چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

داروی گیاهی برای رفع گشادی واژن/ تنگ شدن واژن و رحم

داروی گیاهی برای رفع گشادی واژن/ تنگ شدن واژن و رحم

ماریانا داروی گیاهی و بسیار کارآمد برای استفاده خانم هاست. که این روزها این گیاه یکی از محبوب ترین گیاهان دارویی به شمار می رود. خواص آنتی باکتریال این گیاه بهترین روش برای از بین قارچ، باکتری و عفونت های زنانه و از همه مهمتر با ایجاد تردی در واژن و رحم یکی بهترین داروها برای تنگ کردن واژن می باشد.

 

Mariana is a herbal and highly effective herbal remedy for women. These days, this plant is one of the most popular medicinal plants.

 

بسیاری از خانمها بر اثر افزایش سن، انجام کارهای سنگین، زایمان طبیعی دچار این معضل ناخوشایند می شوند که در رابطه جنسی آنها مهم ترین نقش را ایفا میکند از این رو در ادامه با این گیاه دارویی و نحوه استفاده آن اشنا شوید و از گشادی واژن رهایی یابید.

 

ماریانا، بهترین گیاه برای رفع گشادی واژن و تنگ کردن واژن و رحم

تاثیرات گیاه ماریانا را اطباء بزرگی همچون ابن سینا ، ملاصدرا و…. تایید کرده اند و در کتب خود از جمله کتاب قانون طب سنتی ، سینوهه و… از آن به عنوان بهترین و قوی ترین داروی تنگ کردن واژن استفاده شده است.

امروزه از این گیاه هم به صورت سنتی و هم در قرصها و محلولهای تنگ کننده واژن استفاده شده، علاوه بر ان دارای خاصیت سفت کننده ماهیچه واژن پس از زایمان و یا رابطه جنسی بیش از حد، جلوگیری از بی اختیاری ادرار، افزایش لذت جنسی در طرفین و رفع عفونت، باکتری و خارش است. در ادامه تاثیر گیاه ماریانا بر بانوان و طریقه مصرف آن گردآوری شده است.

 

داروی گیاهی برای رفع گشادی واژن/ تنگ شدن واژن و رحم

 

بوی بد واژن، ایحاد تعادل در ترشحات زنانه، بالا بردن میل ***** زنان و …..
امروزه داروهای شیمیایی ، ژلها و کرمهای متنوعی به منظور تنگ کردن واژن و افزایش لذت جنسی بانوان در بازار وجود دارد که بی تردید استفاده از این ژلها بدون عوارض نمی باشد ضمن اینکه نتیجه استفاده از این داروها موقت است.

و برای هر بار نزدیکی باید از این ژلها و کرمها استفاده شود نازوب، در صورتیکه ماریانا به علت اینکه١٠٠% از دل طبیعت گرفته شده هیچ عوارضی را در پی نخواهد داشت ضمن اینکه نتیجه استفاده از ماریانا در مقابل داروهای شیمایی 1000 برابر بهتر خواهد بود

و از همه مهمتر این که خواص این دارو تا حداقل 15 روز پس از استفاده همانند روز اول باقی می ماند و پس از مدتی استفاده واقعا از استفاده از خود ماریانا نیز بی نیاز می شوید.

 

Antibacterial properties of this plant The best way to get rid of fungi, bacteria and feminic infections and, most importantly, by making bumps in the vagina and uterus is to use the best medicines to narrow the vagina.

 

ماریانا (Mariana)

طریقه مصرف

دوش واژینال با جوشانده گیاه ماریانا
شیاف مهبلی
جوشانده صاف شده گیاه را داخل لگنی تمیز ریخته و به مدت10 تا 15 دقیقه درون لگن بنشینید.

 

خواص درمانی

درمان گشادی واژن
بالا بردن میل جنسی زنان، افزایش لذت جنسی
رفع خارش و بوی بد ترشحات واژن
متعادل نمودن ترشحات واژن
جلوگیری از بی اختیاری ادرار

 

داروی گیاهی برای رفع گشادی واژن/ تنگ شدن واژن و رحم

 

مضرات

تا کنون هیچ منبعی برای مضرات استفاده از گیاه ماریانا منتشر نشده اما از مصرف بیش از اندازه آن پرهیز شود.

 

خواص گیاه ماریانا

برخی دیگر از مهمترین خواص گیاه ماریانا برای بانوان عبارتند از:

از دیگر تاثیرات این گیاه رفع مشکلات و ناراحتی های دستگاه تناسلی زنان مانند کمک به رفع خارش و بوی بد واژن است. میز کردن محیط داخلی رحم با این گیاه بسیار نتیجه بخش است.
استفاده از این گیاه برای متعادل نمودن ترشحات واژن مفید بوده، باعث درمان و رفع عفونت و باکتریها میشود.
بالا بردن میل جنسی زنان نیز از دیگر خاصیت های مهم این گیاه بوده، روشی کاملا طبیعی و موثر برای افزایش لذت جنسی در خانمها است.

 

طریقه مصرف گیاه ماریانا برای تنگ شدن واژن

 

داروی گیاهی برای رفع گشادی واژن/ تنگ شدن واژن و رحم

 

روش اول: برای استفاده از این گیاه برای اولین بار باید به مقدار يک پيمانه از گياه تقریبا به اندازه يک ليوان را با ٧ الی 8 ليوان آب مخلوط کرده و به مدت ۱۰ دقيقه بجوشانید.

بعد از سرد شدن جوشانده را توسط يک صافی دانه ریز یا پارچه اي با بافت بسيار ريز صاف کرده، بهتر است اين کار را دو بار انجام دهید تا جوشانده گیاه، به طور کامل صاف و شفاف شود.

جوشانده صاف شده گیاه را داخل لگنی تمیز ریخته و به مدت 10 تا 15 دقیقه درون لگن بنشینید.

روش دوم: انجام دوش واژینال با جوشانده این گیاه است. به این منظور مقداری از جوشانده را با استفاده از سرنگ داخل واژن تزریق نموده و در اصطلاح از آن برای دوش واژینال استفاده نمایید.

 

روش سوم: مقداری از گیاه را به صورت پودر در آورده، با آب ولرم مخلوط نموده تا به صورت خمیر در آید. خمیر آماده شده را در پارچه ای نازک و تمیز قرار داده شود و شب ها در مهبل شیاف شود .

به این نکته توجه داشته باشید که استفاده از این گیاه دارویی، در همان ثانيه هاي اول تاثیر خود را نشان داده و شما متوجه اثرات آن مي گردید، بطوريکه وقتي از سرنگ براي شستشوي داخل واژن استفاده کنيد کاملاً تنگی واژن خود را احساس خواهيد کرد.

 

دقيقاً ۱۰ روز بعد از اولين استفاده مي توانيد مجددا، از آن استفاده کنيد ولی اين بار به جاي يک پيمانه از نصف پيمانه و چهار ليوان آب و براي مراحل بعدي مصرف گیا دارویی ماریان را هر ۲ هفته يکبار ادامه دهید. این ترکیب کاملا گیاهی بوده و برای ده بار استفاده در طی سه ماه مناسب است.

لازم به ذکر است، پس از ۳ ماه مصرف حداقل تا يک سال نيازی به استفاده از اين دارو نمی باشد چون خاصيت خود را حداقل تا يکسال حفظ می کند.

 

داروی گیاهی برای رفع گشادی واژن/ تنگ شدن واژن و رحم

Herbal remedy for vaginal dilation / vaginal and uterine narrowing

 

تنگ کردن واژن با ماریانا و روش های آن

تنگ کردن واژن با لیزر چگونه است و چه عوارضی دارد

بهترین راه بزرگ و کلفت کردن آلت تناسلی مردان

راه های خوشبو و بهداشت واژن خانم ها



برچسبها:

جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مطالب داغ چند روز گذشته
232 دندان در دهان این نوجوان!  + (عکس)
232 دندان در دهان این نوجوان! + (عکس)
مشاهده بیشتر