خانم کارگر جنسی استخدام می شود! آگهی های بی شرمانه

خانم کارگر جنسی استخدام می شود! آگهی های بی شرمانه

متاسفانه برخی از شرکتهای خصوصی که تعداد آنها کم نیست بجای استخدام کارمند، قصد دارند برده جنسی استخدام کنند. اتفاق تاسف باری که هر روز بیشتر از روز گذشته در محیط های کاری گسترده می شود.

از استخدام کارگر جنسی زن، خانم مجرد و منعطف، استخدام دختر بدون حجاب، استخدام خوش تیپ و زیباترین دختر و زنان به عنوان منشی، استخدام خانم دکتر فوق لیسانس برای امور دفتری و منشی!!! و … استفاده ابزاری زنان برای پیشبرد اهداف و موفقیت در کسب و کار.

باتازه ترین اگهی استخدام خانم منعطف و جوان که انتشار این رورزنامه و آگهی خشم بسیاری از کاربران را برانگیخت چه کسی پاسحگوی انتشار چنین آگهی های بی شرمانه است؟

 

خانم کارگر جنسی استخدام می شود! آگهی های بی شرمانه

 

«خانم جوان و مجرد و منعطف» ترکیبی فریبنده اما روشن از واژه کارگر جنسی است اما از آنجا که همین چند خط کوتاه خالی از هر گونه شرافت و صداقت است،‌ زن کارگر را در موقعیتی وسوسه انگیز اما هول انگیز و پراضطراب قرار می دهد.

یک سواستفاده و استثمار تمام عیار از زنی مستمند که نهایتا خود را در دام جستجوگری هوس باز می یابد. انتشار این آگهی در شبکه های مجازی به ویژه اینستاگرام خشم کاربران را برانگیخت و واکنش های تندی نشان دادند.

 

خانم کارگر جنسی استخدام می شود! آگهی های بی شرمانه

 

در ادامه نگاهی داریم به دخترانی که با آگهی های بی شرمانه و بی عفتی به دام افتادند.

خانم کارگر جنسی استخدام می شود! آگهی های بی شرمانه

 

* وقتی درخواست های بی‌شرمانه، ورد زبان برخی مدیرعامل ها می شود!

نگار. ج ۲۵ سال دارد، او چندی پیش از میان آگهی های کارمند دفتری روزنامه چند جایی تماس گرفت و فرم پر کرد و در نهایت از سوی شرکت های خصوصی دعوت به کار شد.

عمر فعالیت نگار در این شرکت خصوصی اما به چند هفته هم نرسید. نگار در خصوص ماجرای استخدامش می گوید: روزی که مدیرعامل شرکت از من دعوت به همکاری کرد و من به دفتر رفتم مدیرعامل شرکت با درخواست من در خصوص حقوق پیشنهادی موافقت کرد و قرار شد

که سه ماه به صورت آزمایشی کار کنم تا پس از آن مدت نام من هم در لیست بیمه قرار بگیرد، هنوز چند روزی از آغاز به کار من نگذشته بود که یک روز مدیرعامل من را به اتاقش خواند و در صحبت هایی به من فهماند با اینکه خودش زن و فرزند که به من علاقمند شده و می خواهد رابطه ای صمیمی تر از رابطه رئیس و مرئوسی با من داشته باشد! پس از شنیدن این حرفها دیگر نمی دانستم باید چه کار کنم،

اتاق را ترک کردم و از فردای آن روز دیگر به آن شرکت نرفتم و تاسف خوردم به حال خودم که چهار سال پله های دانشگاه را طی کردم تا بتواند مدرک کارشناسی مدیریت را بگیرم اما در محیط کار به جای توانایی های تحصیلی من، انتظارات نامشروع و نامناسبی از من طلب می شد.

 

 

خانم کارگر جنسی استخدام می شود! آگهی های بی شرمانه

 

خانم کارگر جنسی استخدام می شود! آگهی های بی شرمانه

 

* روابط غیراخلاقی؛ راز بقا در برخی شرکت های خصوصی

 

خانم کارگر جنسی استخدام می شود! آگهی های بی شرمانه

 

میترا. ب ۲۷ سال دارد. او مدتی است که شغلش را رها کرده است. وقتی در خصوص علت ترک کارش از او می پرسیم می گوید:

« من چند سالی بود که در یکی از شرکت های خصوصی بزرگ و اسم و رسم در زمینه بازرگانی کار می کردم و تجربه ام در زمینه کارم هم زیاد شده بود. چندی پیش مدیر بالا دستی من تغییر کرد و مردی که یکی از اقوام نزدیک مدیر کل شرکت بود با عنوان مدیر جدید به قسمت ما آمد که از همان ابتدا سنگینی نگاهش آزار دهنده بود.

هنوز مدت زیادی از حضور او به عنوان مدیر جدید نگذشته بود که یک روز پس از پایان کار و زمانی که همه کارکنان رفته بودند به اتاق من آمد و از من خواست که رابطه ای صمیمی با او داشته باشم.

مدیر جدید زمانی که با واکنش شدید من روبرو شد، دیگر چیزی نگفت اما از فردای آن روز تمام تلاش خود را به کار گرفت تا به قول معروف زیراب من را بزند و در نهایت هم موفق شد با دروغ و ریا من را کار نابلد جلوه دهد و از مدیرکل بخواهد که شخص دیگری را جایگزین من کنند.»

میترا ادامه می دهد: «متاسفانه این روزها یکی از شرایط بقا در برخی از محیط های کاری خصوصی تن دادن به رابطه های غیراخلاقی است و در این میان اگر کسی مانند من نخواهد که به این ارتباطات نامناسب آلوده شود، مدام باید بیکاری را تجربه کند.»

 

 

* استخدام به شرط کشف حجاب

 

خانم کارگر جنسی استخدام می شود! آگهی های بی شرمانه

 

بهاره. ک ۲۴ ساله یکی از دخترانی است مدتها به دنبال یافتن شغل، آگهی های روزنامه ها را دنبال می کند. بهاره در خصوص تجربه ای که در روزهای جستجوی کار کسب کرده است، می گوید:

در خلال آگهی های های روزنامه که هر روز با آنها تماس می گرفتم، یک روز مدیر یکی از شرکت های برای مصاحبه با من تماس گرفت و من به دفتر شرکت واقع در خیابان میرداماد رفتم. بهاره ادامه می دهد:

از همان زمانی که منشی در شرکت را باز کرد من به ناگاه انگار که مکانی غیر از کشور ایران وارد شده بود. دفتر شرکت پر بود از دخترانی که بدون روسری و مانتو و حجاب، به کار خودشان مشغول بودند.

 

من که شوکه شده بودم و دقیقا نمی دانستم ماجرا از چه قرار است با راهنمایی منشی وارد اتاق مدیرعامل شدم و مدیرعامل هم با بیان اینکه شرط استخدام در این شرکت این نوع از پوشش است گفت:

«مشتری های ما غالبا شرکای بین المللی هستند و برای همین مسئله هم خانم ها در محیط شرکت نباید حجاب داشته باشند چون به ذائقه طرفهای خارجی مان چندان خوش نمی آید! اما در مقابل حقوق مناسبی را هم می دهیم!» بهاره ادامه می دهد:

« من که دیدم هوا پس است، زودتر کلام را کوتاه کردم و فرار را بر قرار ترجیح دادم و تاسف خوردم به حال دخترانی که برای حقوق بیشتر حاضر می شوند با برداشتن حجاب در چنین محیط نامناسبی و ناامنی کار کنند.»

 

 

* استفاده ابزاری از زنان نماد بارز خشونت است

 

خانم کارگر جنسی استخدام می شود! آگهی های بی شرمانه

 

کتایون.م ۲۸ ساله است. او در خصوص تجربه پیدا کردن کار می گوید: چون حجاب من چادر بود و روابطم هم با جنس مخالف در چارچوب شرع تعریف می شد و شوخی و خوش و بش کردن با نامحرمان دل خوشی نداشتم

، معمولا هر جا که برای استخدام می رفتنم با پاسخ نه مدیر عامل روبرو می شدم چون ظاهرم به درد کار در چنان محیط هایی نمی خورد و از سوی دیگر نمی توانستم مراوده ای بی پروا با مردان داشته باشم.

 

کتایون با بیان اینکه پس از مدتها جستجو، شغلی را در محیطی امن پیدا کرده است ادامه می دهد: متاسفانه برخی از کارفرماها زنان را در محیط های کار تنها به عنوان جنسی زیبا می خواهند و رویکردی ابزاری به کارمندان خانم دارند که باعث شده برخی محیط های کار سالم نباشند.

داستان زندگی نگار، میترا، بهاره و کتایون تنها چند مورد از اتفاقاتی است که هر روز در محیط های کار ما اتفاق می افتد و باعث می شود که دختران و زنان ما در محیط های کار مورد خشونت های تمام نشدنی روبرو شوند.

در این میان اما نهادهای سیاست گذار و مسئول، هستند که باید نظارتی بر محیط های کار خصوصی داشته باشند که هر مدیری به صرف داشتن سرمایه و شرکت به خود اجازه ندهد که نوامیس این مملکت را به عنوان ابزاری برای سود و هوسرانی خود به کار گیرد و در این میان این همه آسیب بر پیکره زنان و دختران و خاناوده های جامعه وارد کنند.

در این میان نیروهای انتظامی و دولت باید تمام تلاش خود را به کار گیرند که در طرحی دائمی و نه ضربتی به وضعیت شرکت ها و محیط های شغلی خصوصی نظارت همیشگی داشته باشند تا دیگر شاهد بروز چنین فجایعی در کشور نباشیم.

 

به کجاها داریم می رسیم ! … سوءاستفاده های ابزاری در تمام جهان از زنان و دختران برای منافع انسانها!

خانم کارگر جنسی استخدام می شود! آگهی های بی شرمانه

Mrs. sex worker hired! Shameless ads

 

برهنه شدن جنجالی دختران تهرانی برای استخدام ساعتی 200 هزار (تصاویر)

درشت کردن چشم های دختران برای استخدام !!

رستورانی که فقط دختران چاق و زیبا را استخدام می کند! عکس

شرط عجیب و جالب برای استخدام خانم منشی (عکس)برچسبها:

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مطالب داغ چند روز گذشته