهمین دلیل نیز احتیاج دارید که وقت بیشتری را با او صرف نمائید اما اگر جزو مجردین هستید ، عشق بطور غیرمنتظره ای وارد زندگیتان گشته و بهمین سرعت نیز بار دیگر تنهایتان خواهد گذاشت.

موقعیت مالیتان نیز با شروع یک منبع جدید درآمد ، اگر چه جزئی میتواند بشما اجازه نفس کشیدن را بدهد.

 

● اسفند ماه:

 

فال هفته دوم آبان ماه ( 7 تا 14 آبان )

در دوره متعجب شدن قرار دارید ؛ خبرهائی که بطور غیر منتظره خواهید شنید ، مژده هائی در رابطه با پول ، موفقیت در رشته فعالیت و قضایای دیرین و کهنه قانونی خواهند بود ، آشنائی با جنس مخالف میتواند تبدیل به رابطه عشقی بسیار زیبائی باشد که در انتها به عروسی و تشکیل خانواده نیز بیانجامد.

 

این هفته مسافرتی ناگهانی یا ورود مسافرانی باعث خواهد شد که بعد از مدت طولانی عزیزانتان را بار دیگر ملاقات کنید ؛ گرفتاریهای جزئی را بی اهمیت نشمارید.برچسبها:

جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز
بیوگرافی هنرمندان