تصاویر بدون سانسور لخت و برهنه شدن زنان توسط مردان

تصاویر بدون سانسور لخت و برهنه شدن زنان توسط مردان

تصاویر بدون سانسور لخت و برهنه شدن زنان توسط مردان

 

در این مقاله اتفاق باورنکردنی مختلف در جهان که باعث لخت و  عریان شدن زنان و مردان و سوژه شدن این افراد شده است لخت شدن زنان و مردان در مکان هاي عمومی ، هزینه هاي زیاد برای عمل زیبایی و مطالب جذاب عجیب را در سایت ناز وب مشاهده میکنید با ما همرا باشید.

 

مدل آلمانی « مایکلا » شافر بیشتر ساعات روز خود راصرف گل فروختن میکند اما نکته عجیب این جا هست که این خانم با بدنی کاملا لخت و شهوانی در مکان هاي عمومی شروع به گل فروختن میکند. به گفته خودش او برای سرگرمی بیشترین ساعات بیداری خودرا در دروازه براندنبورگ در شهر برلین صرف گل فروختن برای روز ولنتاین می‌کند.

 

تصاویر بدون سانسور لخت و برهنه شدن زنان توسط مردان

 

پس از فاش شدن رابطه پنهایی زن جوان با مردی متاهل، وی در یکی از خیابان‌هاي شهر پویانگ در شمال هنان چین پس از لخت شدن مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

 

یک خانم به نام پاملا مک کارتی و با 35ساله که پسر 3 ساله خود رابه حمام برده بود به حدی کودک را مورد ضرب و شتم قرار داد که همسایگان متوجه شده و به پلیس خبر کردند.به گزارش ناز وب هنگامیکه پلیس برای کمک به کودک رسید مادر به صورت عریان به خیابان دوید و همانجا دچار ایست قلبی شد و قبل از رسیدن به بیمارستان درگذشت.

 

تصاویر بدون سانسور لخت و برهنه شدن زنان توسط مردان

 

 

پس از فاش شدن رابطه نامشروع «لین پائولین» 38ساله با مرد متأهلی توسط چهار زن که دوستان وی بودند از منزل مسکونی‌اش خارج و پس از عریان کردن وی در یکی از شلوغ‌ترین خیابان‌هاي این شهر مورد ضرب و شتم قرار گرفت.به گزارش مجله تفریحی نازوب این دومین باری است که محاکمه این چنینی در این خیابان در استان یویانگ رخ میدهد. هیچ یک از عابرین و شاهدین اجازه مداخله و جدا کردن این افراد را ندارند و تنها با حضور پلیس این درگیری پایان می یابد.

 

تصاویر بدون سانسور لخت و برهنه شدن زنان توسط مردان

 

در فرهنگ این شهر برقراری رابطه نامشروع هیچ توجیهی نداشته و مجازات شدن افراد در ملا عام از جانب ساکنین این شهر قابل درک است. این در حالی است که حتی اگر خطایی مرتبط از مرد متأهل سر بزند به هیچ وجه مورد بازخواست قرار نخواهد گرفت و طرف وی محاکمه میشود. به اعتقاد این افراد محاکمه این چنینی در ملا عام موجب عبرت برای سایرین خواهد شد تا از ارتباط با مرد متأهل در هراس باشند.

 

تصاویر بدون سانسور لخت و برهنه شدن زنان توسط مردان

 

عکس دختر لخت با لباس زیر در خیابان

دختر لخت با لباس زیر در خیابان هاي ایالات امریکا حاضر شد. به گزارش وب سایت ناز وب یک دختر لخت درحالی که مستی زیاد داشت دربسیاری از خیابان هاي ایالات امریکا تردد کرد و مردم از او عکس و فیلم تهیه کردند. عکسهای زن لخت با لباس زیر در خیابان هاي ایالات امریکا را در ادامه میبینید.

 

تصاویر بدون سانسور لخت و برهنه شدن زنان توسط مردان

 

 

« دانا هولمز » 32ساله بعد از این که توسط پلیس به جرم رانندگی درمستی در شهر کول سیتی حومه شیکاگو ایالت ایلینویز دستگیر میشود به بازداشتگاه برده میشود و درانجا برای کنترل بدنی وی را لخت می‌کنند و بعد از کنترل غیرقانونی وخشن او بدون هیچگونه لباسی به سلول برده میشود وبرهنه تا فردا در انجا رها می شود.

 

تصاویر بدون سانسور لخت و برهنه شدن زنان توسط مردان

 

 

او بعد از این اتفاق از پلیس شکایت میکند و خواستار بررسی دقیق پرونده میشود. محتوای شکایت او زیر پا گذاشته شدن حقوق شهروندی اش توسط پلیس و نظارت بدنی بدون حکم قبلی یا دلیل موجه است.

در جلسه دادگاه او پلیس هاي حاضر در آن شب گفتند که او در آن روز هیچگونه همکاری با پلیس نمی‌کرد و همین باعث مضنون شدن ما به او شد ولی این دلایل برای قاضی کافی نبود و آنها محکوم شناخته شدند.

 

تصاویر بدون سانسور لخت و برهنه شدن زنان توسط مردان

 

 

دانا دراین پرونده موفق شد علاوه بر زندان انداختن افسرها جریمه 125 هزار دلاری را ازآن خود کند. بعد از این پرونده مقرر شد که تمام کنترل هاي بدنی باید با مجوز و بعد از کنترل کاملا ازآن فیلم برداشته شود تا در صورت شکایت بتوان به پرونده رسیدگی کرد.

 

 

عکس پسر لخت در ایستگاه مترو و واکنش مردم به حرکت عجیب این پسر

عکس لخت یک پسر جوان 18 ساله غرق شدن در دنیای مجازی و بازی هاي کامپیوتری به قیمت سنگینی برای یک مرد جوان به پایان رسید ، پسر لخت در مترو سریعا بازداشت شد. پسر جوانی که ادعا می کرد دردنیای مجازی زندگی میکند به طرز نامناسبی وارد مترو شد.

از همان لحظه فیلم برداری هاي مسافران دیگر آغاز شد اما ماموران تلاش کردند به گزارش نازوب تا هر چه سریع تر به این جنجال پایان دهند.مسافران متعجب ایستگاه مترو در جنوب چین با دیدن پسری که کاملا لخت و لخت و فقط با یک جفت کفش به سمت قطار می امد ماموران ایستگاه را مطلع کردند.

 

 

تصاویر بدون سانسور لخت و برهنه شدن زنان توسط مردان

 

کلیپ منتشر شده نشان میدهد که پسر عریان در ایستگاه متروی هنگ کنگ بدون توجه به دیگران درحالیکه با گوشی موبایلش مشغول است وارد قطار می شود، پسر لخت که بعد از بازداشت ادعا کرده است در دنیای مجازی و بازی کامپیوتری بوده است که به این وضعیت ازخانه بیرون آمده است.

او در پاسخ ماموران ایستگاه ادعا کرده است که هیچ اطلاعی از وضعیت خود نداشته و به قدری دربازی گوشی موبایلش غرق بوده که متوجه لخت بودنش نبوده واین رفتار زشت او عمدی نبوده است.

این مرد برای نشان دادن آلت تناسلی اش در فرودگاه لخت شد

لخت شدن مرد میانسال تعداد زیادی از مسافران را در فرودگاه متعجب کرد یک مرد میانسال برای این که بتواند نظر خانمها رابه خودش جلب کند پس از این که وارد فرودگاه شد آلت تناسلی اش رابه نمایش گذاشت پلیس امنیت فرودگاه مایورکا پالما اسپانیا، روز گذشته در کمال تعجب، مسافری عریان را بازداشت کرد

مرد میانسال که بی توجه به حاضرین، لباس هایش را از تن خارج کرده و با خونسردی کامل روی صندلی سالن پرواز فرودگاه جا خوش کرده بود با بدن لخت به دختران و زنان که در حال عبور بودند آلت تناسلی اش را نشان میدهد.

 

تصاویر بدون سانسور لخت و برهنه شدن زنان توسط مردان

 

 

عکس لخت شدن مرد میانسال را در پایین می‌بینید چهار پلیس به سختی توانستند وی را از سالن شلوغ دور کرده و برای بازپرسی با خود ببرند. پس از بازجویی هاي اولیه، مسافر لخت عنوان کرد برای به نمایش گذاشتن آلت تناسلی اش و جلب نظر زنان و دختران اینکار را انجام داده است.

کاربران پس از انتشار عکسهای لخت شدن مرد میانسال این خبر، موضوع را شبیه یک شوخی و شیرین کاری از سمت مرد میانسال دانسته و برخی نیز گفته اند او بلاشک از یک ماده مخدر استفاده کرده است. زنان و دختران با تعجب به مردی که با وضعیتی نامتعارف در سالن پرواز مشغول قدم زدن بود، نگاه می‌کردند ودر این میان یک زن مشغول صحبت کردن با وی شد.

 

 

دختری که 300 میلیون تومان خرج کرد تا عروسک باربی شود

باربی یک عروسک است که در کشور ما نیز بسیار محبوب شده است و تعداد زیادی از دختر بچه ها به آن علاقه دارند. این عروسک درسال 1995 وارد بازار شد و خانم روث هندلر آن رابه وجود آورده بود. نخستین باربی که در نیویورک به نمایش گذاشته شده بود در مارس 1959 لباس شنا مشکی با خطوط راه راه سفید برتن داشت و با مدل موی دم اسبی و نیز موی بور و خرمایی عرضه شد.

 

تصاویر بدون سانسور لخت و برهنه شدن زنان توسط مردان

 

 

فروش بالای این عروسک آنرا جهانی و مشهور کرد. کلمه باربی با گذشت زمان برای دختران و زنان زیبا و خوش اندام بکار میرود و باربی شدن آرزوی تعداد زیادی از دختران است.به گزارش سایت وبناز در کشور کشور آمریکا یک دختر برای این که شبیه به عروسک باربی شود تن به عمل هاي جراحی زیاد ، سخت و پرهزینه اي داده است.

این دختر آمریکایی در اقدامی عجیب برای شبیه شدن به عروسک باربی 50 هزار دلار عمل جراحی کرده است.

 

 

استفاده جنسی از دانش آموزان به دست معلم 64 ساله شان

این معلم امریکایی درسال 1969 نیز به اتهام سوء استفاده از کودکان زندانی شده بود اما پس از آزادی به تدریس در مدارس بین‌ المللی ادامه داد.« ویلیام واهی » 64ساله، معلم آمریکایی تبار مدرسه «سوث بانک» واقع در جنوب لندن دستکم به 60 کودک مواد مخدر داده و از آنها سوء استفاده جنسی کرده است.

این مدرسه اعلام کرد درسال 2010 واهی را بعنوان مشاور رفتارهای اجتماعی و فردی کودکان بکار گرفته است.به گزارش موسسه «هیو دیویس» مدرسه سوث بانک هنگام استخدام این معلم ضمن نقض مقررات بدون بررسی سوابق و تنها با تایید تری هگر، مدیر وقت مدرسه، وی را استخدام کرده است.

 

تصاویر بدون سانسور لخت و برهنه شدن زنان توسط مردان

 

 

این فرد طی سال‌هاي 2009 تا 2013 در سفر های تفریحی مدارس از داروهای ارام بخش استفاده می کرد تا پسربچه‌ها را خواب آلود کرده و سپس مورد اذيت جنسی قرار دهد.گفته می شود فایل‌هاي الکترونیکی حاوی عکسهای بیش از 90 پسر بچه‌ي 12 تا 14 ساله که توسط واهی مورد تعرض قرار گرفته بودند از سوی خدمتکارش در خانه او واقع در نیکاراگوئه کشف شده است.

نکته‌ي قابل توجه و بحث‌برانگیز دراین میان آن است که واهی پس از اذيت کودکان و محکومیت به حبس در زندان به بيرون از کشور سفر کرده و تدریس آموزش مسائل جنسی به کودکان 11 ساله را عهده‌دار شده است.

بر اساس گزارش‌ها، رفتارهای مشکوک واهی در مدت فعالیت وی مشهود بوده اما به خاطر عدم وجود سوابق و گزارش‌هاي کافی پیگیری نشده است. گفته میشود نتایج این تحقیقات سال آینده اعلام خواهد شد.

 

مطالب جذاب و پیشنهادی

عکس های لخت کردن دختران توسط مردان بدون سانسور / برهنه شدن زنان

برهنه شدن این زن برای راحتی مردم !! عکس

عکس های جنجالی دختر کاملا برهنه در شکم یک اسب!!

علت ضرب و شتم زن کاملا برهنه در خیابان + تصاویر مشمئز کننده

تماشای بدن برهنه زنان و فتوای جنجالی

عکس های جنجالی لو رفته از پارتی در شمال تهران

عکس های بدن لخت و عریان زنان و مردان


جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز
مطالب داغ چند روز گذشته
تجاوز پیرمرد برهنه به سوسمار ماده در حضور مردم ! عکس 18+
تجاوز پیرمرد برهنه به سوسمار ماده در حضور مردم ! عکس 18+
مشاهده بیشتر