فرشتگان

عجیب ترین لقمه هایی که با شعله آتش خورده می شود ! + عکس

عجیب ترین لقمه هایی که با شعله آتش خورده می شود ! + عکس

عجیب ترین لقمه هایی که با شعله آتش خورده می شود ! + عکس

 

نگاهی به عجیب ترین لقمه ها و غذاهایی که با شعله آتش سرو می شود. این اقدامات عجیب همیشه در هند و با آداب و فرهنگ  عجیب و غریب مردم هندوستان برگزار می شود.

 

برخی افراد خوردن غذاهای تند و داغ خیابانی را دوست دارند اما این غرفه در دهلی نو با روشن کردن آتش، داغترین غذایی را ارائه می دهد که فکرش را هم نمی کردید. به گزارش وب سایت ناز وب خانواده شوکلا بیست سال است که یک دکه اغذیه فروشی در دهلی نو دارند که پان می فروشد.

 

پان از پرگ فوفل پرشده با دانه های آرکا و اغلب تنباکو تشکیل شده و به عنوان یک محرک جویده و سپس بیرون ریخته یا بلعیده می شود.

 

اما پرادومن 31 ساله در این میان وعده سنتی هندی نوآوری کرده وبا روشن کردن آتش روی پان و وادار کردن مشتریان به قرار دادن آن در دهانشان صدها مشتری شجاع را به سوی خود جذب کرده است.

 

اعتقاد بر این است که پان خواص دارویی دارد و در درمان سرماخوردگی، آنفلونزا و گلودرد مفید است. درواقع به دلیل شکایات مشتریان از زخم های دهانشان بود که پان آتشین اختراع شد.

 

 

یک روز یکی از مشتریان به مغازه آن ها آمده و از گلودرد و زخم های دهانش و اینکه هرچقدر پان می خورد بهبود نمی یابند شکایت کرده است، پسری که آنجا کار می کرده پان را آتش زده و به او می دهد و زخم های او درمان می شوند.

 

دو مردی که در نزدیکی آن ها ایستاده بودند وقتی پان آتشین را دیدند پرسیدند این چیست؟ به ما هم بدهید.» و به این شکل بود که پان آتشین به وجود می آید.

 

 

پان آتشین خطرناک به نظر می رسد اما به گفته صاحب مغازه آتش داخل دهان حس سردی می دهد و می گوید: «می دانیم که کمی خطرناک است اما مردم از آن لذت می برند.

 

ما با روزی یکی شروع کردیم ولی حالا روزی 100 پان آتشین درست می کنیم. مردم وقتی اولین بار می بینند می ترسند. اما همه آن ها یکبار امتحانش می کنند.

 

این کار هیچ عوارض جانبی ندارد و مثل یک پان معمولی است و به کسی آسیب نمی زند. شاید به نظر برخی افراد خوشمزه نرسد اما به کسی صدمه نمی زند.»

 

عجیب ترین لقمه هایی که با شعله آتش خورده می شود ! + عکسعجیب ترین لقمه هایی که با شعله آتش خورده می شود ! + عکسعجیب ترین لقمه هایی که با شعله آتش خورده می شود ! + عکسعجیب ترین لقمه هایی که با شعله آتش خورده می شود ! + عکسعجیب ترین لقمه هایی که با شعله آتش خورده می شود ! + عکسعجیب ترین لقمه هایی که با شعله آتش خورده می شود ! + عکس

 

برترین مطالب مرتبط

 

عکس های خفن از عجیب ترین انسان های دنیا!

تصاویری از عجیب ترین زنان دنیا

پسری که عجیب ترین چهره دنیا را دارد (عکس 18+)

وحشتناک ترین و عجیب ترین آیین هندوها + تصاویربرچسبها: ،

جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز
laghari
بیوگرافی هنرمندان