لاغری با نازوب

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مهارت و ترفندهای زندگی وبسایت ناز وب

صحنه های شرم آور فیلم هایی که بازیگران را شرمگین کرد+ عکس

صحنه های شرم آور فیلم هایی که بازیگران را شرمگین کرد+ عکس

معرفی صحنه های مورد داری از فیلم های بازیگران Introducing scenes from the cast و ستاره های معروف که علیرغم میل باطنی با حس شرمگینی نقش هایشان را پدیرفتند!!

بازیگران اغلب اوقات به صحنه های قشنگی که در فیلم هایشان بازی کرده اند افتخار می کنند. گاهی اوقات در پروژه هایی شرکت می کنن که به آنها مطمئن نیستند، یا گاهی انقدر از نظر Mental and physical روحی و فیزیکی خسته می شوند که کار را تعطیل می کنند و گاهی اوقات هم بدون اینکه بفهمند ظاهراحمقانه ای پیدا می کنند.
بازیگران گاهی اوقات بعدا که در صحنه های خجالت آور خودشان را می بینند از بازی خودشان خنده شان می گیرد و آنها قطعا دوباره موافق بازی در چنین صحنه هایی نیستند.

 

الفی آلن- بازی تاج وتخت
در بین اپیزودهای مجموعه بازی تاج و تخت رتبه بدترین اپیزود به اپیزود Unbowed, Unbent, Unbroken تعلق گرفت. الفی آلن بازیگر نقش تئون گریجوی با طرفداران سریال موافق است و خودش نیز اعتراف کرد شب ازدواج سانسا استارک و رمزی بولتون بدترین صحنه ای بوده که در آن حضور داشته است. در این صحنه بولتون به به تئون دستور داد در اتاق بماند و حقارت سانسا را تماشا کند.

این صحنه دردناک به قدری الفی را تکان داد که تا مدتهای طولانی حاضر نبود در موردش حرف بزند. این بازیگر گفت: واقعا نمی خواستم زیاد در موردش حرف بزنم، چون آن روز موقع فیلمبرداری صحنه ازدواج سانسا و رمزی بولتون روز وحشتناکی برای من رقم زده شد. سوفی ترنر یک دختر بالغ بود، دختر بامزه ای که زندگی و نور را به سر فیلمبرداری می آورد، اما ان روز روز سختی برای من بود. با اینکه آن روز خیلی وحشتناک بود، اما سوفی خیلی متفاوت با این قضیه برخورد کرد.

 

صحنه های شرم آور فیلم هایی که بازیگران را شرمگین کرد+ عکس

 

جسیکا آلبا- چهار شگفت انگیز2: قیام موج سوار نقره ای

جسیکا آلبا سال 2007 در قسمت دوم چهار شگفت انگیز در نقش ابرقهرمانی سوزان استورم بازی کرد و این فیلم تجربه بدی برای این بازیگر بود. تیم استوری کارگردان فیلم کاری کرد که این بازیگر احساس بی فایده بودن بکند.

جسیکا قرار بود در یکی از صحنه های فیلم گریه کند. او سعی داشت تمام تلاشش را برای طبیعی جلوه دادن این صحنه بکند، اما تیم استوری از او ایراد گرفت و گفت: این خیلی واقعیه! زیادی دردناکه! می تونی خوشگل تر گریه کنی؟! سپس از جسیکا البا خواست هیچ حالتی به صورتش ندهد.

 

صحنه های شرم آور فیلم هایی که بازیگران را شرمگین کرد+ عکس

 

سپس ادامه داد: هیچ کاری انجام نده. فقط صورتت بدون حس باشد. ما بعدا با کامپیوتر برایت اشک درست می کنیم!
جسیکا آلبا این جمله را به خودش گرفت و همیشه از بازی در این فیلم و این صحنه ابراز پشیمانی کرده است.

 

صحنه های شرم آور فیلم هایی که بازیگران را شرمگین کرد+ عکس

 

جسیکا آلبا در چهار شگفت انگیز 2

ریس ویترسپون و رابرت پتینسون- فیلم آب برای فیل ها

یک نفر یک اسپری بینی برای پتینسون بیاورد! احتمالا این جمله ای است که ریس ویترسپون در مورد صحنه بوسیدن رابرت پتینسون در فیلم آب برای فیل ها در ذهن دارد.

صحنه های شرم آور فیلم هایی که بازیگران را شرمگین کرد+ عکس
طبق فیلمنامه قرار بود ویترسپون بازیگر بیمار گرگ و میش را در صحنه ای ببوسد، اما او این صحنه را منزجرکننده توصیف می کند. این بازیگر توضیح داد: رابرت آبریزش بینی داشت و این صحنه اصلا خوشایند نبود!!

بازی در این صحنه برای رابرت پتینسون نیز سخت بود. او گفت که من سرماخوردگی بدی داشتم و مدام آبریزش بینی داشتم و باید چند بار این صحنه فیلمبرداری می شد و در نهایت آب بینی من به کلاه گیس ریس مالیده شد!!

 

صحنه های شرم آور فیلم هایی که بازیگران را شرمگین کرد+ عکس

 

ریس ویترسپون و رابرت پتینسون در فیلم آب برای فیل ها

لئوناردو دی کاپریو و توبی مگوایر- آلوی دان (Don’s Plum)

برای لئوناردو دی کاپریو و توبی مگوایر خیلی سخت است که در فیلم Don’s Plum صحنه ای را پیدا کنند که از بازی در آن احساس شرمندگی نداشته باشند!
این دو شخصیت با هم شوخی های مبتذل می کردند، به هم می خندیدند، دست داخل بینی شان می کردند، و در طول 86 دقیقه مونولاگ های احساسی شان را جلوی آینه می گفتند!

این بازیگران اعقتاد دارند که شرکت در چنین پروژه ای وجهه خوبی از آنها به نمایش نگذاشت. برای همین دی کاپریو و مگوایر تصمیم گرفتند درخواست ممنوعیت نمایش فیلم در آمریکا و کانادا را بدهند. تهیه کننده Dale Wheatley در یک نامه باز به این بازیگران ناراضی آنها را با رفتاری عاری از صمیمیت سرزنش کرده و عنوان کرد که قصد دارد قانون پخش فیلم در این کشورها را به جریان بیندازد.

 

صحنه های شرم آور فیلم هایی که بازیگران را شرمگین کرد+ عکس

 

لئوناردو دی کاپریو و توبی مگوایر در آلوی دان (Don’s Plum)

 

در ادامه نیزنگاهی داریم به داغ ترین فیلم های ممنوعه در کشورهای جهان بااین بخش فرهنگی و جذاب با وبسایت نازوب همراه باشید.

فیلم‌هایی که در نقاط مختلف جهان به دلایل متعدد اجازه اکران نیافتند

از زمان اختراع صنعت سینما، فیلم‌های زیادی به دلایلی خاص که گاه مضحک نیز بوده اند اجازه انتشار در کشور‌هایی خاص را پیدا نکرده اند. به لطف قوانین سختگیرانه یا عقاید مخالف، سانسور در سراسر دنیا همچنان با قوت ادامه داشته و تصمیم گیری در مورد اینکه آیا فیلمی برای نمایش داده شدن بر پرده سینما‌ها مناسب است یا خیر به ارگان‌های خاصی واگذار می‌شود.

در حالی که برخی فیلم‌های ترسناک مانند «کشتار با اره برقی در تگزاس» (The Texas Chainsaw Massacre) و بسیاری فیلم‌های دیگر که از ذکر نامشان صرفنظر می‌کنیم به دلیل خشونت بیش از حدشان و به دلایلی واضح و قابل درک از نمایش در سینما‌های برخی کشور‌ها منع شده اند، اما برخی دیگر فیلم‌ها وجود دارند که منع نمایش آن‌ها به دلایلی باورنکردنی صورت می‌گیرد.

برای مثال چند هفته پس از انتشار فیلم «پرتقال کوکی» (A Clockwork Orange) به کارگردانی استنلی کوبریک در سال ۱۹۷۱ و در حالی که این فیلم در بخش بهترین فیلم‌های اسکار سال نیز نامزد شده بود، انتشار آن در برخی کشور‌ها مانند آفریقای جنوبی، کره جنوبی و چندی دیگر ممنوع اعلام شد. حتی خود کوبریک باعث شد که فیلمش از سال ۱۹۷۳ تا زمان مرگش در سال ۱۹۹۹ در بریتانیا به روی پرده نرود. بدین ترتیب در ادامه این مطلب قصد داریم شما را با ۲۰ فیلم شناخته شده‌ای آشنا کنیم که به دلایل مختلف اجازه نمایش در برخی از کشور‌های جهان را پیدا نکردند.

در جبهه غربی هیچ خبری نیست (۱۹۳۰) All Quiet on the Western Front

ممنوعیت به نمایش گذاشته شدن فیلم «در جبهه غربی هیچ خبری نیست» (All Quiet on the Western Front) به دستور شخص آدولف هیتلر در آلمان و به دلیل این که وی پیام و ماهیت ضد جنگی فیلم را دوست نداشت اعمال شد.

 

صحنه های شرم آور فیلم هایی که بازیگران را شرمگین کرد+ عکس

 

در جبهه غربی هیچ خبری نیست

این فرمان پس از آن صادر شد که در طی روز‌های اول نمایش فیلم در آلمان، اعضای حزب نازی با رها کردن موش در سالن‌های نمایش فیلم و دستکم در یک مورد نیز حمله به سینمارو‌های یهودی که برای دیدن فیلم به سینما رفته بودند سعی در اخلال در نمایش فیلم کردند. همچنین سازمان‌های سانسور کشور‌های اتریش، استرالیا، ایتالیا و فرانسه، در سال‌های ابتدایی دهه ۱۹۳۰ مانع انتشار این فیلم در کشور‌های خود شدند.

زن شگفت انگیز (۲۰۱۷) Wonder Woman

گال گدوت، بازیگر فیلم «زن شگفت انگیز» (Wonder Woman) مدتی در ارتش رژیم اشغالگر قدس خدمت می‌کرده است و همین موضوع باعث شد که کمپینی برای بایکوت این فیلم در لبنان راه اندازی شود. بعد‌ها انتشار این فیلم در کشور‌های تونس و قطر نیز به دلیل پیشینه بازیگر اصلی اش ممنوع اعلام شد.

اکنون آخرالزمان (۱۹۷۹) Apocalypse Now

احساس و پیام ضد جنگ فیلم «اکنون آخرالزمان» (Apocalypse Now) ساخته فرانسیس فورد کوپولا باعث شد که پارک چونگ هی، رییس جمهور وقت کره جنوبی، انتشار فیلم در کشورش را در سال ۱۹۷۹ ممنوع اعلام نماید.

 

صحنه های شرم آور فیلم هایی که بازیگران را شرمگین کرد+ عکس

 

اکنون آخرالزمان

رزمناو پوتمکین (۱۹۲۵) Battleship Potemkin

سانسور کننده‌های فنلاندی بر این باور بودند که فیلم صامت «رزمناو پوتمکین» (Battleship Potemkin) ساخته سرگئی آیزنشتاین در سال‌های ابتدایی تشکیل اتحاد جماهیر شوروی می‌تواند باعث یک انقلاب کمونیستی شود، به همین دلیل به محض انتشار فیلم در شوروی سابق، از به نمایش درآمدن آن در فنلاند جلوگیری کردند.

دیو و دلبر (۲۰۱۷) Beauty and the Beast

لایو اکشن «دیو و دلبر» (Beauty and the Beast) که بازسازی نسخه کلاسیک این انیمیشن در سال ۱۹۹۱ بود به دلیل ارجاعات همجنسگرایانه شخصیت لیفو (جاش گد) در کویت اجازه انتشار نیافت. این فیلم همچنین با دریافت درجه بندی سنی +۱۶ در روسیه و حذف ارجاعات در مالزی، توانست از تیغ ممنوع الانتشار شدن بگریزد.

بن-هور (۱۹۵۹) Ben-Hur

دولت چین تحت رهبری مائو زدونگ در سال ۱۹۵۹ نمایش فیلم حماسی مذهبی «بن-هور» (Ben-Hur) ساخته ویلیام وایلر را به بهانه وجود «پروپاگاندای عقاید خرافه‌ای و به طور خاص مسیحیت» در این کشور را ممنوع اعلام کرد.

 

صحنه های شرم آور فیلم هایی که بازیگران را شرمگین کرد+ عکس

 

بن-هور

اگر چه بسیاری از فیلم‌هایی که به چنین سرنوشتی دچار می‌شوند پس از چند سال یا چند دهه بالاخره اجازه نمایش در کشور‌های ممنوع کننده را دریافت می‌کنند، اما چین هنوز هم پس از نزدیک به ۶۰ سال اجازه انتشار این فیلم برنده جایزه اسکار را نداده است.

بورات (۲۰۰۶) Borat

به نظر می‌رسد که برخی افراد شاسا بارون کوهن را بامزه و دوست داشتنی نمی‌دانند، به ویژه مقامات رسمی برخی کشور‌های عربی (غیر از لبنان) که انتشار فیلم کمدی «بورات» (Borat) در سال ۲۰۰۶ را به دلیل آنچه «اهانت‌های فراوان» نامیدند در کشور خود ممنوع اعلام کردند.

کودک ۴۴ (۲۰۱۵)

فهرست فیلم‌هایی که در کره شمالی اجازه انتشار ندارند هر ساله بلندتر می‌شود، اما حضور فیلم «کودک ۴۴» (Child ۴۴) با بازی تام هاردی در این فهرست تعجب برانگیز جلوه می‌کند. کشور‌هایی مانند روسیه، قزاقستان، اوکراین و بلاروس نیز از کره شمالی تبعیت کرده و پخش این فیلم در داخل کشور را ممنوع اعلام کرده اند.

کریستوفر رابین (۲۰۱۸) Christopher robin

مسئولان سانسور در چین مانع از پخش فیلم «کریستوفر رابین» (Christopher robin) در این کشور شدند، زیرا شخصیت وینی در این لایو اکشن به نماد مقاومت و مبارزه با حزب حاکم کمونیست و رهبر آن ژی جین پینگ تبدیل شده بود.

پرتقال کوکی (۱۹۷۱) A Clockwork Orange

استنلی کوبریک با ساخت فیلم «پرتقال کوکی» (A Clockwork Orange) در سال ۱۹۷۱ با واکنش‌های منفی و مخالفت‌های بسیاری روبرو شد.

 

صحنه های شرم آور فیلم هایی که بازیگران را شرمگین کرد+ عکس

 

پرتقال کوکی

اگر چه این فیلم به دنبال انتشار در جهان در بریتانیا نیز پخش شد، اما پس از آن که خانواده کوبریک به دلیل محتوای فیلم این کارگردان، پیام‌های تهدید آمیز دریافت کردند، پخش این فیلم در بریتانیا به درخواست کوبریک متوقف گردید و در سینما‌های ایرلند، سنگاپور، آفریقای جنوبی و کره جنوبی نیز به دلیل به تصویر کشیدن خشونت و تجاوز دسته جمعی نیز اجازه پخش نیافت. این فیلم تا سال ۱۹۹۹ و مرگ استنلی کوبریک در بریتانیا نمایش داده نشد.

رمز داوینچی (۲۰۰۶) The Da Vinci Code

اقتباس سینمایی موفق رمان «رمز داوینچی» (The Da Vinci Code) نوشته دن براون به دلیل محتوای کفرآمیزش در بسیاری از کشور‌های جهان مانند چین، مصر، اردن، لبنان، پاکستان، فیلیپین، ساموا و جزایر سلیمان اجازه انتشار نیافت.

ددپول (۲۰۱۶) Deadpool

بعد از اینکه مشخص شد امکان سانسور و تدوین دوباره فیلم «ددپول» (Deadpool) بدون آسیب رسیدن به داستان آن وجود ندارد، مقامات چین در ابتدا انتشار این فیلم را به دلیل محتوای به ادعای چینی‌ها «نامناسب» ش ممنوع اعلام کردند. ازبکستان نیز به این بهانه که این فیلم «هنجار‌های اجتماعی کشور را نقض می‌کند» از انتشار فیلم خودداری کرد و هند نیز تنها پس از سانسور‌ها و تدوین‌های فراوان اجازه پخش آن را صادر کرد.

رفتگان (۲۰۰۶) The Departed

تریلر جنایی مارتین اسکورسیزی با عنوان «رفتگان» (The Departed) در سال ۲۰۰۶ به مذاق چینی‌ها خوش نیامد به این بهانه که در یکی از دیالوگ‌های فیلم گفته می‌شود که دولت چین قصد دارد با سلاح هسته‌ای به تایوان حمله کند که موضوعی حساس و سیاسی برای این کشور شمرده می‌شد.

 

صحنه های شرم آور فیلم هایی که بازیگران را شرمگین کرد+ عکس

 

رفتگان

بدین ترتیب به فیلم اسکورسیزی اجازه پخش در چین داده نشده و این حکم همچنان پابرجاست.

دختر شوخ (۱۹۶۸) Funny Girl

فیلم رمانتیک موزیکال «دختر شوخ» (Funny Girl) ساخته ویلیام وایلر در سال ۱۹۶۸ به دلیل اینکه عمر شریف- بازیگر نقش اول مرد فیلم که اصالتاً مصری و مسلمان بود- در یک رابطه عاشقانه با بارابارا استریسند یهودی تباری دیده می‌شد که در بحبوحه تنش نظامی بین رژیم اشغالگر قدس و مصر در سال ۱۹۶۸ به وضوح از رژیم اشغالگر قدس حمایت می‌کرد، در مصر اجازه پخش نیافت.

پنجه طلایی (۱۹۶۴) Goldfinger

سومین فیلم شان کانری در نقش جیمز باند، جاسوس بریتانیایی، با عنوان «پنجه طلایی» (Goldfinger) برای تنها ۶ هفته در سینما‌های رژیم اشغالگر قدس اجازه انتشار یافت تا اینکه مشخص شد یکی از بازیگران اصلی فیلم به نام گرت فروب، در گذشته نازی بوده است. مقامات رژیم اشغالگر قدس ادامه پخش فیلم را ممنوع اعلام کردند تا اینکه یک بازمانده کشتار یهودیان در طول World War جنگ جهانی دوم فاش کرد که او و مادرش توسط فروب از دست نازی‌ها نجات داده شده اند و بدین ترتیب فیلم «پنجه طلایی» بار دیگر اجازه انتشار یافت.

کینگزمن: حلقه طلایی (۲۰۱۷) Kingsman: The Golden Circle

کمتر کسی پیدا می‌شود که از دنباله «کینگزمن: حلقه طلایی» (Kingsman: The Golden Circle) راضی بوده باشد، اما سانسور کنندگان سینمادر کامبوج در صدر فهرست ناراضیان از این فیلم قرار می‌گیرند. از آنجایی که در یکی از سکانس‌های فیلم، شخصیت شرور داستان در معبدی در کامبوج پنهان شده و عملیات خرابکارانه اش را هدایت می‌کند، مقامات کامبوجی انتشار این فیلم در کشورشان را برای مدت زمانی نامشخص ممنوع اعلام کردند.

مکس دیوانه (۱۹۷۹) Mad Max

به خاطر یک صخنه مرگ بسیار خشن و ترسناک بود که تریلر استرالیایی «مکس دیوانه» (Mad Max) اجازه انتشار در نیوزیلند را نیافت، زیرا این سکانس، اتفاقی که توسط یک دارودسته خلافکار واقعی چندی قبل از انتشار فیلم به انجام رسیده بود را به یاد عموم مردم می‌آورد.

 

صحنه های شرم آور فیلم هایی که بازیگران را شرمگین کرد+ عکس

 

مکس دیوانه

همین سکانس خشن باعث شد که «مکس دیوانه» تا سال ۲۰۰۵ در سوئد اجازه انتشار نداشته باشد.

میلک Milk (۲۰۰۸)

فیلم زندگینامه‌ای «میلک» (Milk) به کارگردانی گاس ون سنت که برنده جایزه اسکار نیز شد در مورد یک فعال حقوق همجنسگرایان و سیاستمدار آمریکایی به نام هاروی میلک بود که در ابتدای اکران جهانی به دلایلی که عنوان نشد در ساموآ به نمایش درنیامد، اما در ادامه مشخص شد که این فیلم به دلیل آنچه «نامناسب بودن و تناقض با باور‌های مسیحیت و فرهنگ ساموآیی» در زمینه به تصویر کشیدن تمایلات همجنسگرایانه خوانده شده اجازه پخش در این کشور کوچک را نیافته است.

رمبو (۲۰۰۸) Rambo

بازگشت سیلوستر استالونه در نقش مشهور خودش در فیلم «رمبو» (Rambo) در سال ۲۰۰۸، که خود او نیز کارگردانی اش را بر عهده داشت، به مذاق مقامات برمه‌ای (میانمار) خوش نیامد، زیرا آن‌ها از تصویری که از سربازان این کشور در فیلم استالونه ارائه شده بود ناخرسند بوده و به همین دلیل به آن اجازه پخش ندادند.

 

صحنه های شرم آور فیلم هایی که بازیگران را شرمگین کرد+ عکس

 

رمبو ۲۰۱۲ (۲۰۰۹)

مقامات کره شمالی از انتشار فیلم «۲۰۱۲» در کشور خود جلوگیری کردند (البته هیچ فیلم خارجی در این کشور اکران نمی‌شود مگر به صورت غیرقانونی یا در مواردی نادر پس از سانسور‌های فراوان)، زیرا به باور مقامات کره شمالی، این فیلم سالی که برای مردم این کشور بسیار مهم و خوش یمن بود را بد جلوه می‌داد.

مشکل این بود که سال ۲۰۱۲ که در عنوان فیلم به آن اشاره شده و اتفاقی شبه آخرالزمانی در آن در طی داستان فیلم رخ می‌دهد، با یکصدمین سالگرد تولد کیم ایل سونگ، رهبر و بنیانگذار کره شمالی، همزمان بود.

بر اساس گزارش ها، چندین نفر در کره شمالی به دلیل تماشای نسخه‌هایی از این فیلم که به صورت قاچاق وارد کشور شده بود دستگیر شده و به جرم «فتنه انگیزی بیرحمانه علیه توسعه کشور» محکوم گردیدند.

در پایان شایان ذکر است که هیچ یک از فیلم‌هایی که کلر دینز در آن‌ها ایفای نقش می‌کند اجازه پخش در فیلیپین را ندارند، زیرا این بازیگر سرشناس Prominent Actor در یکی از مصاحبه‌های خود ادعا کرده بود که در مدت حضورش در مانیل، پایتخت فیلیپین، به باور او این شهر «بوی سوسک» می‌داده و به همین دلیل نه تنها دینز اجازه ورود به شهر مانیل را ندارد بلکه فیلم‌های او نیز اجازه پخش نخواهند داشت.

حتی پس از عذرخواهی دینز از صحبت هایش نیز مقامات فیلیپینی اعلام کردند تنها زمانی که «به خواسته خود دست یابند» ممنوعیت انتشار فیلم‌های این بازیگر را لغو خواهند کرد.

Embarrassing scenes Videos that embarrassed the actors + Photosبرچسبها:

جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مطالب داغ چند روز گذشته
عجیب ترین تولدهای جهان + (تصاویر)
عجیب ترین تولدهای جهان + (تصاویر)
مشاهده بیشتر