فرشتگان

دختر عاشق پیشه تهرانی با شلیک گلوله خودکشی کرد + عکس

مجموعه : اخبار گوناگون
دختر عاشق پیشه تهرانی با شلیک گلوله خودکشی کرد + عکس

دختر عاشق پیشه تهرانی با شلیک گلوله خودکشی کرد + عکس

 

دختر جوان وقتی با مخالفت‌های پدرش در ازدواج با پسر مورد علاقه‌اش روبه‌رو شد، با شلیک گلوله به زندگی‌اش پایان داد.

 

به گزارش بخش خبرهای داغ نازوب، صبح چند روزقبل، مأموران کلانتری ١٤٤ جوادیه تهرانپارس درتماس با بازپرس کشیک قتل Murder پایتخت از مرگ دخترجوانی خبردادند که با شلیک گلوله ازپا درآمده بود.

 

بدین‌ترتیب بازپرس شعبه ششم دادسرای جنایی تهران و تیم تحقیق برای بررسی ماجرا راهی بیمارستان و محل وقوع حادثه Incident شدند. آنها دربررسی‌های مقدماتی پی بردند دختر 20 ساله، با اسلحه شکاری پدرش به سرش شلیک کرده و پس از 6 روز کما تسلیم مرگ شده است.

 

مادر «سیما»به تیم جنایی گفت: دخترم از دو سال قبل نامزد داشت ،اما پدرش مخالف این ازدواج بود و مدام از «سیما» می‌خواست نامزدی‌اش را به هم بزند.

 

دختر عاشق پیشه تهرانی با شلیک گلوله خودکشی کرد + عکس

 

شب حادثه آنها باهم جروبحث کردند که دخترم به اتاقش رفت و ساعت ١٢ و نیم شب صدای گلوله‌ای را از اتاق‌اش شنیدیم. او با اسلحه شکاری پدرش به سر خود شلیک کرده و بشدت مجروح شده بود؛ پس از انتقال او به بیمارستان، پزشکان اعلام کردند «سیما» به کما رفته اما متأسفانه اوپس از چند روز تسلیم مرگ شد.

 

درحالی که مادر سیما چنین اظهاراتی درباره شب حادثه داشت، پدر «سیما» گفت: ساعت ٤ بعد از ظهر شب حادثه نامزد دخترم به خانه ما آمد. من صدای درگیری آنها را شنیدم اما به روی خودم نیاوردم و درازکشیدم.

 

چند لحظه بعد باصدای بسته شدن در اتاق، فهمیدم نامزد دخترم رفته است. همان شب با دخترم صحبت کردم و به او گفتم که این پسر مرد مناسبی برای زندگی آینده‌اش نیست، اما او ناراحت شد و بعد هم داخل اتاقش رفت و آن اتفاق افتاد.»درحال حاضرتیم جنایی سرگرم تحقیق برای رفع ابهام‌های موجود درپرونده است.

 

برترین مطالب مرتبط

 

خودکشی این دختر و پسر عاشق پیشه تهرانی با گلوله!

داغ ترین خبر تهران: دوئل مرگبار دستفروش های عاشق

این زن با صدای مخملی پسران را فریب می دهد!

مدل خودکشی جدید دختر و پسر عاشق فریدون کناری + عکس دلخراش


جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز
laghari
بیوگرافی هنرمندان