فرشتگان

فایل صوتی الناز شاکردوست در بیمارستان پس از سقوط

فایل صوتی الناز شاکردوست در بیمارستان پس از سقوط

فایل صوتی الناز شاکردوست در بیمارستان پس از سقوط

 

جزئیات بیشتر علت سقوط بازیگر معروف و درخواست الناز شاکردوست برای بهبودی هر چه زودتر

 

فایل صوتی الناز شاکردوست در پی حادثه ای که در فیلم ( دو طبقه روی پیلوت) برای او اتفاق افتاد.

به گزارش ناز وب، الناز شاکردوست در فایلی صوتی از آخرین وضعیت جسمانی خود پس از حادثه ای که برایش پیش آمد، خبر داد.

 

در حالی که بعد از آسیب دیدگی الناز شاکردوست سر صحنه «دو طبقه روی پیلوت» از آسیب دیدگی شدید کمر و نخاع او خبر داده می‌شد، عباس یاری دبیر تحریریه مجله فیلم شب گذشته فایل صوتی از این بازیگر Actor منتشر کرده که نشان از آسیب دیدگی جدی او در این حادثه Incident دارد.

 

فایل صوتی الناز شاکردوست در بیمارستان پس از سقوط

 

الناز شاکردوست درباره وضعیت فعلی اش گفت:

«من از پشت از ارتفاع یک متر و خرده‌ای از یک تخت قدیمی بیمارستان پرت شدم روی سنگ. چون بچه‌ها سر فیلم از دو طرف یکهو هل دادند به سمت جلو و من با ستون فقرات آمدم زمین.

 

نتیجه‌ای که در ام آر‌ای گرفتند این بود که دیسک کمرم به صورت حاد از بین مهره‌های تی ۱۱ و تی ۱۲ زده بیرون و، چون نزدیک مرکز نخاع هست دردناک‌ترین جای بدن هم هست و عذابی را دارم تحمل می‌کنم که ماندم حکمتش چیه. مرسی که به یادم بودید دعا کنید که بتوانم از پس این روز‌ها بر بیایم».

 

 

این چندمین بار است که برای یک بازیگر حین بازی اتفاقاتی از این دست می‌افتد پیش از این روی صحنه تئاتر و حین تمرین برای بازیگران آن مدیوم بیشتر شاهد این حوادث Accidents ناگوار بودیم و حالا بیشتر از قبل در سینما Cinema نیز برای هنرمندان سوانح این چنینی پیش می‌آید.

 

جدا از مقوله بیمه و حمایت خانه سینما و انجمن صنفی بازیگران باید در این حوزه سازمان سینمایی تدابیری بیندیشد تا ایمنی پروژه‌ها، بهبودسازی امکانات شکل بگیرد

و حتی با اطلاع قبلی از پروژه‌هایی که نیاز به فیلمبرداری صحنه‌های تعقیب و گریز و حتی بدلکار دارد ناظری در پروژه حضور داشته باشد تا در صورت بروز اتفاقات این چنینی شخص و یا متولی خاص پاسخگو باشد و این چنین سوانح عجیب و غریبی را دیگر شاهد نباشیم.

 

مطالب مرتبط

 

الناز شاکردوست در سقوط از ارتفاع ضربه مغزی شد / عکس

مرگ تلخ بازیگر زن معروف در سقوط هواپیما (عکس)

عکس هایی از زیباترین دختران بازیگر زیر 23 سال

سقوط مرگبارخانم هنرپیشه سرشناس در روز تولدش +(تصاویر)

 

 


جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز
laghari
بیوگرافی هنرمندان