خدا

عکس های عجیب مراسم عفو دو بوقلمون توسط دونالد ترامپ

عکس های عجیب مراسم عفو دو بوقلمون توسط دونالد ترامپ

عکس های عجیب مراسم عفو دو بوقلمون توسط دونالد ترامپ

 

تصاویر منتشر شده از مراسم عفو دو بوقلمون توسط دونالد ترامپ به همراه خانواده اش در کاخ سفید، دونالد ترامپ و خانواده اش در مراسم عفو بوقلمون آماده شدند که در این دورهمی تمام اعضای خانواده و نوه هاي وی نیز حضور داشتند.

 

دونالد ترامپ رئیس جمهور کشور آمریکا، به عرف روسای جمهور قبلی این کشوردر آستانه روز ملی شکرگزاری یک بوقلمون را “عفو” کردتا از کشته شدن آن به مناسبت این روز پیش گیری کند.

 

 

با اینکار بوقلمون حق ادامه زندگی خود را به شکل آزاددر کشتزار و گاهی حیاط قصر سفید خواهد داشت.به گزارش نازوب دونالد ترامپ در سخنرانی خود در این مراسم که کمتر از 10 دقیقه به طول انجامید درمورد سنت 70 ساله بخشش بوقلمون ها هم گفتگو کرد.

 

عکس های عجیب مراسم عفو دو بوقلمون توسط دونالد ترامپ

 

وی گفت در ده ماه قبل ملانیا و من از مهمانان زیادی در قصر سفید پیشباز کرده ایماز جمله سران کشورهای گوناگون و اعضای کنگره. اما امروز مهمانانی ویژه داریمو آن هم بوقلمون هایي به اسم هاي درام استیک” و “ویش بون” هست. من فکر میکنم این بوقلمون ها بسیار شاد خواهند شد.

 

 

مراسم عفو بوقلمون توسط ترامپ
در نهایت دونالد ترامپ دو بوقلمون راکه پیشتر به واشنگتن آورده شده بودند، مورد بخشش ریاست جمهوری قرار داد. زمانی که این بوقلمون ها مورد عفو رئیس جمهور ایالات امریکا قرار بگیرند، از طبخ و خوردن این جانور برای شام پیشگیری میشود. در مراسم بخشش بوقلمون ها،تیفانی ترامپ و ایوانکا ترامپ، دختران رئیس جمهور کشور آمریکا هم حضور داشتند.

 

عکس های عجیب مراسم عفو دو بوقلمون توسط دونالد ترامپعکس های عجیب مراسم عفو دو بوقلمون توسط دونالد ترامپعکس های عجیب مراسم عفو دو بوقلمون توسط دونالد ترامپعکس های عجیب مراسم عفو دو بوقلمون توسط دونالد ترامپعکس های عجیب مراسم عفو دو بوقلمون توسط دونالد ترامپعکس های عجیب مراسم عفو دو بوقلمون توسط دونالد ترامپ

 

برترین مطالب مرتبط

 

مجسمه کاملا برهنه دونالد ترامپ در آمریکا نصب شد (تصاویر)

عکس های دیدنی افسونگر دونالد ترامپ؛ ملانیا ترامپ

دونالد ترامپ کیست ؟ تصاویر

سلبریتی های حامی دونالد ترامپ (عکس)


بیوگرافی هنرمندان