فرشتگان

تیپ و استایل دیدنی بهاره افشاری در ورزشگاه نیوکمپ بارسلون + عکس

تیپ و استایل دیدنی بهاره افشاری در  ورزشگاه نیوکمپ بارسلون + عکس

تیپ و استایل دیدنی بهاره افشاری در ورزشگاه نیوکمپ بارسلون + عکس

 

در ایام تعطیلات نوروز بسیاری از هنرمندان به سفرهای خارجی رفته اند.“بهاره افشاری” نیز در تعطیلات نوروز به اسپانیا سفر کرده است و عکسهایی از خوددر ورزشگاه نیوکمپ بارسلون منتشر کرد.در ادامه تصویری از بهاره افشاری در ورزشگاه بارسلون را مشاهده می کنید.

 

درمورد روایت بهاره افشاری از بایکوت و آزارش پس از یک بازی سیاسی بیشتر بدانید

برگزیدگان مسابقه عکس نمایش «دو دلقک و نصفی»در نخستین روز از سی و ششمین جشنواره تئاتر فجر، بهاره افشاری از شرایط سختی گفتکه به گفته خودش، پس از ایفای نقشی در یک شرایط سیاسی خاص بر او واقع شد.

او البته این سخنانرا بر صحنه نمایشی بیان کرد که به اعتقاد روزنامه نگاران و منتقدان حاضر، خود به شدت از رویکرد سیاسی و نیز شعاری بودن رنج می‌برد.

 

به گزارش نازوب شامگاه پنجشنبه ۲۸ دی ماه سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر میزبان اجرای نمایش دو دلقک و نصفی، به نویسندگی و کارگردانی جلال تهرانی بود.

 

بهاره افشاری در ورزشگاه نیوکمپ

 

تیپ و استایل دیدنی بهاره افشاری در  ورزشگاه نیوکمپ بارسلون + عکس

بهاره افشاری در ورزشگاه بارسلون

 

این نمایش یک ساعته که البته آخرین شب اجرا خود را پس از اجرای عمومی پشت سر گذاشت،همزمان با اجرا، کمپینی را هم با عنوان “من کی هستم؟

” پیش برده و هر شب میهمان چهره یا شخصیت هایی بودهکه خود را با روایتی، به تماشاگران معرفی کرده است. در شب اجرای جشنواره نیز میهمانسه نفر از اهالی فرهنگ و هنر بود که در ابتدا و میانه نمایش، روایت “من کی هستم؟” خویش را ارایه کردند.

 

یکی از آنها، بهاره افشاری، بازیگر تلویزیون و سینما بود که متن خود را برخلاف دو نفر دیگر،با روایت سوم شخص به جای اول شخص مفرد ارایه کرد.

 

بهاره افشاری در ورزشگاه نیوکمپ اسپانیا

 

تیپ و استایل دیدنی بهاره افشاری در  ورزشگاه نیوکمپ بارسلون + عکس

بهاره افشاری در ورزشگاه اسپانیا

 

 

او در این متن، از ورودش به عرصه بازیگری در ۱۹ سالگی با ایفای نقش شیطان در یک مجموعهتلویزیونی سخن گفت که باعث شناخته شدن او شد.

افشاری اما مهمترین چالش شغلی اش را به چند سالبعد مربوط دانست که بیشتر به یک کابوس شبیه بوده؛ ایفای نقش در یک فیلم اکشن که به گفته او،بعدا شرایط موجود در فیلمنامه آن تغییر کرده و با تفسیر در یک شرایط سیاسی خاص در کشور، بازیگرانش به محاق رفتند.

 

این بازیگر با بیان اینکه زمانی با ایفای نقش شیطان و به دلیل شهرت حاصل از آن،از منزل نمی توانسته خارج شود، همچنین از این سخن گفت که در شرایط جدید، حتا شیشه خانه اش،به اعتراض، شکسته شده است.

این هنرپیشه در ادامه به برگزاری نمایشگاهی با نام “دچار” اشاره کرد که در آن تلاش داشتهتا به زبان هنر، ثابت کند که او نه مقصر، بلکه قربانی بوده است.

 

 

 

افشاری با بیان اینکه در جریان برگزاری این نمایشگاه متوجه شده تمام کسانی که در عرصه هنرو غیره شهرت دارند، از شاملو و هاشمی رفسنجانی گرفته تا یاس، خواننده زیرزمینی، در معرض قضاوت هستند،تاکید کرد:

اینکه من چه کسی هستم، موضوع مهمی برای همه است؛ در شرایطی که می خواهند بفهمند دیگری چه کسی است؟!

فرد دیگری که پیش از آغاز نمایش دو دلقک و نصفی، به روایت خود پرداخت، مسعود فروتن،از کارگردانان تلویزیونی بود. او در شرح شناختنامه خویش به این اشاره کرد که ۱۵۰ تله تئاتر را در طول ۴۵ سالحضورش در تلویزیون کار کرده که از این لحاظ، رکورددار است.

 

تیپ و استایل دیدنی بهاره افشاری در  ورزشگاه نیوکمپ بارسلون + عکس

بهاره افشاری بازیگر سینما و تلویزیون

 

فروتن همچنین به این موضوع پرداخت که در ۷۰سالگی و پس از آن که تله تئاتر برای او پایان یافته،ابتدا با اجرای برنامه تلویزیونی مربوط به یادهای عمومی که به شناخته شدنش منجر شده و ایفای نقشدر یک فیلم سینمایی و سپس نوشتن خاطره های خود با رعایت اصول داستان نویسی، دریچه های زیبایی به روی او باز شده است.

 

اما در اواسط اجرا، فاضل ترکمن، طنزپرداز جوان، آخرین فردی بود که با ارایه متنی طنزگونه، به معرفی خود پرداخت.

او در متن ادبی خود که با استقبال تماشاگران نمایش همراه بود، با نام بردن از شخصیت هایبسیاری ازجمله شل سیلور استاین، گابریل گارسیا مارکز، سیمین بهبهانی، سعدی، فروغ فرخزاد،احمد شاملو، ابراهیم گلستان، سیمین دانشور، صادق هدایت، علی حاتمی، اصغر فرهادی، پنه لوپه کروز،پدرو آلمادوار، میشاییل هانکه، ویرجینیا وولف، جی دی سلینجر و خوزه لوییز چیلاورت،با توضیح هایی عموما یک خطی، گفت که دوست داشته شبیه هرکدام از اینان، یا آثارشان یا لحظه هاییمربوط به آنان یا آثارشان باشد اما درنهایت فاضل ترکمن شده است.

 

تیپ و استایل دیدنی بهاره افشاری در  ورزشگاه نیوکمپ بارسلون + عکس

بهاره افشاری بازیگر محبوب

 

در متن نمایش نیز در استفاده ای دیگر از ادبیات، از دیالوگ معروف احمد شاملو –شاعر – و پرویز شاپور – طنزپرداز – از ماجرای معروفی استفاده شده بود که شبی در جریان بارش شدیدی،شاپور به شاملو گفت، عجله نکن که به آخرین اتوبوس برسی، من می رسانمت. شاملو گفت مگر ماشین داری؟ شاپور گفت، نه اما چتر دارم.

 

با این حال، هرچند نمایش در ابتدا فرازمانی و فرامکانی جلال تهرانی، تا اواخر خود، به جز مساله رایجدر تئاتر این سال‌ها، یعنی استفاده افراطی و عموما خارج از خدمت و منطق متن، از فحاشی و کاربرد عبارت‌های رکیک،از متن و بازی‌های به نسبت روانی برخوردار بود، در اواخر، به شدت سیاسی – شعاری شد.

 

در این نمایش، که برخوردی به شدت عریان با مساله سوء استفاده هایی در زمینه مدیریت کشور،ازجمله مقوله های تولید و واردات داشت، همچنین از گروه هفت نفره نوازندگان بر صحنه نیز استفاده کرده بودکه از نگاه یک مخاطب می توان گفت، توجیه خاصی نداشت.

 

مطالب پبشنهادی

 

جنجالی شدن مزون و مدل لباس های بهاره افشاری (عکس)

عکس و متن دردناک بهاره افشاری برای مرحوم حسن جوهرچی !

عکس های دیدنی بازیگران جذاب در نمایشگاه بهاره افشاری

بازیگر زن ایرانی که منفور خانم های دیگر است؟ عکس


laghari
بیوگرافی هنرمندان