بارداری در رابطه مقعدی امکان دارد؟ دخول از پشت

بارداری در رابطه مقعدی امکان دارد؟ دخول از پشت

آیا در رابطه مقعدی احتمال بارداری وجود دارد؟ رابطه مقعدی چیست؟ دخول در پشت یا مقعد هنگام رابطه جنسی را رابطه مقعدی می گویند. چرا مردان به رابطه مقعدی علاقه دارند؟

 

یکی از دلایلی که مرد را به سوی رابطه جنسی از پشت می‌ کشاند، عدم رضایت مرد در به ارگاسم رساندن همسرش است. مرد از این موضوع ناراحت است و بنابراین تمایل پیدا می کند که از پشت نزدیکی کند.

مردها بیشتر دنبال رابطه مقعدی هستند به این دلیل که از راه چشم تحریک می شوند. یعنی کافیست باسن همسر برای آنها صحنه تحریک کننده باشد.

علت دیگر علاقه به رابطه مقعدی شرایط نامناسب واژن یا تنگ نبودن آن لذت را برای مردان کم می کند گشادی واژن با زایمان های طبیعی، بلند کردن اجسام سنگین، ورزش نکردن، افزایش سن برای خانم ها بوجود می آید.

 

Another reason for anxiety is the lack of vaginal or inappropriate conditions. It reduces the pleasure of men. Vaginal dilatation arises with normal births, heavy lifting, non-exercise, and aging for women.

اینکه برخی مردها به نوع خاصی از رابطه جنسی مانند رابطه مقعدی علاقه دارند جزء مسایل شخصی و اختصاصی است و شاید یک نوع انتخاب در لذت جویی جنسی است. پس می توان گفت هر فردی از یک نوع نوازش و یا رابطه جنسی لذت می برد.

 

بارداری در رابطه مقعدی امکان دارد؟ دخول از پشت

 

 

سوال اینجاست که آیا با رابطه مقعدی و مایع منی در پشت احتمال بارداری هست یا نه؟

که در ادامه این بخش از مسائل زناشویی و دانستنی های جنسی وبسایت نازوب به این سوال پاسخ داده شده است با ما تا پایان این مقاله همراه باشید.

حتما با خودتان فکر می کنیم دخول آلت مردانه به واژن مساوی با باردار شدن است. ولی چنین احتمالی در رابطه از پشت وجود ندارد.

متاسفانه در مورد درصد احتمال بارداری در رابطه جنسی مقعدی آموزشی داده نمی شود. بنابراین برای خیلی از افراد ممکن است این سوال پیش بیاید که امکان دارد در رابطه مقعدی باردار شد؟

از لحاظ فنی مقعد به اندام تولید مثل متصل نینست و بنابراین رابطه مقعدی به طور مستقیم منجر به بارداری نمی شود. ولی نمی توان این احتمال را به صفر رساند.

 

به گفته دکتر مری جین مینکین Mary Jane Minkin ، استاد کلینیک زنان و زایمان دانشکده پزشکی ییل Yale School of Medicine :

دهانه واژن و مقعد فاصله کمی از هم دارند بنابراین بنابراین اگر منی داخل مقعد ریخته شود احتمال این که مقداری از آن سر خورده و به واژن برسد وجود دارد.

شما برای بارداری نیازی به مقدار زیادی منی ندارید و حتی یک عدد اسپرم هم برای باردار شدن کافیست. بنابراین با وجودی که احتمال باردری از رابطه مقعدی محافظت نشده بسیار کم است ولی یک روش پیشگیری 100 درصد از بارداری محسوب نمی شود.

 

بارداری در رابطه مقعدی امکان دارد؟ دخول از پشت

 

بهترین روش پرای پیشگیری از بارداری در رابطه مقعدی استفاده است کاندوم است. ضمن این که استفاده از کاندوم احتمال انتقال عفونت و بیماری های جنسی در رابطه از پشت را از بین می برد. و در صورت خروج مدفوع از ایجاد عفونت در آلت تناسلی مردان پیشگیری می کند.

مهم ترین نکته بهداشتی برای پیشگیری از ایجاد عفونت در زنان این است که بعد از رابطه مقعدی به هیچ عنوان رابطه واژینال نداشته باشید یا حتما کاندوم خود را عوض کنید. این کار باعث انتقال باکتری های مقعد به واژن شده و احتمال عفونت واژن در زنان را بالا می برد.

 

در ادامه اشاره ای داریم به خطرات جدی نزدیکی از پشت با رابطه مقعدی

هیچ پزشکی رابطه ی جنسی از راه مقعد را توصیه نمیکند و مسلما هیچ نظریه مبنی بر سالم بودن و بی ضرر بودن این رابطه جنسی ارائه نگردیده، بر عکس این رابطه همیشه از نظر پزشکی نقض گردیده.

در نواحی مقعد رشته های عصبی زیادی پراکنده شده که این رشته های عصبی بسیار بسیار آسیب پذیر و حساس میباشند و نسبت به هر چیزی که وارد دهانه مقعد ( ANAL) شود سریعا واکنش نشان میدهند من اینجا مکانیزمی از عملکرد داخلی بدن رو برای شما شرح میدم تا بهتر متوجه بشوید:

 

دستگاه گوارشی دارای دو نوع اسفنکتر sphincter که یکی از آنها داخلی و غیر ارادیست و دریچه ورودی غذا به معده و خروج آن میباشد و یکی دیگر از این اسفنکتر ها خارجیست که این یکی ارادیست وقتی که غذا بلعیده می شود, از طریق مری پایین آمده و به سمت معده می رود.

در محل ورود و خروج معده, عضلات حلقوی وجود دارند که به آنها اصطلاحا “اسفنکتر”( sphincter ) گفته می شود و به عنوان دریچه عمل می کنند.

 

زمانی که شما احساس میکنید که نیاز به عمل خروج مدفوع از دریچه مقعد را دارید این زمانیست که اسفنکتر داخلی ۲ باز شده که خب همانطور که گفته شد غیر ارادیست اما عمل باز کردن دریچه مقعد ( اسفنکتر خارجی) و در کل دفع مدفوع ارادیست و دست شما میباشد

یعنی از زمانی که احساس کردید نیاز به WC دارید و خودتون رو نگه میدارید تا به محل مناسب برسید و سپس به اراده خودتون باعث خارج شدن مدفوع می شود این نگه داشتن و این عمل خارج کردن مدفوع توسط اسفنکتر خارجی که ارادیست انجام میشه.

 

حالا همه این مسائل را مطرح کردم که به اینجا برسیم که رابطه جنسی از راه مقعد یا کلا وارد شدن هر شئی در درون مقعد باعث آسیب دیدگی اسفنکتر خارجی شده و باعث میشه که دریچه خروجی مقعد یا همون آنال به درستی کار خودش رو انجام نده یعنی از قدرت ارادی خارج میشه پس به مرور زمان امکان ارادی خروج مدفوع یا نگه داشتن خود را از دست میدهید

در این صورت نا خواسته و غیر ارادی مدفوع از درچه مقعد خارج میشود در اینصورت همیشه لکه هایی از مدفوع در لباس زیر مشاهده می گردد. که خب مسلما این برای هیچ آدمی خوشایند نیست.

 

بارداری در رابطه مقعدی امکان دارد؟ دخول از پشت

 

هشدار جدی:

سهل تر بودن انتقال ویروسهایی نظیر HIV ( ایدز ) و سایر بیمارهای مقاربتی از طریق رابطه جنسی از راه مقعد

از جهتی دیگر سایر بیمارهای عفونی، ویروسی همانند هپاتیت ایدز سفلیس و سایر بیماری های مقاربتی از طریق مقعد راحتر منتقل می شوند خیلی از افراد تصور میکنند که در رابطه مقعدی هیچ خطری آنها را تهدید نمی کند که باید عرض کنم اتفاقا چون درون مقعد حاوی باکتریهای زیادی میباشد انتقال ویروسهای نظیر ایدز و … راحتر انجام میگیرد این باکتریهای با شستشو از بین نمیروند.

از آن گذشته دریچه مقعد یک درچه خروجیست پس وارد شدن هر چیزی از این دریچه علاوه بر آسیب به درچه و موارد ذکر شده همراه با درد است. و به مرور باعث باز شدن هر چه بیشتر درچه مقعد و پیدایش عوارض ذکر شده میشود.به طور کلی انجام این رابطه حتی برای یک مرتبه هم به هیچ وجه به زوجین توصیه نمی شود.

 

تماس دهانی با مقعد و نواحی اطراف آن میتواند باعث انتقال باکتریهای مضر به دهان شده و سبب بیماری و عفونت شود (این باکتریها با شستشو از بین نمیروند)

 

حکم قضائی، برگه سلامت پزشکی جهت مشخص شدن تجربه جنسی مفعول از طریق نزدیکی از مقعد و پزشکی قانونی:

سوالی که مطرح می شود اینست که آیا اگر فردی قبل از ازدواج رابطه جنسی مقعدی داشته باشد مشخص می شود یا خیر؟ پاسخ مثبت است و پزشکی قانونی با بررسی نشانه ها و علائم مخصوص میتواند پی به این مسئله ببرد که ایا فرد رابطه جنسی از راه مقعد داشته است یا خیر.

 

بارداری در رابطه مقعدی امکان دارد؟ دخول از پشت

Is Pregnancy Possible In Anal Sex? Signed from the back

 

چرا مردان رابطه جنسی مقعدی را بیشتر دوست دارند | رابطه از پشت

سفید و پنبه ای شدن واژن 18+ | بهداشت زنان

حکم خوردن آلت زن و مرد

آنچه زوجین درباره نقطه جی (G-spot) باید بدانندبرچسبها:

جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مطالب داغ چند روز گذشته