لاغری با نازوب

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مهارت و ترفندهای زندگی وبسایت ناز وب

حمام کردن عجیب و وحشتناک این پسر توسط پدرش + عکس

حمام کردن عجیب و وحشتناک این پسر توسط پدرش  + عکس

حمام کردن عجیب و و حشتناک این پسر توسط پدرش

 

شستن و حمام کردن یک بچه توسط پدرش با سموم کشاورزی خبرساز شد! ادامه این اقدام روانی پدر و چگونگی آنرا در همین بخش خبری از سایت نازوب دنبال کنید. به گزارش نازوب، مرد روستایی که بعد از طلاق دادن همسرش پسر ۷ ساله خود را به یک مزرعه برده و در شرایط بدی از وی نگهداری می‌کرد با شکایت همسایه‌ها از سوی پلیس دستگیر شد.

 

این حادثه در یکی از شالیزارهای شهرستان خمام استان گیلان اتفاق افتاد. ماجرا از این قرار بود که پس از جدایی والدین این کودک، سرپرستی وی به پدرش رسید اما مرد سنگدل پسر کوچولو را با خود به زمین‌های شالیزار اطراف روستا برد و در یک چادر بدون هیچ امکاناتی نگهداری کرد.

 

پس‌ از حدود یک هفته از این ماجرا برخی از مردم محلی با دیدن وضعیت نامناسب زندگی این پدر و پسر، موضوع را به اورژانس اجتماعی و نیروی انتظامی گزارش دادند.

بر اساس گفته‌های شاهدان، این کودک مورد شکنجه و بدرفتاری‌های پدرش قرار داشت به گونه‌ای که پدر وی به جای استفاده از مواد شوینده او را با سموم کشاورزی موجود در مزرعه حمام می‌کرد.

 

حمام کردن عجیب و وحشتناک این پسر توسط پدرش  + عکس

 

روستاییان با دیدن پسر کوچولو در حالی که لباس بر تن نداشت و از ترس و اضطراب به خود می‌لرزید، موضوع را به امدادگران اورژانس اجتماعی گزارش کردند و آنها نیز بلافاصله در محل حاضر شدند اما مرد جوان با دیدن نیروهای اورژانس با چاقو و چکش آنها را تهدید کرد و همه را از آنجا فراری داد.

 

یکی از اهالی روستا با مشاهده این صحنه به کلانتری منطقه رفت و از مأموران پلیس خواست تا به موضوع رسیدگی کنند. در نهایت نیز با پیگیری‌های نیروی انتظامی و قاضی کشیک دادسرا پدر کودک‌آزار به کلانتری منتقل شد و کودک نیز با هماهنگی‌های قضایی به مادرش تحویل داده شد و نگهداری وی تا صدور رأی نهایی دادگاه به مادر واگذار شده است.

بر اساس تحقیقات انجام‌شده، پدر این کودک برای انجام آزمایش‌های روانی به یکی از بیمارستان‌های تشخیص اختلالات روانی انتقال داده شد.


 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مطالب داغ چند روز گذشته
باسن تقلبی خواهر کیت میدلتون در جشن شاهزاده (عکس)
باسن تقلبی خواهر کیت میدلتون در جشن شاهزاده (عکس)
مشاهده بیشتر