فرشتگان

مرگ دردناک عروس و داماد در ماشین گل زده + عکس

مجموعه : اخبار حوادث
مرگ دردناک عروس و داماد در ماشین گل زده + عکس

مرگ دردناک عروس و داماد در ماشین گل زده + عکس

 

جزئیاتی از مرگ تلخ و تاسف بار عروس و داماد در شب عروسی و ماشین گل زده

 

به گزارش گروه حوادث نازوب، خودروی حامل عروس وداماد که برای حضوردرجشن ازدواج، راهی محل مراسم بود ناگهان به دره سقوط کرد و مراسم عروسی به عزا تبدیل شد.

 

در جریان این حادثه هولناک، خودروی حامل عروس و داماد به ته دره ســـــــــقوط کرد و داماد 37 ساله مقابل چشمان بهت زده همسرش جان باخت. عروس هم بشدت مجروح شد.

 

خورشید عصر جمعه زمستانی 96 بسرعت درحال غروب کردن پشت کوه ها بود که زوج جوان سوار برپراید سفید رنگ تزئین شده، در مسیر پر پیچ و خم جاده روستای «پارودبار» به «جیرنده» بخش عمارلو ازشهرستان رودباردراستان گیلان راهی محل جشن بودند.

 

عروس وداماد دراوج خوشحالی گل می‌گفتند وگل می‌شنیدند. اما ناگهان کنترل خودرو از دست راننده- برادر داماد- خارج شد.ناگهان پراید تزئین شده با سرعت به طرف دره منحرف شد و قبل از آنکه راننده فرصتی برای نجات خود و سرنشینان داشته باشد، ماشین عروس را در میان زمین و آسمان دید.

 

خودرو درچشم به هم زدنی میان جیغ‌های وحشتناک سرنشینانش به درون دره سقوط Fall کرد و بعد از چند بار پشتک زدن درعمق دره بی‌حرکت متوقف شد.

 

چند خودرو که عروس و داماد را همراهی می‌کردند با دیدن این صحنه، وحشت زده بسرعت وارد عمل شدند و خود را به خودروی تزئین شده با گل‌های قرمز رساندند.

 

هر سه مسافر پراید مصدوم شده بودند. لباس‌های عروس و داماد غرق خون شده بود. برادر داماد نیز وضعیتش بهتر از دو مسافر دیگر نبود.

 

مرگ دردناک عروس و داماد در ماشین گل زده + عکس

هر سه مصدوم حادثه Incident دقایقی بعد به بیمارستان انتقال داده شدند و تلاش تیم پزشکی برای درمان مصدومان آغاز شد. اما لحظاتی بعد داماد به‌خاطر شدت جراحات وارده روی تخت بیمارستان در آغوش مرگ آرام گرفت. اما عروس و برادر داماد با تلاش تیم درمانی ازمرگ نجات یافتند.

 

سروان شهرام شهیدی- فرمانده پلیس Police راه جمال آباد لوشان- درباره این حادثه گفت: به‌دلیل سقوط پراید در دره، داماد ۳۷ ساله پس ازانتقال به بیمارستان پورسینای رشت جان باخت.

 

وی دلیل این سانحه رانندگی را بی‌احتیاطی راننده و بی‌توجهی به جلو هنگام رانندگی اعلام کرد.

 

به گزارش خبرنگار ما، این چندمین حادثه رانندگی منجر به مرگ در تصادف‌های جاده لوشان – جیرنده است. چندی قبل نیزیک تانکر حامل سوخت دچار حادثه شد و بالای دره ۴۰۰ متری متوقف ماند.

 

سقوط پراید در دوراهی معدن سنگرود و مصدوم شدن۲نفر، سقوط پژو در دره لوشان-جیرنده و فوت یک نفراز اهالی لوشان، – سقوط خودرو به دره در جاده لوشان به جیرنده درحوالی سنگرود که منجر به مرگ مادر و فرزندی شد.

 

به نظر می‌رسد با توجه به میزان زیاد حوادث Accidents و سوانح رخ داده در این مسیر باید درباره شناسایی و رفع اشکالات موجود در این مسیر، مسئولان مربوطه هرچه زودتر وارد عمل شوند.

 

مطالب مرتبط

 

مرگ یک عروس و داماد در تصادف وحشتناک بزرگراه چمران (تصاویر)

عروس و داماد کاملا برهنه وسط خیابان دستگیر شدند (عکس)

تجاوز جنسی به عروس مقابل داماد در شب عروسی

عاقبت رابطه نامشروع داماد در شب عروسی! عکس


جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز
laghari
بیوگرافی هنرمندان