چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

بهترین کرم رفع چروک؛ خواص و اثر وازلین و پماد آ+د بر پوست

بهترین کرم رفع چروک؛ خواص و اثر وازلین و پماد آ+د بر پوست

بهترین کرم رفع چروک را امروز به شما زیبارویان و زیبادوستان عزیز معرفی می کنیم. شاید در نگاه اول کمی تعجب کنید اما با بررسی مواد موجود در ساخت روغن وازلین و پماد آ د متوجه می شوید، که یکی از بهترین کرم های بسیار مفید و اثر بخش و ارزان و در دسترس روغن وازلین و پماد آ د است.

 

La meilleure crème de traitement des rides est pour vous, mes chers bien-aimés

 

ابتدا نگاهی داریم به خواص بی نظیر روغن یا کرم A+D

 

پماد ویتامین آ د یکی از پمادهایی است که کاربردهای زیادی دارد و باید نکات ایمنی درباره آن را دانست. در این بخش از مجله پزشکی و بخش زیبایی ناز وب درباره پماد ویتامین آ د و روغن وازلین اطلاعاتی بسیار مفید را تقدیمتان می کنیم. امیدواریم مثل همیشه از بخشهای زیبایی و پزشکی ناز وب بهره کافی را ببرید.

 

بهترین کرم رفع چروک؛ خواص و اثر وازلین و پماد آ+د بر پوست

 

اطلاعات دارویی از پماد ویتامین آ د

پماد ویتامین آ د یک نوع پماد است که بثورات جلدی و جوشهای پوستی نوزادان در محل بستن کهنه یا پوشک را تسکین داده و التیام می بخشد. این پماد موجب بهبودی پوست حساس و لطیف نوزادان و اطفال می شود .

 

همانطور که می دانید تقریبا همه نوزادان به دلیل بستن پوشک گاهی دچار سوختگی پا و جوش پا می شوند و این موضوع به شدت آنها را اذیت می کند. شمت می توانید از پماد ویتامین آ د برای تسکین این مشکل استفاده کنید.

استعمال پماد ویتامین آ د یک پوشش مقاوم به رطوبت در پوست ایجاد می کند که از پوست اطفال در مقابل ادرار و مواد شوینده تحریک کننده محافظت می کند.

 

همچنین پماد ویتامین آ د به نگهداری رطوبت طبیعی پوست کمک کرده و در نتیجه به سرعت باعث بهبودی پوستهای تحریک شده و سائیده شده چه در بزرگسالان و چه در کودکان و نوزادان می شود. پماد ویتامین آ د از خشکی غیرطبیعی پوست جلوگیری خواهد کرد.

 

پماد ویتامین آ د سوزش و درد در نواحی خراشیده و سائیده شده و سوختگی های خفیف و آفتاب سوختگی را کاهش می دهد.

موارد مصرف پماد ویتامین آ د

 

بهترین کرم رفع چروک؛ خواص و اثر وازلین و پماد آ+د بر پوست

 

تسکین موقتی ناراحتی ناشی از سوختگیهای خفیف

آفتاب سوختگی

خراش پوستی

خشکی و شیاردار شدن پوست در سرما

تحریکات دیگر پوستی بدون عفونت نظیر راش کهنه بچه

تحریک پوستی در محل دهانه ایلئوستومی و کولوستومی

همچنین برای درمان خشکی لب به ویژه در زمستان که لب ها دچار خشکی و ترک خوردگی و سرمازدگی می شوند پماد ویتامین آ د التیام بخش مناسبی است.

 

بهترین کرم رفع چروک؛ خواص و اثر وازلین و پماد آ+د بر پوست

 

مزایای پماد ویتامین آ د

1 – جذب بهتر ویتامین های آ و د از طریق پوست و رفع چین و چروک دور چشم بدون شک و تردید!

2 – نداشتن ظاهر چرب و در نتیجه احساس بهتر روی پوست

3- نداشتن بو و عدم ایجاد حساسیت پوستی

4- قابلیت شستشوی بهتر با آب و صابون

5 – عدم تیرگی پوست در هنگام مصرف

تذکر :

از تماس دارو با چشم ها خودداری کنید .

 

بهترین کرم رفع چروک؛ خواص و اثر وازلین و پماد آ+د بر پوست

 

موارد منع مصرف پماد ویتامین آ د:

در حساسیت شناخته شده به ترکیبات دارو استفاده نمی شود .

عوارض جانبی پماد ویتامین آ د:

موردی مطرح نبوده است .

میزان مصرف پماد ویتامین آ د

به میزان کافی از دارو به دفعات روی پوست مالش دهید .

مصرف پماد ویتامین آ د در بارداری و شیردهی

Category A و در شیردهی نیز هیچگونه عارضه ای گزارش نشده است .

اشکال داروئی پماد ویتامین آ د

پماد ویتامین آ د در تیوبهای 30 گرمی به بازار عرضه می گردد .

هر گرم پماد حاوی 850 واحد ویتامین آ و 85 واحد ویتامین د

طبقه بندی

طبقه بندی فارماکولوژیک : مرطوب کننده

طبقه بندی درمانی : ویتامین (موضعی)

طبقه بندی مصرف در بارداری : رده ی A

***

اینک نگاهی داریم به خواص جادویی کرم وازلین

وازلین چیست؟

ژل پترولیوم یا پترولاتیوم که با نام وازلین شناخته می شود نوعی روغن معدنی است که رابرت آگوستوس چیسبوری در سال 1859 آن را کشف کرد. وازلین در حقیقت ترکیبی از پارافین، واکس میکرو کریستالی و مواد معدنی می باشد.

 

بهترین کرم رفع چروک؛ خواص و اثر وازلین و پماد آ+د بر پوست

 

Vous vous demanderez peut-être un peu au premier abord, mais si vous examinez les matériaux utilisés dans la fabrication de la vaseline et de la pommade, vous constaterez qu’il s’agit de l’une des meilleures et des plus efficaces huiles peu coûteuses pour la vaseline et la pommade

 

فواید و خواص وازلین برای پوست صورت

توجه : پیش از مصرف هرگونه ماسک بر روی صورت و نواحی حساس بدن، با مالیدن مقداری کمی از آن بر روی پوست دست خود به مدت حداقل 20 دقیقه، از نداشتن حساسیت نسبت به آن اطمینان حاصل نمایید.

1. رفع چروک زیر چشم و صورت

وازلین به عنوان یک مرطوب کننده قوی پوست شناخته می شود که می تواند برای پیشگیری و درمان چروک صورت و چروک دور چشم استفاده شود.

هر شب قبل از خواب پوست را خوب بشویید و خشک کنید، سپس مقداری روغن وازلین را با عسل و سفیده تخم مرغ ترکیب کنید و بر روی پوست صورت و دور چشم بمالید و خوب ماساژ دهید، بگذارید 20 دقیقه بماند و بعد با آب سرد بشویید.

2. درمان سیاهی دور چشم

وازلین برای درمان سیاهی دور چشم و پف زیر چشم مفید می باشد. چند قطره آب لیموترش را با وازلین مخلوط کنید و به آرامی به ناحیه زیر چشم بمالید، بگذارید 1 ساعت بماند و سپس با آب سرد بشویید.

3. درمان زخم و سوختگی

یک مطالعه نشان می دهد که روغن وازلین برای درمان زخم و سوختگی مفید می باشد.

توجه کنید که حتما از وازلین استریل استفاده کنید در غیر این صورت باکتری ها و دیگر پاتوژن ها می توانند در باعث عفونت در زخم شوند و درمان را طولانی تر کنند.

توجه داشته باشید که استفاده از وازلین بر روی سوختگی تازه شرایط را بدتر می کند پس از وازلین بیشتر برای درمان جای سوختگی استفاده کنید.

4. مرطوب کننده دست و صورت و بدن

لوسیون بدن وازلین : بعد از حمام مقداری روغن وازلین را بر روی پوست صورت و بدن خود بمالید تا از خشک شدن پوست جلوگیری کند.

وازلین برای ترک کف پا : پاهای خود را در آب گرم بشویید و کاملا خشک کنید، روغن وازلین بمالید و جوراب پنبه ای تمیز بپوشید تا ترک کف پا را درمان کند.

کرم دست وازلین : پس از شستشوی دست ها مقداری روغن وازلین را بر روی دست بمالید تا ترک ها و خشکی پوست دست را سریع تر درمان کند.

وازلین برای ترک لب : مقداری وازلین را بر روی لب ها بمالید تا ترک و خشکی لب را درمان کند و رنگ لب ها صورتی شود.

 

ماسک وازلین و شکر

وازلین را با شکر ترکیب کنید و بر روی لب ها بمالید، این ترکیب سلول های پوست مرده بر روی لب را از بین می برد و لب ها را نرم و صورتی می کند.

 

بهترین کرم رفع چروک؛ خواص و اثر وازلین و پماد آ+د بر پوست

 

5. درمان سوختگی پوست نوزاد

تحقیقات نشان داده روغن وازلین برای درمان سوختگی پوست نوزاد ناشی از پوشک بچه مفید می باشد. پوست نوزاد را خوب بشویید و خشک کنید، یک لایه روغن وازلین بر روی آن بمالید و بگذارید بماند تا به رطوبت رسانی به پوست بهبود آن را تسریع کند.

6. پاک کننده آرایش

روغن وازلین یک راه موثر برای پاک کردن آرایش صورت و آرایش چشم می باشد. با استفاده از پد پنبه ای مقداری وازلین را بر روی چشم بمالید تا آرایش پاک شود و سپس با آب بشویید. دقت داشته باشید که وازلین به داخل چشم نرود.

 

ماسک وازلین برای پوست صورت

مقداری وازلین را با توت فرنگی و آب ترکیب کنید تا یک خمیر صافی به دست آید سپس به مدت 10 دقیقه آن را به آرامی در حرکات دایره ای بر روی پوست صورت ماساژ دهید و بعد صورت خود را با آب گرم بشویید.

بهترین کرم رفع چروک؛ خواص و اثر وازلین و پماد آ+د بر پوست

خواص وازلین برای موی سر

7. درمان موخوره

اگر موخوره دارید مقداری وازلین را با آب ترکیب کنید و آن را بر روی نوک موها بمالید و بگذارید یک شب بماند و روز بعد با آب و شامپو بشویید تا موخوره را درمان کند.

8. مرطوب کننده مو های خشک

وازلین به عنوان بهترین مرطوب کننده مو های خشک و آسیب دیده شناخته می شود که با آبرسانی به موها از شکنندگی آن ها جلوگیری می کند.

مقداری روغن وازلین را بر روی موها بمالید و خوب ماساژ دهید، بگذارید یک شب بماند و روز بعد با آب و شامپو بشویید.

9. درمان شپش

وازلین برای درمان شپش سر بسیار مفید است. یک لایه ضخیم روغن وازلین را بر روی موها و پوست سر بمالید و خوب ماساژ دهید و سپس با آب و شامپو خوب بشویید.

10. درمان شوره سر

وازلین را می توان برای درمان شوره سر هم به کار برد. مقدار را بر روی پوست سر و موهای خود بمالید، بگذارید 15 دقیقه بماند و سپس با آب و شامپو بشویید.

11. نرم کننده مو

وازلین می تواند به عنوان یک نرم کننده طبیعی مو عمل کند.

 

ماسک وازلین برای مو

1 قاشق سوپخوری وازلین آب شده را با یک سفیده تخم مرغ مخلوط کنید و بر روی موهای خود بمالید، بگذارید 20 دقیقه بماند و سپس با آب و شامپو بشویید.

12. تقویت مژه

وازلین باعث تقویت و رشد سریع مژه ها می شود. هر شب تا دو هفته قبل از خواب مقداری روغن وازلین را بر روی مژه ها خود بمالید تا مژه های شما تقویت شده و سریع تر رشد کنند.

13. پرپشت کننده ابرو

وازلین یک روش طبیعی برای تقویت و پرپشت شدن ابرو می باشد. مقداری روغن وازلین را به صورت حرکات دایره ای بر روی ابرو ها بمالید و خوب ماساژ دهید، بگذارید یک شب بماند و روز بعد با آب بشویید.

14. تقویت ناخن

وازلین برای تقویت و افزایش رشد ناخن ها هم مفید می باشد.مقداری روغن وازلین را بر روی ناخن ها بمالید و ماساژ دهید تا هم ناخن ها را تقویت کند و هم رنگ آن ها را صورتی کند.

 

کاربردهای وازلین

 

بهترین کرم رفع چروک؛ خواص و اثر وازلین و پماد آ+د بر پوست

 

15.استفاده در بیرون آوردن زیور آ لات تنگ

کمی از وازلین را به گوشواره بزنید بدون درد سر می توانید آن را خارج کنید . همچنین می توانید برای دستبند و یا حلقه تنگ هم استفاده کنید.

16. جلوگیری از سایش

ورزشکاران از وازلین در ران یا زیر بغل خود برای جلوگیری از سوزش ناشی از سایش استفاده می کنند.

17. درخشان کردن کیف

اگر کیف پول کهنه و رنگ پریده شده، آن را با وازلین تمیز کنید.

18. روان کننده لولا

اگر لولای در یا کشو سفت شده است کمی وازلین بزنید تا روان حرکت کند.

19. باز کردن قفل ها

اگر قفلی را برای مدت طولانی استفاده نکردید اول به آن وازلین بزنید بعدا کلید داخلش قرار دهید تا روان شود.

20. مراقبت از سگ

اگر پوست پنجه سگ خشک و ترک خورده، آن را با وازلین ماساژ داده تا نرم شود.

 

عوارض و مضرات وازلین

آلرژی : وازلین از مشتقات نفتی بوده و ممکن است در بعضی افراد آلرژی ایجاد کند. اما تا کنون در این مورد نیز گزارشی اعلام نشده.

 

خطرات آسپیراسیون : قبل از استفاده از روغن وازلین به ویژه در کودکان با پزشک خود مشورت کنیدف استنشاق روغن های معدنی ممکن است باعث ایجاد پنومونی آسپیراسیون شود.

عوارض جانبی مصرف خوراکی وازلین شامل اسهال و بیماری های مختلف معده می شود.

***

مواد موجود در وازلین و کرم A+D که باعث رفع چین و چروک می شود را در ادامه مطالعه این بخش بخوانید. از این که برای داشتن زیبایی و پوست بهتر وبسایت ناز وب را انتخاب کردید سپاسگزاریم.

 

بهترین کرم رفع چروک؛ خواص و اثر وازلین و پماد آ+د بر پوست

 

وازلین یک کرم ژل مانند به نام ژل پترولیوم است که در واقع چربی حاصل از تقطیر مواد نفتی می باشد که با پارافین مخلوط شده است. متخصصان پوست می گویند اکثر چین و چروک ها نتیجه خشکی پوست است و برای جلوگیری از آن باید به صورت متناوب از مرطوب کننده ها و آبرسان ها استفاده شود.

 

چگونه ژل پترولیوم می تواند از چین و چروک جلوگیری کند؟

وازلین می تواند باعث نرم و لطیف شدن پوست شود، افرادی که پوست خشکی دارند بیشتر در معرض چین و چروک و شلی پوست هستند. با زدن یک لایه ژل پترولیوم یا همان وازلین روی صورت، دور چشم و لب ها از چروک های زودرس جلوگیری کنید.

 

آیا استفاده از وازلین برای چین و چروک خوب است؟

وازلین از قدیم برای لب های خشک استفاده می شد ولی امروزه ثابت شده که از آن می توان برای جلوگیری از چین و چروک صورت و دور چشم هم استفاده کرد زیرا پترولیوم با به وجود آوردن یک لایه نفوذناپذیر برای پوست، رطوبت داخل آن را نگه داشته و از آلودگی ها و مواد زائد بیرونی آن را محافظت می کند. به خاطر همین است که وازلین جایگزین مناسبی برای مرطوب کننده ها می باشد.

 

آیا وازلین قادر به از بین بردن چروک های قوی است؟

شما باید بدانید که از بین بردن اینگونه چروک ها اصلا راحت نیست و با کمک وازلین تنها می توان از بیشتر شدن و عمیق شدن آنها جلوگیری کرد. به هرحال استفاده از وازلین دو بار در روز می تواند سبب بهبود نسبی چروک های ریز صورت شود.

 

اکثر خانم ها از دیدن چین و چروک روی صورتشان ناراحت می شوند، استفاده از وازلین به عنوان پوشش دهنده صورت در شب ها می تواند راه خوبی برای مرطوب نگه داشتن پوست در طول شب باشد.

قبل از خواب صورت خود را با شوینده های مربوط به صورت به خوبی تمیز کنید و سپس صورتتان را با آب بشویید و بلافاصله از یک لایه وازلین روی صورت استفاده کنید. اینکه صورت در هنگام زدن وازلین کمی مرطوب باشد بسیار مهم است، زیرا باعث می شود رطوبت پوست بیشتر حفظ شود.

 

وازلین برای چروک های دور چشم مفید است؟

استفاده از وازلین می تواند چروک های ریز اطراف چشم را ناپدید کرده و به یکدست کردن پوست اطراف چشم کمک کند. فراموش نکنید قبل از زدن وازلین دور چشم حتما تمیز و مواد آرایشی کاملا پاک شده باشد. بهترین زمان برای استفاده از وازلین دور چشم شب قبل از خواب است.

از وازلین همچنین می توانید به عنوان ماسک لایه بردار استفاده کنید. برای این منظور کمی شکر را با وازلین مخلوط کرده و روی پوست بمالید و بعد از مدتی با آب آن را تمیز کنید. دانه های شکر باعث لایه برداری خفیف پوست شده و وازلین پوست را نرم و لطیف می کند.

 

همچنین برای کسانی که پوست کف پا و آرنجشان خشک است استفاده از وازلین توصیه می شود، کافیست کمی از آن را به قسمت هایی از بدن که پوست خشکی دارد بمالید و ماساژ دهید.

برای پاک سازی آلودگی های روی پوست و یا پاک کردن آرایش هم می توانید از وازلین استفاده کنید. کافیست پنبه را به وازلین آغشته کرده و با آن سطح پوست خود را تمیز کنید.

امیداوریم با استفاده مداوم از روغن وازلین و پماد آ د پوستی همواره شفاف، سالم و بدون چین و چروک داشته باشید تمامی این مطالب از مقاله های پزشکی معتبر گرفته شده و جای هیچ شک و تردیدی در استفاده از این دو روغن بسیار عالی برای رفع چین و چروک وجود ندارد. گروه پزشکی و زیبایی ناز وب.

 

بهترین کرم رفع چروک؛ خواص و اثر وازلین و پماد آ+د بر پوست

La meilleure crème anti-rides, les propriétés et l’effet de la vaseline et de la pommade A + D sur la peau

 

بهترین و موثرترین سرم های ضد چروک و پیری در ایران (عکس و قیمت)

بهترین راهنمایی کامل برای خرید کرم ضد چروک

اطلاعاتی مهم در مورد کرم های ضد چروک

3 گیاه دارویی عالی ضد پیری

بهترین روش ها برای جلوگیری از چین و چروکبرچسبها: ،

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مطالب داغ چند روز گذشته
پسری با یک سوراخ وسط صورتش و بدون چشم + عکس
پسری با یک سوراخ وسط صورتش و بدون چشم + عکس
مشاهده بیشتر