لاغری با نازوب

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مهارت و ترفندهای زندگی وبسایت ناز وب

تمام خواص انار پرده دانه هسته پوست از تنگ کردن واژن تا

تمام خواص انار پرده دانه هسته پوست از تنگ کردن واژن تا

انار گل سرسبد میوه ها. میوه ی بهشتی، زیبا! خوشمزه و با خواصی باورنکردنی. منبعی غنی از تمام خواصها از تنگ کردن واژن تا تصفیه خون و … صدها فواید عالی برای بیماری های پوستی و بدنی. درادامه با این بخش بسیار مفید همچنان وبناز را دنبال کنید.

 

Pomegranate Flagship of Fruits. Fruit of Paradise, beautiful! Delicious and with incredible properties. A rich source of all properties from vaginal tightening to blood purification and…

 

انار و خواص دانه انار

انار میو ه ای است با خواص دارویی و درمانی فراوان. خون را تصفیه می‌کند و به دلیل وجود مقادیر فراوان آهن، فسفر و پتاسیم روی خون سازی بدن و کاهش کلسترول و چربی خون تاثیر می گذارد.
وی رنگدانه‌های قرمز انار را به عنوان یک آنتی اکسیدان موثر عنوان کرد که از مسدود شدن رگ‌ها و ایجاد بیماری‌های قلبی و عروقی پیشگیری می‌کند.

 

تمام خواص انار پرده دانه هسته پوست از تنگ کردن واژن تا

 

خواص پوست انار برای تنگ کردن واژن

این یک روش تجربی است و برخی بعد از زایمان برای تنگ کردن واژن و رفع شلی آن استفاده می کنند؛ برای این منظور مقداری پوست انار را تکه کرده به همراه کمی آب روی حرارت قرار داده و اجازه دهید تا نیم ساعت خوب بجوشد و بعد از جوشیدن آن ظرف را از روی حرارت بردارید.

بعد از خنک شدن آب حاوی پوست انار آن را از صافی رد کرده و در لگن تمیزی بریزید، و به مدت سی الی چهل دقیقه در آن بنشینید. برای نتیجه بهتر و سریعتر این کار را روزی دو الی سه بار انجام دهید.

 

 

تمام خواص انار پرده دانه هسته پوست از تنگ کردن واژن تا

 

قطع ترشحات عادت ماهیانه با جوشانده پوست انار

برای قطع کردن سیلان مفرط، ترشحات عادت ماهیانه در آب جوشانده پوست انار بنشینید.

 

فواید جوشانده پوست انار در درمان اسهال

جوشانده پوست انار اسهال ناشی از مسمومیت غذایی و اسهال خونی را برطرف می کند این جوشانده قابض است و قند ادرار را کم می کند و موجب تصفیه خون می شود همچنین برای جلوگیری از خونریزی رحم بسیار مفید است.

 

تمام خواص انار پرده دانه هسته پوست از تنگ کردن واژن تا

 

دفع کرم های روده و معده با جوشانده انار

جوشانده پوست انار کرم های روده و معده را بر طرف می سازد فقط کافیست پوست خشک انار را به مقدار 4 گرم با کمی آب گرم مخلوط نمایید و سپس میل کنید.

بهبود زخم شانکر با جوشانده پوست انار

برای بهبود و خشک کردن زخم شانکر مقداری پوست انار خشک شده و پودر شده را روی آن بپاشید.
پوست انار ترشحات رحم را برطرف می کند.
پوست انار ترشحات غیر طبیعی را متوقف می‏ سازد برای این کار پوست انار را پودر پودر کنید و روی پنبه بریزید سپس در دهانه رحم قرار دهید. این روش برای رفع ترشحات سفید یا لوکوره‏آ مفید است.

فواید پوست انار

درمان بواسیر با جوشانده پوست انار

جوشانده پوست انار برای التیام بواسیر مفید است ، شما می توانید برای درمان بواسیر و مقعد بیرون آمده در آب این جوشانده بنشینید. برای درمان فستیول و بواسیر پوست انار را با جفت مساوی بسایید و روی پنبه بریزید و هر شب ضماد کنید.

 

جوشانده پوست انار برای درمان بواسیر

جوشانده پوست انار برای دردگلو و بند آمدن خونریزی گلو
برای تسکین درد گلو و لوزه پوست انار را بجوشانید و ماده به دست آمده را از صافی رد کنید و با آن غرغره کنید. قرقره روزی شش بار آب جوشانده پوست اناربا گلنار ساییده مخلوط شده خونریزی گلو را بند می‏ آورد.

تقویت لثه با جوشانده پوست انار

آب جوشانده پوست انار برای جلوگیری از خونریزی پس از کشیدن دندان و تقویت لثه بسیار مفید است.

 

بهبود آبسه دندان با پوست انار

گذاشتن تکه نازک پوست انار بدون سفیدی و پیه روی آبسه دندان موجب بازشدن آبسه می شود البته لازم است پوست انار را یک ساعت روی آبسه دندان بگذارید و بعد عوض کنید و این عمل را تکرار کنید تا سرباز کند.

 

تمام خواص انار پرده دانه هسته پوست از تنگ کردن واژن تا

 

پوست انار برای بهبود آبسه دندان

 

درمان آفت دهان با جوشانده پوست انار

شستن دهان با جوشانده پوست انار چندین مرتبه در روز سبب سرطرف شدن آفت و زخم دهان می شود.

 

رفع بوی بد دهان با پوست انار

برای رفع بوی بد دهان باید دو قاشق از پودرپوست انار را در یک لیوان آب مخلوط کنید و دو بار در روز با آن غرغره کنید.

 

مبارزه با بیماری های قلبی با مصرف پوست انار

روزانه یک قاشق چای خوری از پودر پوست انار را در شیر حل کنیدو بنوشید . وجود آنتی اکسیدان های فراوان در پوست این میوه با بیماری های قلبی مبارزه می کند و سبب کاهش کلسترول و استرس می شود.

 

Hundreds of great benefits for skin and body diseases. Keep up to date with this very useful section

 

 

تمام خواص انار پرده دانه هسته پوست از تنگ کردن واژن تا

 

پوست انار و درمان پوکی استخوان

برای جلوگیری از پوکی استخوان هر شب قبل از خواب دو قاشق مرباخوری پودر پوست انار را در یک لیوان آب ولرم ترکیب کنید و بنوشید زیرا پوست انار موجب استحکام و تقویت استخوان ها به علت دارا بودن خواص ضد التهابی و ضد باکتریایی آن می شود و مصرف پوست انار در زنان باعث جلوگیری از پوکی استخوان در هنگام یائسگی می شود.

 

تمام خواص انار پرده دانه هسته پوست از تنگ کردن واژن تا

 

خواص پوست انار بر روی زیبایی

تاثیر پوست انار در مبارزه با جوش

پوست انار آنتی اکسیدان فراوان دارد و با جوش و آکنه صورت مبارزه می کند پوست انار را در ماهیتابه تفت دهید تا کاملا خشک شود و بعد از خنک شدن آسیاب کنید و پودر به دست آمده را با آبلیمو و گلاب ترکیب کنید و روی جوش و آکنه قرار دهید.

کلاژن سازی و جلوگیری از پیری با پوست انار

پوست انار را خشک کنید و پودر نمایید و دو قاشق مربا خوری از آن را با شیر و اگر دارای پوست چرب هستید به جای شیر گلاب اضافه کنید و بر روی صورت خود بگذارید،

بعد از اینکه خشک شد می توانید صورت خود را با آب ولرم آبکشی کنید و برای کسب نتیجه بهتر هفته ای دو بار از این محلول روی پوست صورت خود بگذارید تا کلاژن پوستتان تحریک شود و از پیری و چین و چروک بر روی پوست جلوگیری کند.

 

 

پوست انار و حفظ رطوبت پوست

دو قاشق از پودر پوست انار را با مقداری ماست ترکیب کرده و بر روی صورت و گردن خود بمالید و بعد از گذشت ده دقیقه آن را با آب سرد آبکشی کنید.این مخلوط موجب حفظ رطوبت پوست شده و از پوست در برابر عوامل محیطی و آلاینده ها محافظت می کندو تعادل PH پوست را نیز محفوظ نگه می دارد.

 

تمام خواص انار پرده دانه هسته پوست از تنگ کردن واژن تا

 

از بین رفتن جوش های سر سفید و سر سیاه با پوست انار

پوست انارموجب از بین رفتن جوش های سر سفید و سر سیاه و سلول های مرده پوست می شود برای از بین بردن این نوع جوش ها دو قاشق مربا خوری از پودر پوست انار را با یک قاشق چای خوری شکر و یک قاشق چای خوری عسل و یک قاشق چای خوری از روغن های طبیعی مخلوط کنید و بر روی صورت بگذارید و پوست خود را با آن ماساژ دهید و بعد بشویید و پوست خود را مرطوب کنید.

 

جلوگیری از شوره و ریزش مو با پوست انار

پوست انار از ریزش مو و شوره زدن سر پیشگیری می کند برای این کار مقداری از پودر پوست انار را با روغن مو ترکیب کنید و روی ریشه و ساقه مو بمالید و بعد از 2 ساعت مو های خود را آبکشی کنید.

 

تمام خواص انار پرده دانه هسته پوست از تنگ کردن واژن تا

 

ترکیب پودر پوست انار و کرم یک ضد آفتاب مناسب

پودر پوست انار را به کرم یا لوسیونی که مصرف می کنید بیفزایید و بیست دقیقه قبل از خروج از منزل بر روی صورت خود بمالید یا به جای کرم این پودر را با یک روغن طبیعی مخلوط کنید و به عنوان یک ضد آفتاب از آن استفاده کنید.

 

طرز خشک کردن پوست انار:
برای تهیه پوست انار از انار ارگانیک استفاده کنید و پوست انار راتکه و در سینی پهن کنید و زیر آفتاب بگذارید تا سفت شود و رطوبتش از بین برود . برای نگهداری این پوست خشک شده آن را در یک پلاستیک یا ظرف دردار بریزید.

 

خواص پرده سفید انار
پرده‌های سفید اطراف دانه‌ها مصرف کرد زیرا این لایه حاوی مقادیر قابل توجهی فیبر نامحلول است که این فیبر نامحلول به حرکات دستگاه گوارش، رفع مشکلات دستگاه گوارش، جلوگیری از یبوست و کاهش اضافه وزن و کنترل اشتهای کاذب کمک می‌کند

 

خواص هسته انار

روش تهیه روغن هسته انار و فواید آن

 

 

تمام خواص انار پرده دانه هسته پوست از تنگ کردن واژن تا

 

روغن هسته انار با پرس کردن سرد دانه‌های انار به دست می‌آید. این روغن به زیبایی کهربا است و بوی مطبوع میوه‌ای دارد. روغن هسته انار بسیار مغذی است و برای اهداف درمانی و زیبایی به صورت موضعی بر روی پوست و به صورت خوراکی مصرف می‌شود.

 

خواص بی‌نظیر روغن هسته انار باعث می‌شود تا برای اهداف مراقبت از پوست و مو بسیار کارآمد ظاهر شود و در ترکیب بسیاری از محصولات آرایشی و بهداشتی مانند صابون، ژل‌های حمام، روغن‌های ماساژ، مرطوب کننده‌ها و سایر محصولات مراقبت از پوست استفاده شود.

 

 

تمام خواص انار پرده دانه هسته پوست از تنگ کردن واژن تا

 

روغن هسته انار از ترکیبات موثری چون سابینن، مایکنا، لیمونن، آلفا پینن، ترپیننول و … تشکیل یافته است که حتی مقادیر ناچیزی از این مواد اثرات درمانی فوق‌العاده‌ای دارند.

 

تمام خواص انار پرده دانه هسته پوست از تنگ کردن واژن تا

 

1. تقویت کردن پوست با روغن هسته انار
2. خواص ضدالتهابی
3.روغن هسته انار مناسب برای تمام انواع پوست‌ها
4. اثرات آنتی‌اکسیدانی
5. بهبود بافت پوست با روغن انار
6.ساخت کرم‌های ضد پیری با روغن انار
7. مبارزه با رادیکال‌های آزاد
8. حیات تازه بخشیدن به موهای خشک با روغن هسته انار
9. تحریک جریان خون در پوست
10. روغن هسته انار مفید برای از بین بردن شوره سر.
12. تونیک مویی اثربخش
13. رشد و سلامت موها
14. غذارسانی به موها با روغن هسته انار

 

تمام خواص انار پرده دانه هسته پوست از تنگ کردن واژن تا

All the pomegranate properties of the peanut core seed from the vaginal tightening up

 

طرز تهیه انواع غذا با دانه انار و رب انار + عکس

خواص و فواید بی نظیر رب انار

روش درمان جوش با انار و گشنیز

طرز تهیه دسر انار

روش تهیه رب انار خانگیبرچسبها: ،

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مطالب داغ چند روز گذشته
تجاوز جنسی مسافر زن به راننده تاکسی (عکس)
تجاوز جنسی مسافر زن به راننده تاکسی (عکس)
مشاهده بیشتر