لاغری با نازوب

لاغری با نازوب

خدا

راهنمای اقامت

فال و طالع بینی هفته دوم فروردین

فال و طالع بینی هفته دوم فروردین

فال و طالع بینی هفته دوم فروردین

 

 متولدین فروردین:

وقت کمک گرفتن است
با شخص عزیزی که راه دور دارید تماسی بگیرید و احوالش را بپرسید شما میدانید راه حل چیست و میدانید که از پس آن به تنهایی بر نمی آیید به جای آنکه کاسه چه کنم چه کنم به دست بگیرید بنشینید برنامه ریزی کنید و از کسانی که میتوانند کمکتان کنند کمک بخواهید.

 

متولدین اردیبهشت:

خودتان را دست کم نگیرید
عشق در راه است اگر درها را نبندید خودتان را دست کم نگیرید و به کم هم راضی نشوید سفری پیش رو دارید و بعد از سالها چشم تان به دیدن عزیزان تان روشن میشود از خودتان بپرسین در برابر توقعی که دارید چه کرده اید؟ این سوال را از منظر خودتان جواب ندهید از کسی که دوست میشناسیدش بپرسید و بخواهید تا واقعیت را بشما بگوید.

 

 

متولدین خرداد:

از فشارهای مالی این چند وقت نترسید

اگر بد لجی نکنید گره از کارهایتان باز میشود برای انجام یک وصلت پیش قدم میشوید شما سفره تان همیشه پهن است برای همین درهای برکت در زندگیتان همیشه باز است از فشارهای مالی این چند وقت نترسید این دوران میگذرد اندکی صبور باشید و به خودتان ایمان داشته باشید. منتظر یک تماس تلفنی مهم باشید.

 

 

متولدین تیر:

نا امید نباشید

وقتی امید هست چرا ناامیدی. نازوب، هنوز فرصت و زمان زیادی دارید تا به خواسته های به حق خودتان برسید شما ظرفیت و توانایی تغییر را دارید و می توانید آینده را تغییر دهید در مورد مشکل اخیر درایت و کاردانی شما به داد تان می رسد و مشکل را برایتان برطرف می کند اگر چیزی را می خواهید باید بهای آن را بدهید.

 

 

متولدین مرداد:

تنها بودن همیشه بد نیست

کسی که از این شاخه به آن شاخه میپرد به درد شما نمیخورد. از کسی که میخواهد به هر شکلی مرکز توجه همگان باشد فاصله بگیرید. تنها بودن همیشه بد نیست شاید وقت آن رسیده که به خودتان بیشتر توجه کنید. این هفته فکری بسیار جالب و مبتکرانه به ذهن تان خطور میکند. برای به حقیقت پیوستن آن راهی پیدا کنید . از سود آن بهره مند خواهید شد.

 

 

متولدین شهریور:

زندگی خودتان را با دیگران مقایسه نکنید

دست به جیبتان ببرید و برای انجام یک کار خیرخواهانه داوطلب شوید. نسبت به رابطه عاطفیتان خوشبین باشید بدبینی و بد دلی فقط زندگی را برایتان سخت تر میکند یک جابجایی مکانی در شغل یا سکونت برایتان پیش می اید که باید به فال نیک بگیرید. زندگی خودتان را با دیگران مقایسه نکنید. شرایط زندگی افراد یک امر نسبی است.

 

 

متولدین مهر:

از جلسه یا دادگاه برنده بیرون میایید
یک قول قدیمی بر شانه تان سنگینی میکند حالا فرصت جبران است ادای دین کنید نتیجه یک بحث به نفع شما تمام میشود و از جلسه یا دادگاه برنده بیرون میایید موضوعی شما را بسیار ناراحت کرده است که اگر در خصوص آن عاقلانه رفتار کنید مشکل حل خواهد شد روزهای مهر و محبت هم بالاخره از راه میرسد اما نه این هفته.

 

 

متولدین آبان:

خودتان را بشناسید

شادی های خودتان را منحصر به شادی یک شخص دیگر نکنید خودتان را خوب بشناسید و برای خودتان ارزش بیشتری قایل شوید. پی آنچه خوشحالتان می کند بروید امکان بازگشت زمان و تغییر آن وجود ندارد به آنچه به خودتان میگویید عمل هم بکنید یک معامله انجام خواهید داد خرید یا فروش برای شما هرچه که باشد خوب است.

 

 

متولدین آذر:

خرید مورد نظرتان را به تعویق نیندازید

سفری کوتاه اما دلچسب که موجب آرامش اعصابتان خواهد شد پیش رو دارید. خرید مورد نظرتان را به تعویق نیندازید ممکن است دیگر فرصت خرید نداشته باشید تا کی میخواهید گذشته را مرور کنید از حال لذت ببرید و برای آینده ای بهتر برنامه ریزی کنید. بانی امر خیر خواهید شد و کسی به شما خبری میدهد که بسیار خوشحالتان میکند.

 

 

متولدین دی:

همه تخم مرغ هاى تان را در يك سبد نگذاريد
اهدافى خوبى در سر داريد اما راه را اشتباه ميرويد علت آن است كه بيشتر مواقب پى بازى گوشى و شيطنت هستيد. اگر به همين روال ادامه دهيد. آينده خوب تان را از دست ميدهيد سرمايه قابل توجه به دست تان ميرسد. مراقب باشيد به درستى از آن استفاده كنيد. همه تخم مرغ هاى تان را در يك سبد نگذاريد احتمالات و انتخاب هاى مختلف را بسنجيد.

 

متولدین بهمن:

عذرخواهی کنید
از کسی که ترس آبرو ندارد تا جایی که میشود فاصله بگیرید و گرنه او آبروی شما را هم به بازی میگیرد عزیزی را رنجانده اید و یک عذرخواهی به او بدهکار هستید عذرخواهی کلام سحر آمیزی است که یک دنیا آزردگی را التیام میبخشد تا دیر نشده دست بکار شوید در برخورد به موضوعی افراط کرده اید هر چه زودتر عقب نشینی کنید.

 

متولدین اسفند:

ورزش را فراموش نکنید
یکی از دوستانتان از شما کمک مالی می خواهد، او را دریابید اما جوانب احتیاط را هم درنظر بگیرید، تا نه سیخ بسوزد نه کباب، سری را که درد نمیکند دستمال نبندید، وارد بحثی که به شما ارتباط ندارد نشوید، این روزها احساس می کنید که چیزی در زندگیتان کم است، اشتباهی بزرگی است که اگر آن را در دیگران جستجو کنید.

 

مطالب پیشنهادی

 

حیوان سال 97 / طالع بینی سال سگبرچسبها:

بیوگرافی هنرمندان