فرشتگان

آخرین وضعیت اغتشاشگران بازداشت شده تهران / تصاویر

آخرین وضعیت اغتشاشگران بازداشت شده تهران / تصاویر

آخرین وضعیت اغتشاشگران بازداشت شده تهران

 

به گزارش ناز وب معاون امنیتی استانداری تهران گفت: اکثر معابر و خیابان‌هایی که در آن اغتشاش شده بود، به وضعیت آرامش رسیده است.

 

اغتشاش تهران

محسن همدانی معاون امنیتی انتظامی استانداری تهران در تشریح آخرین وضعیت امنیت پایتخت گفت:

متأسفانه عده‌ای سودجو که برای ما قابل شناسایی هستند با حضور در برخی معابر و میادین شعارهای ساختارشکنانه علیه نظام سر دادند و همان‌طور که گفتم این افراد قطعاً شناسایی خواهند شد.

 

 

آخرین وضعیت اغتشاشگران بازداشت شده تهران / تصاویر

 

 

وی افزود: هم‌اکنون نیروهای پلیس در تلاش برای اجرای نظم در پایتخت هستند، اکثر معابر و خیابان‌هایی که در آن اغتشاش شده بود به وضعیت آرامش رسیده

 

اما این تلاش ادامه دارد تا آرامش و امنیت کامل به همه خیابان‌های اطراف انقلاب بازگردد و عبور و مرور در این نقاط حالت عادی پیدا کند، بسیاری از مردم مشکل ترافیکی پیدا کردند و این خوب نیست.

 

معاون امنیتی استانداری تهران با بیان اینکه مردم خط خود را از ضدانقلاب‌ و سودجویان جدا کرده‌اند، تصریح کرد: قطعاً آتش زدن پرچم ایران و خسارت به اموال عمومی مورد تأیید قاطبه ملت ایران نبوده و این‌ها به‌مرور شناسایی خواهند شد.

 

 

همدانی درخصوص میزان خسارت‌ها و تعداد افراد بازداشت‌شده گفت‌: قرار بر این شده اطلاعات در این خصوص را وزارت کشور منتشر کند.

 

آخرین وضعیت اغتشاشگران بازداشت شده تهران / تصاویرآخرین وضعیت اغتشاشگران بازداشت شده تهران / تصاویرآخرین وضعیت اغتشاشگران بازداشت شده تهران / تصاویرآخرین وضعیت اغتشاشگران بازداشت شده تهران / تصاویرآخرین وضعیت اغتشاشگران بازداشت شده تهران / تصاویرآخرین وضعیت اغتشاشگران بازداشت شده تهران / تصاویرآخرین وضعیت اغتشاشگران بازداشت شده تهران / تصاویر

 

برترین مطالب مرتبط

 

کشته های مشکوک اغتشاشات چند روز اخیر !

پروژه جنجالی و آشوب در دانشگاه تهران با سران فتنه (عکس)

تظاهرات در مشهد و شیراز علیه توهین به حضرت محمد (تصاویر)

راهپیمایی دختران بخاطر کمبود شوهر | تصاویر


جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز
laghari
بیوگرافی هنرمندان