فرشتگان

دختران زیبا و پرطرفدار اینستاگرام حبس ابد شدند + عکس

مجموعه : اخبار گوناگون
دختران زیبا و پرطرفدار اینستاگرام حبس ابد شدند + عکس

دختران زیبا و پرطرفدار اینستاگرام حبس ابد شدند + عکس

 

طرفداران دختران زیبای اینستاگرام در شوک خبری!؟

به گزارش وب سایت نازوب ،دختران جهانگرد کانادایی که با سفرهایشان به دور دنیا و پوشش لحظه به لحظه آن از اینستاگرام فالوران زیادی پیدا کرده بودند سرانجام در هنگام ورودشان به کشور استرالیا بازداشت شده بودند، اعتراف به قاچاق 17 میلیون دلار ماده مخدر کوکائین کردند.

 

دختران زیبا و پرطرفدار اینستاگرام حبس ابد شدند + عکس

 

و طرفداران شان رابه سختی بهت زده کردند، در همان هنگام هم مردی کانادایی با همین اتهام و طی یک عملیات دیگر به دستگیری رسید و معلوم شد که وی عضو سوم این ماجرا بوده است.

 

 

97 کیلو گرم کوکایینی که این سه نفر در کابین مشترک شان پنهان کرده بودند با کمک سگ‌هاي موادیاب شناسایی شد. در ابتدا رابطه میان این دو دختر جوان و آقای تمین 64ساله برای پلیس هویدا نبود اما اکنون کارآگاهان میگویند

 

این سه با یک برنامه‌ریزی دقیق و حساب شده نقشه این قاچاق بزرگ را چیده بودند. ایزابل لاگیس، 29ساله، چند روز پیش برای شنیدن حکم نهایی دادگاه در برابر قاضی ایستاد و به تحمل هفت و نیمسال زندان محکوم شد.

 

دختران زیبا و پرطرفدار اینستاگرام حبس ابد شدند + عکس

 

او گرچه به هم‌ دستی با ملینا 23 ساله و آقای آندره تمین اعتراف کرده ولی دادگاه تشخیص داد که دو نفر دیگر طراحان و مسببان اصلی این پروژه بوده‌اند و ایزابل که میگوید برای تسویه بدهی 20 هزار دلاری‌ اش به اینکار تن داده، از میانه راه با آن ها همکاری کرده است.

خانم لاگیس به رسانه‌ هاي استرالیایی گفته از این‌که باید بهترین سال‌هاي زن بودنم را در زندان بگذارنم، بسیار پشیمانم و از دست خودم بی‌نهایت خشمگین‌ ام ازاین که همدست کسانی شدم که در کار کثیف و سیاه مواد بودند.

 

آنها فقط چند روز مانده به دادگاه با قبول اتهامات به نقش خود در انتقال حدود 97 کیلوگرم کوکایین اعتراف کردند. پلیس استرالیا ضمن بازداشتِ این 3 دختر کانادایی از کشف 97 کیلو کوکایین به عنوان بزرگترین عملیات ضد مواد مخدر خود در هوا و دریا یاد کرد. البته این را هم بگوییم که جرم قاچاق کلان مواد در استرالیا می‌تواند با مجازاتِ حبس ابد رو برو شود.

 

مطالب مرتبط

 

چشم های زیبا و جادویی دختر اینستاگرام منتشر شد (عکس)

زنان بدکاره ای که توسط این مرد خورده می شوند (عکس)

عکس های زیباترین دختران خوش چهره اینستاگرام

رابطه جنسی 104 زن با این مرد ! عکس

ماجرا و سرگذشت بسیار تلخ این زن + عکس

حبس ابد برای سیاستمدار معروف (عکس)


laghari
بیوگرافی هنرمندان