چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مهارت و ترفندهای زندگی وبسایت ناز وب

نیاز جنسی و خصوصیات اخلاقی مردان متولد تیرماه

نیاز جنسی و خصوصیات اخلاقی مردان متولد تیرماه

نیاز جنسی و خصوصیات اخلاقی مردان متولد تیرماه

 

بررسی خصوصیات و ویژگی های مردان متولد تیرماه، طالع بینی چینی، طالع بینی هندی

مشخصات كلي متولدين تيرماه:

خيلي حسّاس ، سريع الانتقال ، رويايي ، عاشق خانه و خانواده ، منزوي ، عاشق مهتاب ، عاشق فرزند ، علاقه مند به كشاورزي ، گاهي آرام و گاهي طوفاني ، خجالتي ، بسيار با سليقه و شيك پوش ، پشتيبان اقوام ، داراي قويترين احساسات ، بهترين آشپز ، علاقه زياد به گل ، داراي حس پدرانه يا مادرانه ، با وفا ، رفيق باز ، صرفه جو و اقتصادي ، محتاج به كمك ديگران ، پر محبّت ، مطيع همسر ، تا حدودي خسيس ، متنفّر از انتقاد ، با هوش ، اهل قهر و آشتي ، در آشتي پيشقدم نمي شود ، همسري با وفا ، غمگين در روزهاي ابري ، گاهي خوب و گاهي بد ، خيالاتي ، عاشق عتيقه و اشياء كهنه ، اهل تدارك و آذوقه ، ماديّگرا و پول پرست ، رك گو ، خودخواه ومغرور ، تا حدودي سطحي نگر ، صبور و آرام ، حافظ اسرار ، علاقه زياد به مادر ، عاشق تعريف و تمجيد ، مهمان نواز عالي . خيلي ظريف ، شكيبا ، صميمي ، محافظه كار ، اهل ريسك نيست ، ميهن پرست ، انتقامجو ، وسواسي ، رئوف و مهربان .

 

تركي استانبولي: برج ينگچ

تركي آذربايجاني: قورا پيشيرن آي

رومي: كنسر

گروه: آب

روز شانس: دوشنبه

عدد شانس: 2

سنگ شانس: ياقوت

رنگ شانس: سفيد،نقره اي،خاكستري مايل به سفيد

گل هاي شانس: نيلوفر،رزسفيد،زنبق

بوي شانس: مشك،ياس

موسيقي شانس: آهنگ هاي عشقي و رمانتيك

بارزترين خصوصيات: صداقت

بزرگترين ايده آل: اطمينان مالي

بزرگترين اشتباه: بي دقتي

بزرگترين آرزو: پيشرفت اجتماعي

 

با مرحمت ترين و خوش نيت ترين و مشفق ترين انسانها،بيشتر در ماه تولد شما ديده مي شود.اما شما دوست نداريد،اين مهرباني و رفتارهاي خوب شما،مشخص شود و اگر امكان داشته باشد،تمام چيزهاي مربوط به خود را پنهان مي كنيد.براي همين،افراد زيادي در شناخت شما،اشتباه كرده و آنها نه خود شما را بلكه ماسكي را كه به صورت زده ايد،را مي بينند.بنابراين در هر فرصتي سعي نماييد ماهيت واقعي و دروني خود را براي شناخت هر چه بهتر خودتان نشان دهيد.

 

 

ستاره شما

هر ماهي ستاره مخصوص به خود را دارد.ونيرويي كه شما را تحت تأثير خود قرار مي دهد،يك ستاره نيست بلكه ماه مي باشد.ماه براي زمين بعد از خورشيد،مهمترين سياره است.برخلاف خورشيد كه شخصيت و ظاهر شخصي را تعيين مي كند،ماه عالم دروني و روحي فرد را تحت تأثير قرار مي دهد.

 

اين نيروي درخشان و زيبا كه مي تواند تحت تأثير ستارگان ديگر باشد،احساس و عاطفه محض است.شما انساني احساسي از گروه آب در ماه تير و برج خرچنگ هستيد.واگر به اين خصوصيات،تأثير ماه كه موجب جزر و مد درياها شده اضافه گردد،گاهي شما را هيجان زده و گاهي كسل و غمگين مي كند و نشانگر اين نكته هست كه شما انساني حساس،ملايم،درونگرا و رمانتيك هستيد.اما شما اين احساس خود را پنهان كرده و از آشكار كردن عالم دروني خود اجتناب مي ورزيد و تصور مي كنيد كه اين كار به ضرر شما تمام مي شود.

 

 

خصوصيات شما،درست مانند سمبل ماده خود خرچنگ مي باشد.خرچنگ جانوري بسيار سخت پوست و بسيار قوي مي باشد.اما تصور كنيد كه بعد از خارج شدن از پوسته خود چقدر عاجز و ناتوان مي باشد.شما از سختي و ملايمت پديد آمدهايد.كساني كه قدرت،پس زدن ماسكي را كه به صورت زده ايد،داشته باشند،از حساسيت و ملايمت شما بسيار تعجب مي كنند.

 

 

بي دقتي

بزرگترين ايراد و اشتباه،متولد تير ماه،در زندگي،بي دقتي مي باشد.ممكن است او به سخنان شما خوب گوش نداده و يا آنها را اشتباه درك كند.

 

 

كينه

انسان متولد تير ماه،هرگز بدي ها را فراموش نمي كند و هر موقع آن را به خاطر آورد،عصباني و خشمگين شده و يا دلش به درد مي آيد.حتي اگر اين ناحقي و بدي در مورد او،مربوط به دوران كودكي باشد،باز هم آنها را فراموش نمي كند.

حس ششم متولد تيرماه،باعث مي شود كه او،پنهان ترين جنبه هاي رفتاري و فكري طرف مقابل خود را حدس بزند.متولدين تير ماه زماني كه،نقطه ضعف،انسان شرور و بدكار را دريابد،نقشه خود را كشيده و اجرا مي كند.وچون كينه عميقي دارد،انقام شديدي مي گيرد.انسان هاي تير ماه كه تحت تأثير ماه هستند،مانند آب در هر ظرفي جاي مي گيرند و استعداد تقليد هم دارند و خيلي زود تحت تأثير قرار مي گيرند.

 

 

خجالت

اگر در لحظه متولد فرد تير ماهي،ستاره ديگري ندرخشد،او بسيار خجالتي خواهد بود.حتي اگر ثروت و شهرت بزرگي داشته و به موفقيت هاي زيادي نايل شود،به علت كم رويي و خجالتي بودن،در بيان احساسات خود به دوستان و نزديكان،با سختي مواجه مي شود.

 

نیاز جنسی مردان تیرماهی

 

مردان متولد تيرماه

اگر مردي را كه متولد تيرماه بوده،پسنديده و دوستش داريد و اگر تصميم ازدواج با او را داريد،بايد قبل از هر چيز،زني مناسب شخصيت او باشيد.مرد متولد تير ماه،مانند مرد خردادماه،طرف مقابل خود را زياد،دچار دردسر نمي كند.اما بايد به بعضي خصوصيات و رفتارهاي او نيز دقت كرد.در مقابل هوش و ذكاوت مرد خردادماه،مرد تيرماه،احساسات لطيف خود را آشكار مي كند،يعني قبل از هر چيز بايد بدانيد كه طرف مقابل شما،مردي احساساتي مي باشد.

 

 

ادب و نزاكت

مرد متولد تير ماه،قبل از هر چيز،انساني مؤدب و با نزاكت مي باشد.او دائمآ به شما توجه كرده و احترام شما را خواهد داشت.و براي خشنودي و راحتي شما و اين كه دلخور نشويد،از هر كاري كه از دستش برآيد كوتاهي نمي كند.

 

 

حساب

در واقع،برج خرچنگ،حساب را تمثيل نمي كند.و مرد متولد تير ماه،علاقه زيادي به رياضي و حساب ندارد.اما به نظر مي آيد كه،وي با ماشين حسابي در مغز خود،آفريده شده و هر نوع حسابي را به راحتي در مغز خود حل مي كند.براي جلب توجه اين مرد،بايد به طرز لباس پوشيدن خود بيشتر دقت كنيد.زيرا او هميشه از انسان هاي منظم و مرتب،خوشش مي آيد،و خود نيز لباس هاي ساده،ظريف و شيك،انتخاب مي كند.

 

 

احساس

بعضي متولدين مرد تير ماه،به هيچ وجه نمي توانند عشق خود را اعتراف كنند و خجالتي مي باشند.وزناني كه مي توانند آنها را خوشبخت كنند،بعد از مدتي از آنها دور شده و به راه خود ادامه مي دهند.ودر اين مورد نيز نمي توانيد كمكي به او بكنيد.شما هر چه به وي توجه كرده و نزديك شويد،به همان نسبت او نيز خوب و خوش رفتار خواهد بود.اين مرد بسيار حساس از شعر و موسيقي بسيار لذت مي برد،و بخصوص آهنگ هاي پراحساس و رمانتيك و عاشقانه را،بسيار دوست مي دارد.

 

 

لجاجت و اصرار

مرد متولد تيرماه،بعد از ين كه،از عشق و علاقه شما مطمئن شد،و عشق و علاقه خود را نسبت به شما بازگو كند،ديگر از خجالت و كم رويي،به كلي رها شده و در ابراز عشق خود،اصرار و لجاجت به خرج مي دهد.

و هرگز قصد،رها كردن شما را ندارد.و شما را مانند خرچنگي در چنگال خود گرفته و تصميم دارد كه تا آخر عمر با شما زندگي كرده و هرگز جدا نشود.اما در ميان مردان متولد تير ماه،شخصيت هاي متفاوتي نيز ديده مي شود.و احتمال دارد فقط به يك زن،وابسته نبوده و به به دفعات عاشق شوند.

در واقع تمامي مردان تير ماه،حريص و آتشين هستند.اما بعضي به سكس وابستگي زيادي داشته و ممكن است،چند بار ازدواج كنند.

 

 

مشروبات

مرد متولد تير ماه،از گروه آب مي باشد.به همين سبب آب را خيلي دوست دارد.هر روز استحمام كرده و تميز و مرتب است.رفتن به دريا،سياححت با قايق بادباني،از سرگرمي هاي مورد علاقه او مي باشد.بعلاوه مايعات را نيز بسيار دوست مي دارد.تعدادي از آنها با مشروبات الكلي ميانه خوبي دارند.اما اگر هنگام تولد،ستاره ديگري تأثير قوي نداشته باشد،الكل براي تمامي مردان متولد تيرماه مناسب نمي باشد.

 

 

خانه و فرزندان

براي مرد متولد تير ماه،هيچ چيزي به اندازه همسر و فرزندان و خانه اش،مهم نيست او در پي امنيت مادي مي باشد.اما براي همسر،فرزندان و يا مادرش تمام دارايي خود را بدون تأمل و تفكر،فدا مي كند.خانه مرتب و تميز،همسري شيك پوش و فرزندان با تربيت و تر و تميز،از ايده آل هاي او مي باشد.

 

 

قدرت حدس و درك واقعيت

به مرد متولد تير،هرگز دروغ نگوييد،زيرا،حتي اگر بسيار خوب نقش بازي كنيد،او واقعيت را حدس مي زند.بايد هميشه نسبت به او روراست و صادق باشيد ونبايد كاري كنيد كه حس حسادت او را برانگيزيد.اين انسانها حتي دوستان بسيار صميمي خود را قبول ندارند،پس شما بي نظير ترين زن دنيا هستيد كه مورد قبول و تأييد او مي باشيد.

 

طالع بينی مرد متولد تير

اخمو، بچه مسلك، تودار، همبازي بچه‌ها، كمي بخيل و پول دوست، او بدون شك استاد است و مي‌تواند طولاني‌ترين مطالب را در كوتاهترين جملات بيان كند. حواسش هرگز پرت نمي‌شود و از پرچانگي بيزار است. اگر قلبش جريحه دار شود فورا به لاك خويش فرو مي‌رود. هيچ مردي به اندازه او زنش را دوست ندارد.

 

مرد متولد تير بسيار اخمو و ترشرو، بچه مسلك، تودار، زن دوست، همبازي بچه ها، عاشق نقاشي و بخيل و پول دوست مي باشد.اگر با يك مرد متولد تير ماه ازدواج كرديد، در مايه جهيزيه خود يك چتر هم حتما ببريد، زيرا در خانه شما يك روز هوا ابري است و يك روز باراني، در آنجا شما هم مي خنديد و هم گريه مي كنيد.

 

مرد متولد تير ماه تا آخر عمر بچه مادر خود باقي مي ماند و سعي مي كند همسرش مانند مادرش باشد.او بدون شك استاد است و مي تواند طولاني ترين مطالب را در كوتاهترين جملات بيان كند. حواسش هرگز پرت نمي شود و از پرچانگي بيزار است و به دلايل نبايد انتظار داشته باشيد كه در جلسات اول آشنايي با شما اسرار را برايتان بازگو كند.

 

 

مرد متولد تير نه تنها هرگز به كساني كه نمي شناسد، اعتماد نمي كند بلكه در زندگيش مطالبي وجود دارند كه هيچ وقت كسي به آن ها وقوف پيدا نخواهد كرد، حتي نزديك ترين دوستان ياهمسرش. شناختن او مستلزم صبر بسيار و زمان دراز است. او همان قدر كه ممكن است بوالهوس باشد، مي تواند حساس و وفادار هم باشد، همان قدر كه اخمو است، ممكن است متبسم هم باشد.

چون او در برج سرطان متولد شده است. ترش رويي و خرچنگ گونه، و رفتار نا مهربانش به تدريج ممكن است به خوشرويي و خوش مشربي تبديل بشود، و جالب آنكه اگر اين چنين شد، ديري نمي گذرد كه شما مي توانيد صدي قهقه هاي او را هم بشنويد.

 

وقتي شما مي خواهيد اوقات تلخ او را با حلقه كردن دست ها به دور گردنش بر طرف كنيد و زماني كه سعي مي كنيد و زماني كه سعي مي كنيد اخم هاي به هم گره خورده اش را با نوازش كردن از هم باز كنيد، بدبيني و سردي و نا مهرباني اش شما را تا حد دلخوري مي آزارد.

در مجالس و ميهماني ها آنچنان با ادب و با نزاكت است كه شما به زحمت مي توانيد انتظار داشته باشيد حتي براي يك دور رقص دعوتتان كند. با وجود اينكه اصلا احساساتي نيست ولي در كار دل اهل عمل است. دشمنانش همه متفق القول هستند كه او بيش از آنكه از گوشت و پوست و استخوان باشد، از سنگ ساخته شده است.

 

اگر با وي ازدواج نكرده ايد، اين مطلب را درباره اش به خاطر داشته باشيد. طبيعي است كه شما مي خواهيد او را به بهترين وجه ممكن بشناسيد و با آنچه گفته شد، ممكن است اين تصور برايتان به وجود بيايد كه از يك آدم دو شخصيتي است، اگر چه اين نظر ممكن است تا حدي درست باشد اما يادتان باشد كه او به شدت تحت تاثير ماه است و حركت بر رفتار و طرز فكرش اثر مي گذارد.

او امروز اينجاست فردا جاي ديگر. اخلاق و رفتار واقعي از آن اخلاق و رفتاري است كه بين هلال ماه و بدر از او مشاهده مي شود.

 

 

نكته اي را كه بايد بدانيد اين است كه از نظر اخلاقيات ، بر غم تغييرات ظاهري هرگز ارتباطش با خصوصيات باطني قطع نمي گردد، هميشه اين حقيقت مهم را به خاطر داشته باشيد كه عليرغم ظاهر پر اخم و تخم و ترشرو كه دارد، قلبي نرم و رئوف در سينه اش مي تپد و همين امر او را كه به ظاهر يك پارچه سنگ به نظر مي رساند، بسيار آسيب پذير مي سازد.

اگر قلبش جريحه دار شود، فورا به داخل لاك خود فرو مي رود و آنجا جايي است كه نه تنها خود را از گزند ديگران در امان مي بيند، بلكه مي تواند خويشتن را از افكار و احساسات ناراحت كننده خودش نيز دور نمايد. او درست مثل يك خرچنگ وقتي زخم خورد و آسيب ديد، در نهايت سكوت كنج عزلتي پيدا مي كند و به آن پناهنده مي گردد.

 

 

در اين حالت دسترسي به او ديگر غير ممكن است و بايد تنهايش گذاشت تا به تدريج به غم دل خويش پيروز شود و به قول معروف آفتابي بشود. متاسفانه تغييرات حالت و اخلاق متولد برج سرطان به نحوي است كه سريعا بر اطرافيانش تاثير مي گذارد و موجب ناراحت و دلخوري ايشان مي گردد.

از سوي ديگر به هنگام خوشحالي وسر حال بودن نيز چنان است كه موجب شادي همه اهل خانه مي شود. يك چنين خصوصيات اخلاقي بالطبع شما را دائما بر سر دوراهي نگاه مي دارد، تا جايي كه اغلب اوقات نمي دانيد عكس العملتان بايد سرد و بي تفاوت باشد و يا گرم و عاشقانه. اما با وجود اين يادتان باشد كه اين تنها شما نيستيد كه اين حالت را پيدا مي كنيد، تمام اطرافيان او پيوسته نسبت به وي بر سر دو راهي قرار مي گيرند.

 

 

گاهي اوقات نگاه سردش شما را از سرما به لرزه در مي آورد و چند روز بعد قلب گرمش شما را در جوار شعله هاي يك عشق سوزان قرار مي دهد، حد متوسط او فقط وقتي است كه خطر از دست دادن چيزي تهديدش كند. او نيازمند به آن است كه هر روز ده ها بار به وي اطمينان بدهيد كه از آن او هستيد كه مي توانيد زير گوشش زمزمه كنيد و او را غرق اطمينان و آرامش سازيد.

وقتي ماه در آسمان به صورت بگيريد، به نحوي كه هيچ بعيد نيست در بحبوحه هيجان خاص و عاشقانه ناگهان سرد و خاموش بشود و شروع به خواندن يك قصيده بلند بالاي عاشقانه و سوزناك بنمايد، و درست در آن لحظاتي كه شما توانسته ايد با كوشش فوق العاده هيجانات عشقي خويش را در قالب روياهايي متناسب با كلمات و جملاتي كه در اشعار مزبور هستند، فرو ببريد و سرتان را آهسته به سينه و شانه او تكيه بدهيد، موضوع را عوض مي كند و از اين شاخه به آن شاخه ديگر مي پرد.

 

اين واقعا شگفت انگيز است كه ماه چطور مي تواند بر او و حركات و رفتارش تاثير بگذارد، براي بسياري از زن ها تحمل يك چنين تغييراتي غير ممكن است، حتي اگر اتومبيل او آخرين مدل و منزلش بسان يك قصر باشد و در آمدش از يك ميليون در ماه تجاوز كند.اگر شما زني هستيد كه معتقديد كرايه خانه و اقساط بدهي را بايد سر موعد پرداخت كرد، مطمئن باشيد كه مناسب ترين مرد روزگار را در كنار خود داريد.

به احتمال قوي او يكي از معتقدترين افراد روزگار به لزوم تامين آتيه است، او اعم از اينكه در آمدش كم باشد يا زياد، تمام روز را به اين فكر است كه چطور مي تواند آ‎ينده مالي و اقتصادي خودش، شما و بچه هايتان را به بهترين وجه ممكن تامين كند.

امور مالي يكي از آن موضوعاتي است كه از همان اوان كودكي توجه و علاقه او را به خود جلب كرده و ديري نمي گذرد كه پي مي برد جمع كردن پول بهتر از خرج كردن آن است، براي توصيف وضع او نسبت به پول مي توان كلمه خسيس را بكار برد، اما اين را مي توان گفت كه وي هرگز يك شاهي بيخودي خرج نمي كند و پول برايش هر چه باشد، شوخي نيست.

 

 

او بدون شك قبل از آنكه الفبا را بياموزد، شمارش پول را ياد مي گيرد و سكه ها و اسكناس هاي مختلف را مي شناسد و قبل از آنكه پا به دبيرستان بگذارد، براي خود كتابچه دخل وخرج درست مي كند. ارقام موجودي اش را در بانك مانند يك قرص مسكن قوي به اعصابش آرامش مي بخشد.كما اينكه پرداخت كرايه خانه، قسط بدهي هم همين حالت را در وي ايجاد مي كند.

متولد برج تير علاوه بر آنكه به علت تمايل به تامين آتيه دست به جمع آوري پول مي زند، از لمس كردن پول و شمارش آن هم لذت مي برد.اگر يكي از والدينش متولد يكي از ماه هاي تابستان باشند، نوعي تمايل به دستپاچگي و دلشوره در وي ديده مي شود كه به نحوي قابل تحسين آن را كنترل مي كند و به همين ترتيب اگر عوامل ارثي موجب بشوند كه آدم خوشرو وخوش مشربي باشد، به شدت مانع از آن مي شود كه خوشرويي دائمي عادت وي بشود.

 

قبل از آنكه بر سر سفره عقد بنشيند و نام خانوارگي يك مرد متولد تير را به عنوان شوهر قبول كنيد، به اين نكته فوق العاده مهم توجه بنماييد كه او نسبت به امور مالي داراي عقايد و نظريات جالبي است، مثلا او معتقد است وقتي يك مانتو با جنس خوب سالهاي سال خدمت مي كند، چه دليلي دارد كه آدم پولش را براي خريد يك باراني معمولي كه فقط يك زمستان كار مي كند و بعد از مد و ريخت مي افتد، دور بريزد؟

 

خريد يك كاديلاك در ذهن او نوعي سرمايه گذاري محسوب مي شود، در حالي كه خريد يك اتومبيل ارزان قيمت و يا دست دوم كه هر هفته بايد به تعمير گاه برود، مثل آن است كه آدم با دست خودش پولهايش را آتش بزند. به اين ترتيب ملاحظه مي كنيد كه او بيش از آنكه خسيس باشد، حسابگر است.

 

 

به نظر وي كيفيت جنس وصرفه جويي در يك طرف معادلات اقتصادي قرار دارند و پول در طرف ديگر. آيا شما زني هستيد كه بتوانيد اين نكات را در زندگي خود بكار ببريد؟

 

از نظر رابطه مرد متولد تير ماه با پول اين را به طور يقين بايد گفت كه او حتي اگر عاشق شعر و ادبيات باشد، اگر لحظه اي از موسيقي غافل نگردد و حتي اگر تمام اوقات بيكاري اش را در گالري هاي هنري بگذراند، باز از فكر پول نقد غافل نمي ماند. وقتي يك نقاش متولد شده در برج خرچنگ اتاق زير شيرواني منزل را براي انجام كارهاي هنري خود، مثلا نقاشي انتخاب مي كند، دلتان اصلا شور نزند كه سر ساعت غذا و آشاميدني برايش ببريد زيرا او قبل از استقرار در اين محل در گوشه و كنارش يك مقدار خوراكي، يا تعداردي قوطي كنسرو پنهان كرده است.

 

اگر شوهرتان به عنوان سرگرمي نقاشي مي كند، هرگز به كسي وعده ندهيد كه يكي از تابلوهاي او را به وي خواهيد بخشيد زيرا شوهرتان حتما در صدد فروش تابلوهاي خود مي باشد و اگر كارش خوب باشد، قيمت آن را هم خيلي دست بالا مي گيرد، در ضمن اين را هم بدانيد كه قيمت ها را چندان هم بي ربط نمي گويد زيرا كسي كه تحت تاثير صورت فلكي خرچنگ است، فقط وقتي دست به يك چنين كارهايي مي زند كه مطمئن باشد مي تواند آن را به نحو مطلوبي ايجام بدهد و چون استعدادهاي هنري زيادي هم در وي نهفته است، در كارهايي مثل نقاشي و مجسمه سازي و قالب گيري و امثالهم زبردستي زيادي از خويشتن نشان مي دهد.

 

اگر او كاملا تحت تاثير صورت فلكي سرطان تاشد، علاقه اي به لباس هاي اسپورت از خود نشان نمي دهد وعاشق لباس هاي شيك و تجملي است.

 

او به خياط خود اهميت زيادي مي دهد و هميشه سعي مي كند كه بهترين خياط ها را نسبت به بودجه اش انتخاب كند.پارچه هايي را هم كه انتخاب مي كند، هميشه از رنگ هاي سنگين هستند. پيراهن سفيد با پارچه هايي را هم كه انتخاب مي كند، هميشه از رنگهاي سنگين هستند.

 

پيراهن سفيد با تكمه سردست را به پيراهن هاي ديگر ترجيح مي دهد و هيچ علاقه اي ندارد كه روي جيب و يا جاي ديگري از اين پيراهي عكس و نقشه اي دوخته شده باشد اين خودنمايي ها با خصلت محافظه كارانه و گوشه گير او سازگار نيست و حتي اگر از نظر مالي وضعش خوب نباشد، كفش هايش هميشه واكس زده و جوراب هايش مرتب است.

 

اصولا او كسي است كه به هنگام مواجه شدن با گرفتاري هاي مالي ( كه خيلي به ندرت اتفاق مي افتد) صورت خود را با سيلي سرخ نگاه مي دارد و مطمئن است كه سر انجام روزي گرفتاري بر طرف مي گردد و اگر امروز پول ندارد، فردا مسلما پولدار خواهد بود. البته او هميشه غرق در نعمت و ثروت نيست اما آمار نشان مي دهد كه تعداد بيكاران متولد ماه تير نسبت به متولدين ماههاي ديگر خيلي كمترند. راز اين امر هم در اين امر است كه متولد اين ماه هميشه مي گويد:

« هر كاري بهتر از بيكاري است.» خدا كند مادر او داراي خصوصيات اخلاقي غير عادي نباشد زيرا وجودش در گفتار و رفتار پسر متولد تيرش اغلب به چشم مي خورد.

 

 

او هنگام صحبت با شما اغلب اين كلمات را بكار مي برد: « عزيزم، آرايش امروز تو خيلي غليظ است، مادر من هرگز اينطور آرايش نمي كرد، لباست هم خيلي تنگتر از آني است كه مادرم مي پوشد و يا اينكه مادرم حتي نان منزل را در خانه مي پخت»، يك چنين حرف هاي گوشه و كنايه داري غالبا از وي شنيده مي شود و چه بسا كه درست در موقعي گفته مي شوند كه شما كمتر انتظارش را داريد.

 

شما نبايد خيلي سخت بگيريد زيرا وابستگي هاي مرد متولد تيرماه به مادرش آنچنان شديد است كه هيچ بعيد نيست قرار خودش را براي رفتن به سينما با شما به هم بزند زيرا مي خواهد مادرش را مثلا به زيارت ببرد. بررسي نشان داده مرد متولد تيري كه با مادرش رابطه عاطفي نزديك ندارد، يا فوق العاده حسود است و در تمام دوران كودكي از اينكه مي ديده مادرش به پدرش بيش از او توجه داشته، رنچ مي برده است و يا اينكه اين مادر، مادر حقيقي او نيست و وي هميشه از اين ناراحت بوده كه چرا زن ديگري بايد جاي مادر حقيقي اس را بگيرد.به هر صورت همانطور كه گفته شد، رابطه اغلب متولدين اين ماه با مادرشان بسيار صميمي و نزديك است. كتمان كردن حقيقت و يا ناديده گرفتن آن دردي را دوا نخواهد كرد.

 

 

اگر شما واقعا شوهر متولد تير ماه خود را دوست داريد، بايد به اين واقعيت تن بدهيد كه هرگز نخواهيد توانست فكر مادر را از سر او بيرون كنيد و به اين ترتيب بهترين روشي كه مي توانيد پيش بگيرد، اين است كه سعي كنيد با رقيبي كه سالهاي سال قبل از شما در زندگي او بوده است، كنار بيايي و نسبت به وي رفتاري داشته باشيد كه خودش داوطلبانه خود را از شوهرتان دور نگاه دارد و بگذارد كه شما سهم بيشتري از وي داشته باشيد. طبيعي است اجراي يك چنين نقشه اي در مورد بسياري از مادر شوهر ها كار ساده اي نيست و اينجا است كه مي توانيد هوش و درايت خود را بوته آزمايش قرار دهيد و ببينيد تا چه اندازه قادر به باز كردن گره هاي زندگي هستيد.

 

 

يكي از اسرار زندگي متولدين اين ماه اين است كه اگر چه هرگز بر زبان نمي آورد ولي از صميم قلب دلش مي خواهد كه زنش از نظر محبت و عشق مثل بچه با وي رفتار كند. از نظر زندگي مشترك بايد چند نكته ديگر را هم گفت و آن اين است كه او بدون اينكه گذاشته باشد شما حتي بو برده باشيد، ممكن است آشپز قابلي باشد، پس تصور نكنيد ديگر به قول معروف نانتان در روغن است، زيرا از آن پس چه از نظر ابراز عشق و چه از نظر هدايايي كه دريافت مي كنيد، در وضعي قرار خواهيد گرفت كه مورد شك دختران ديگر خواهد شد، مخصوصا هدايايي كه دريافت خواهيد داشت، بهترين نوعي خواهند بود كه خريدنش براي او مقدور مي باشد.

 

در اين دوره يك چيز را سعي كنيد كه هرگز فراموش ننماييد، همانطور كه خرچنگ از آتش واقعا بيزار و هراسناك است، پسر متولد تير هم از اينكه دلش سوزانده شود، سخت واهمه دارد و يك چنين رويدادي وي را عميقاً آزرده خاطر مي سازد. واقعه اي كه فقط ممكناست يك نفر را يكي دوروز ناراحت كند، متولد تير را تا ماهها ناراحت مي سازد.

 

اگر واقعه اي او را از دلدارش جدا سازد، حق مسلم خود مي داند كه با سماجت براي به دست آوردن مجدد او اقدام كند، يادتان باشد كه او مي تواند فانوس به دست جست و جويش را تا سالهاي متمادي ادامه بدهد.او در برداشتن قدم اول قدري خجول و شرمگين است، اما وقتي تصميمش را گرفت و اقدامش را شروع كرد، خيلي مشكل است كه بتوان جلويش را گرفت.

 

او مي تواند هنر مندانه نقش يك مرد عاشق را ايفا كند و پس از آنكه تشخيص داد كه شما دختر دلخواهش هستيد وقت خجالتش يك شبه تبديل به جسارت مي گردد و شما در عرض يكي دو روز متوجه مي شويد با مردي طرف شده ايد كه اصلا حاضر نيست جواب نه بشنود.

 

 

از اين لحظه به بعد بايد مواظب معاشرت هاي خود با ديگران باشيد و اگر نمي خواهيد با يك چنين رويدادي مواجه بشويد، بهتر است از همان ابتداي كار جلويش را بگيريد زيرا هرگز شنيده نشده است كه خرچنگي طعمه خود را از دست داده باشد. او به شدت حسود است.

 

او نه تنها پيراهني نيست كه بتوانيد هر روز عوضش كنيد، بلكه پالتويي هم نيست كه بتوانيد پس از يك سال كنارش بگذاريد. آشپز بسيار خوبي است، هنرمند است، به آنچه كه در ناهار خوري و اتاق خواب مي گذرد، علاقمند است. به گذشته ها پاي بندي نشان مي دهد و دلش مي خواهد شماكپيه همان دختركي باشيد كه زماني زن پدرش شد، مي تواند خود را عاشق پيشه نشان بدهد و اگر شما را مطابق دلخواه خود يافت، بهتر است تن به قضا بدهيد و بر سر سفره عقد بنشينيد زيرا ديگر محال است از شما دست بردارد.

 

 

خوب حالا كه تصميم گرفته ايد بله را بگوييد، لابد مي خواهيد بدانيد كه او به عنوان يك پدر چه جور آدمي است. قلب او، در اين مورد، بر غم مرد بودنش ، مادرانه است.حقيقت اين است كه طبيعت مراقبت كننده، ملايم، دلسوز، و درك كننده اش وي را پدر بسيار خوبي مي كند.

 

صبر و تحملش در مقابل بچه ها نامحدود است و در صورت لزوم مي تواند پا به پاي ايشان انواع بازي ها را انجام دهد. او در روز تولد بچه اش كلاه كاغذي به سر مي گذارد و كاري مي كند كه به همه خوش بگذرد. اصولا رفتارش با كودكان چنان است كه تمام دوستان و آشنايان بچه هايش نيز او را دوست خواهند داشت زيرا مي تواند ساعت هاي متوالي با ايشان بازي و گفت و گو كند. پدر متولد تير به پسرش افتخار مي كند و دخترش را شديدا تحت حمايت خودنگاه مي دارد.

 

مردان متولد تیرماه

عکس نوشته های متولدین تیرماه

فال میل جنسی و طالع بینی جنسی زنان و مردان در ماههای سال

اس ام اس تبریک تولد عاشقانه و رمانتیک

عکس نوشته و خصوصیات متولدین تیر ماه

شخصیت مردان و پسران متولد تیر ماه


زیباسرای ناز وب مد و زیبایی

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مطالب داغ چند روز گذشته
فیلم صبحت های رکیک دانش آموزان با معاون دبیرستان 18+
فیلم صبحت های رکیک دانش آموزان با معاون دبیرستان 18+
مشاهده بیشتر