چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مهارت و ترفندهای زندگی وبسایت ناز وب

خون آشام های شمال ایران اعدام شدند + تصاویر

مجموعه : اخبار گوناگون
خون آشام های شمال ایران اعدام شدند + تصاویر

خون آشام های شمال ایران اعدام شدند + تصاویر

 

جزئیات اعدام 2 عضو باند خون آشام شمال ایران را در ادامه همین بخش خبری از نازوب دنبال کنید.

خون آشام های شمال ایران اعدام شدند + تصاویر

دو عضو باندی موسوم به خون آشامان شمال که 13 نفر را به قتل رسانده اند، به اعدام محکوم شدند. اعضای این باند شامل دو قاتل، پنج همدست و 9 مال خر بودند که جنایت های سریالی خود را از سال 1379 تا 1394 در شمال کشور انجام دادند.

 

 

هشتم فروردین 94 خبر سرقت مسلحانه منجر به جرح به مرکز 110 استان گلستان اعلام و تحقیقات در این زمینه آغاز شد تا اینکه مجروح، سه روز بعد از حادثه جان باخت.

 

خون آشام های شمال ایران اعدام شدند + تصاویر

 

 

زنی که هنگام حادثه همراه مقتول بود، در بازجویی ها گفت قاتلان کلاه کشی، کلاشینیکف و موتورسیکلت داشتند. او توضیح داد:قاتلان جلوی ما را گرفتند و گفتند خودرو را می خواهند و آن را چند روز دیگر پس می دهند، ولی با مقاومت مقتول مواجه شدند و ابتدا تیر هوایی شلیک کردند سپس گلوله ای به او زدند.

کارآگاهان، درحالی که ردی از سارقان مسلح وجود نداشت، پرونده سرقت های مسلحانه سال های گذشته را بررسی کردند و از این طریق به سرنخ هایی دست یافتند.

همچنین پوکه های جمع آوری شده از صحنه های چند سرقت مسلحانه را باهم مطابقت دادند که مشخص شد همه از یک سلاح شلیک شده اند.

 

 

خون آشام های شمال ایران اعدام شدند + تصاویر

 

ماموران با بررسی دقیق پرونده ها، به فردی به نام وحید رسیدند و او را 20 روز تحت کنترل قرار دادند تا اینکه مشخص شد پدر وحید که حدود 50 سال دارد، سارق باسابقه ای بوده است.

با تکمیل شدن اطلاعات وحید، پدر و برادر او دستگیر شدند و برادر وحید به نام رضا، در بازجویی ها به چند فقره سرقت و حضور در سرقت مسلحانه اعتراف کرد. با دریافت این اطلاعات، مشخص شد که حسین در چهار فقره سرقت حضور داشته و از اسلحه استفاده کرده و پسرها فقط او را اسکورت می کردند.

 

حسین در بازجویی ها با اعتراف به سرقت ها ابعاد جدیدی از پرونده را فاش کرد و از حضور فردی دیگر هم نام خودش خبر داد و سعی کرد قتل ها را گردن او بیندازد.

به این ترتیب، متهم چهارم نیز دستگیر و از محل سکونت او اسلحه کلاشینیکف و کلت کشف شد. در ادامه تحقیقات فاش شد متهم چهارم در 11 فقره قتل حضور داشته است که 10 فقره مستقیم بوده و یک فقره هم به دست فردی به نام تیمور انجام شده، اما خود تیمور هنگام سرقت کابل برق فوت شده است.

 

خون آشام های شمال ایران اعدام شدند + تصاویر

 

 

بازجویی تکمیلی از متهمان فاش کرد که آنها از سال 1379 تا 1394 در شمال کشور در مجموع 13 فقره قتل با انگیزه های مختلف، به ویژه سرقت و انتقام جویی انجام داده اند، همچنین 80 سرقت مسلحانه مرتکب شده اند.

«حسین. س» در بازجویی ها گفت:درست است که 11 فقره قتل را انجام دادم، اما همه فکر می‎کنند که این قتل‎ها تنها به دلیل سرقت بوده، درحالی که بیشتر آنها با موضوع مواد مخدر و برخی به دلیل مسائل خانوادگی بوده است.

 

او تاکید کرد:در یک مورد اعضای باند گزارش دادند که در مکانی تراکتوری وجود دارد که صاحب آنجا مواد مخدر و پول زیاد هم نگهداری می‎کند که به آنجا رفتیم و در نهایت با توجه به اینکه درگیر شده بودیم، برای جلوگیری از گیرافتادن در چنگال پلیس، صاحب آنجا را کشتیم و فرار کردیم.

 

این عضو خطرناک باند «خون‎آشام شمال» به برخی از جرائم ارتکابی در یکی از کشورهای همسایه اشاره و خاطرنشان کرد:در آنجا من تریاک معامله می‎کردم و شغل اصلی ام قاچاق مواد مخدر است.

 

 

او اظهار کرد:من تا هدف خاصی نداشته باشم، کسی را نمی‎کشم؛ برای مثال اگر می‎دانستم که فردی 10 میلیون تومان پول دارد و من هم اسلحه دارم، در ابتدا می‎خواستم که بدون درگیری پول را بدهد و اگر مقاومت می‎کرد برای حفظ جان خودم و از ترس، بلافاصله او را می‎کشتم. متهمان بعد از تکمیل پرونده محاکمه شدند و اکنون حکم آنها به تایید دیوان عالی کشور رسیده است.

بر اساس اعلام هادی هاشمیان، رئیس کل دادگستری گلستان، دادگاه انقلاب گرگان متهمان ردیف اول و دوم این پرونده هشت هزار صفحه ای را به اعدام در ملاعام و متهم ردیف سوم را به تبعید محکوم کرد که حکم در دیوان عالی کشور هم تایید شد.

 

مطالب مرتبط و پیشنهادی

 

روش عجیب لذت جنسی این زوج خون آشام

عکس های وحشتناک خون آشام شدن زن معروف جهان

زوج خون آشام واقعی + تصاویر

روش کشتن خون آشام ها در زمان قدیم ! + عکس


زیباسرای ناز وب مد و زیبایی

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مطالب داغ چند روز گذشته
Xبستن تبليغ
عکس،بازیگران،مد
فیلم جنجالی توهین فرزاد حسنی در برنامه اکسیر
فیلم جنجالی توهین فرزاد حسنی در برنامه اکسیر
مشاهده بیشتر