a

به آتش کشیدن دختر زیبا بخاطر پاسخ به خواستگارش + عکس

مجموعه : اخبار گوناگون
به آتش کشیدن دختر زیبا بخاطر پاسخ به خواستگارش + عکس

به آتش کشیدن دختر زیبا بخاطر پاسخ به خواستگارش + عکس

 

ماجرای غم انگیز دختر 24 ساله هندی خانواده ی او را شوکه کرد ، به گزارش نازوب این دختر 24 ساله در راه بازگشت به خانه غافلگیر شد و میان شعله های آتش جان خود را از دست داد.

 

ساندیها رانی” 24 ساله توسط “کارتیک وانگا” 25 ساله زنده زنده سوزانده شد ؛ دختر جوان که قربانی خود خواهی های همکلاسی سابق خود شد در مسیر محل کار به سمت خانه به طرز بیرحمانه ای کشته شد.

 

 

به آتش کشیدن دختر زیبا بخاطر پاسخ به خواستگارش + عکس

 

“کارتیک” که از همکلاسی های سابق او بود و بارها به خواستگاری “ساندیها” آمده و جواب رد شنیده بود زمانی که متوجه عشق جدید دختر مورد علاقه اش شد دست به اقدامی بیرحمانه زد.

 

او در مسیر هر روز دختر جوان ایستاد و زمانی که او را دید ظرف بنزینی را که در دست داشت آماده کرد؛ دختر جوان بی خبر از همه جا در حال عبور از خیابان بود که ناگهان با پاشیده شدن بنزین رویش کاملا خیس شد، در همان لحظه خواستگار و همکلاسی سابق او کبریت روشنی را روی او انداخت.

 

دختر بینوا به سرعت در میان شعله های آتش محاصره شد و زنده زنده سوخت.

 

یکی از شاهدان ماجرا گفت :قبل از انکه ما متوجه ماجرا شویم دختر جوان در میان شعله های آتش گرفتار شد و فرصتی برای نجات او فراهم نشد ، به هر زحمتی آتش را خاموش کردیم و نیروهای امداد او را به بیمارستان منتقل کردند اما متاسفانه زنده نماند.

 

برترین مطالب مرتبط

 

19 دختری که زنده زنده به آتش کشیده شدند (18+ عکس)

فیلم لحظه آتش زدن و سلفی گرفتن صادق برمکی

فوری جزئیات به آتش کشیدن ماشین های مسئولین در ارومیه + تصاویر

16+ عکس های تکان دهنده به آتش کشیدن اورانگوتانها


جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز
بیوگرافی هنرمندان