مجموعه کامل ماه رمضان

 مجموعه کامل ماه رمضان

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مهارت و ترفندهای زندگی وبسایت ناز وب

خودکشی پدر تینا دختر گمشده کرجی + عکس

مجموعه : اخبار حوادث
خودکشی پدر تینا دختر گمشده کرجی + عکس

خودکشی پدر تینا دختر گمشده کرجی+ عکس

 

ادامه جزئیات و ماجرای ناپدید شدن تینا کرجی و خودکشی پدر این دختر گمشده را در ادامه همین بخش خبری سایت نازوب دنبال کنید. تینا  دختر شش ساله کرجی که پنجشنبه هفته پیش به دلایل نامعلومی گمشده است با تحقیقات گشتره پلیس هنوز پیدا نشده است . پدر این دختر کوچولو که هنوز گم شدن دخترش را باور ندارد از فراق و ترس اینکه دختر بچه اش چه اتفاقی ممکن است برایش بیفتد دست به کار وحشتناکی زد ولی خودکشی پدر دختربچه کرجی ناکام ماندو

 

خودکشی پدر دختربچه کرجی

آخرین‌بار چهارشنبه‌شب بود که تنها دخترش را دید. چون حال خوبی نداشت، تینا را به خانه پدربزرگش برد تا شب را در کنار او بماند. فردای آن روز دلتنگ دخترش شد. با پدرش تماس گرفت و از او خواست تینا را به خانه‌شان بفرستد، اما نتوانست دخترک شش ساله‌اش را ببیند.

حالا ۵ روز از آن پنجشنبه تلخ گذشته و پدر تینا همچنان در آرزوی دیدن دخترش به انتظار نشسته است. انتظاری تلخ که درنهایت او را به تخت بیمارستان کشاند. نتوانست زندگی را بدون دخترش تاب بیاورد.

 

 

دست به خودکشی زد. حالا مانده پدری روی تخت بیمارستان و دختربچه‌ای که سرنوشت مرموزش در‌ هاله‌ای از ابهام قرار دارد و هیچ نشانه‌ای از او نیست. مادر تینا هم که در شهر دیگری زندگی می‌کند، هنوز ناپدیدشدن دخترش را باور ندارد.

 

 

این اتفاق تلخ در کمالشهر کرج رخ داد و در این مدت تنها یک‌نفر با پدر تینا تماس گرفته و مدعی شده که تینا را در یک مسافرخانه در قرچک دیده است. عموی تینا جزییات این حادثه را روایت می‌کند:

بله، برادرم و تنها دخترش با هم زندگی می‌کردند. مادر تینا هم چند‌سال پیش از برادرم جدا شد و درحال‌حاضر در شهر خلخال زندگی می‌کند. برادرم جز تینا هیچ‌کس دیگری را در زندگی‌اش ندارد.

 

خودکشی پدر تینا دختر گمشده کرجی + عکس

 

خودکشی پدر دختربچه کرجی به خاطر پیدا نشدن دخترش

 

چه شد که تینا ناپدید شد؟

چهارشنبه‌شب بود، ٢٢فروردین‌ماه. برادرم حالش زیاد خوب نبود و می‌خواست به دکتر مراجعه کند. برای همین تینا را به خانه پدرمان فرستاد. قرار بود تینا شب را در خانه پدربزرگش بماند تا زمانی که برادرم حالش بهتر شود.

فردای همان روز، یعنی پنجشنبه، برادرم دلتنگ تینا می‌شود. برای همین با پدرمان تماس می‌گیرد و از او می‌خواهد تینا را به خانه بفرستد. پدرمان هم تینا را راهی خانه‌شان می‌کند، اما از همان زمان به بعد دیگر هیچ خبری از او نیست.

 

 

تینا به‌تنهایی راهی خانه‌شان شد؟

بله، خانه پدرم با خانه برادرم فاصله زیادی ندارد. ۵دقیقه بیشتر راه نیست. تینا بارها این مسیر را به تنهایی رفته و بلد بود. از طرفی برادرم هم بیمار بود و خودش نمی‌توانست دنبال او برود. برای همین مثل همیشه تینا تنها راهی خانه‌شان شد.

 

 

هیچ سرنخی از او به دست نیامده؟

در این ۵روز از وقتی عکس تینا را همه‌جا منتشر کردیم، تنها یک‌نفر با برادرم تماس گرفت و گفت که تینا را در یک مسافرخانه در قرچک دیده است، ولی دیگر هیچ خبری از او نیست. تمام مغازه‌ها و همسایه‌های پدرم و برادرم، تینا را می‌شناسند. حتی آنها هم آن روز تینا را ندیده‌اند. درحال‌حاضر پلیس این موضوع را پیگیری می‌کند و به دنبال سرنخ می‌گردد

 

 

ماجرای دیده‌شدن تینا در یک مسافرخانه را هم پیگیری کردید؟

بلافاصله موضوع را به پلیس گفتیم. آنها هم بررسی‌های خودشان را آغاز کردند. هنوز هیچ‌چیز مشخص نیست و همچنان سرنخی از تینا پیدا نشده است.

 

حال ‌و روز پدر و مادر تینا و علت خودکشی پدر دختربچه کرجی چه بود؟

مادر تینا که در خلخال زندگی می‌کند و وقتی موضوع را به او گفتیم، باور نمی‌کرد. تصور می‌کرد به این بهانه قصد داریم او را سر خانه و زندگی‌اش برگردانیم. همچنان در شوک است و باورش نمی‌شود. برادرم هم که اصلا حال ‌و روز خوبی ندارد. او به جز تینا هیچ‌کس را در زندگی‌اش ندارد. تمام عشق و امیدش تینا بود.

برای همین وقتی دید هیچ خبری از تنها دخترش نیست، از فشار عصبی و روانی، دست به خودکشی زد، ولی خوشبختانه از مرگ نجات پیدا کرد. درحال‌حاضر هم در بیمارستان بستری شده و مرتب اشک می‌ریزد. اصلا طاقت دوری تینا را ندارد. حتی همان یک شب هم که تینا در خانه پدربزرگش ماند، برادرم طاقت نیاورد و فردای همان روز دلتنگش شد. او به تینا خیلی وابسته است.

 

 

خودتان تصور می‌کنید چه اتفاقی برای تینا افتاده باشد؟

به جز کودک‌ربایی، هیچ‌چیز دیگری به ذهن ما نمی‌رسد. تینا دختر باهوشی بود. در آن سن کم تمام خیابان‌های کرج را بلد بود. اصلا دختری نبود که گم شود یا راه را اشتباه برود. مطمئنیم که او را ربوده‌اند، چون حتی اگر گم هم می‌شد، تمام همسایه‌ها و مغازه‌دارهای محل او را می‌شناسند و حتما او را پیدا می‌کردند. تینا در عرض چند دقیقه ناپدید شد و حتما کسی او را با خودش برده است.

 

خودکشی پدر تینا دختر گمشده کرجی + عکس

تینا عباسی دختر گمشده

 

 

تینا تنها فرزند خانواده است؟

بله، او تنها فرزند برادرم است. زمانی که دوساله بود،برادرم از همسرش جدا شد و مادر تینا به خلخال رفت. سه‌سالی می‌شد که برادرم به همراه تینا زندگی می‌کرد و تمام امیدش دخترش بود. اما خودکشی پدر دختربچه کرجی تنها راه چاره نیست او باید توکل داشته باشد.

 

 

وضع مالی برادرت چطور است؟

وضع مالی بدی ندارد، اما پولدار هم نیست که به‌خاطر ثروتش دخترش را بدزدند. در حدی است که بتواند یک زندگی معمولی داشته باشد.

 

 

خودتان به کسی مظنون نیستید؟

نه، اصلا. ما هیچ دشمنی نداریم و با کسی هم اختلافی نداریم که احتمال بدهیم این موضوع یک تسویه‌حساب باشد. تمام محل برادرم و پدرمان را دوست داشتند و همیشه به آنها احترام می‌گذارند. برای همین حتی یک‌نفر هم نیست که به او مظنون شویم.

در سرگردانی مانده‌ایم و روزهای سختی را می‌گذرانیم. حتی نمی‌دانیم تینا الان کجاست و دارد چه‌کار می‌کند. همان‌قدر که برادرم به او وابسته بود، او هم به پدرش وابستگی شدیدی داشت. اصلا از او جدا نمی‌شد. حالا نمی‌دانیم دارد چطور با این جدایی سر می‌کند و بدون پدرش چه‌کار می‌کند.

 

مطالب جذاب و پیشنهادی

تصاویر دردناک آخرین وداع پدر و مادر با جسد #بنیتا (18+)

تصاویر حال و هوای تکان دهنده منزل بنیتا پس از کشف جسدش

حال و روز عجیب پدر و مادر بنیتا پس از 7 ماه + عکس

التماس پدر و مادر آتنا اصلانی به مردم در گفتگوی جدید

عکس تجاوز به دختر 7 ساله آتنا اصلانی در پارس آباد + جزئیات

ناپدید شدن مرموز دختر جوان تهرانی + عکس


 مجموعه کامل ماه رمضان

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مطالب داغ چند روز گذشته
زنان و مردانی با قدرت های ما فوق بشری !! عکس
زنان و مردانی با قدرت های ما فوق بشری !! عکس
مشاهده بیشتر