a

جنجال مخدر جدید و هولناک بیوسنتزی در ایران+ تصویر ام پی اس

مجموعه : اخبار گوناگون
جنجال مخدر جدید و هولناک بیوسنتزی در ایران+ تصویر ام پی اس

بیوسنتزی؛ Biosynthesis هشدار سازمان مبارزه با مواد مخدر درباره ماده مخدر جدید “بیوسنتزی” با اثرگذاری 800 برابر هروئين و شیشه!

مخدر وحشتناکی که به صورت قرص یا آبنتات های کوچک به سهولت در جامعه و به ویژه در بین دانش آموان در دسترس است و عدم آگاهی از این مخدر جدید و هولناک عواقب بس خطرناکی دارد از این رو با مطالعه این بخش و آگاهی از این مخدر جدید خود و خانواده تان را از این بلای خانمانسوز در امان بدارید.

(طنز) خوب شد اطلاع رسانی کردن وگرنه به نقر از اینا می گرفت جلو من سه چهار تا برمیداشتم!!

به گزارش مجله خبری وبسایت ناز وب، قائم مقام دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر از ورود مواد مخدر جدید با پایه روانگردان به نام *ام پی اس* به کشور خبر داد و گفت: به دلیل شباهت به دارو، حمل این ماده مخدر بسیار آسان است.

تصویر «ام پی اس» مخدر جدید در ایران

 

جنجال مخدر جدید و هولناک بیوسنتزی در ایران+ تصویر ام پی اس

 

سردار علی مویدی با اشاره به آموزش کارکنان فرودگاه و گمرکات برای برخورد با قاچاق و ورود و رواج این ماده مخدر به کشور گفت: امیدواریم با تلاش رسانه ها و مردم توفیقات خوبی در برخورد با این مواد و جلوگیری همه گیر شدن آن در جامعه داشته باشیم. The New, Terrible Biosynthetic Drug Controversy in Iran + MSP Image

وی افزود: در ستاد مبارزه با مواد مخدر نگاهمان با وزارت بهداشت یکسان است و وزادت بهداشت یکی از ارگان های ذی ربط در امر drugs مواد مخدر است که توفیقات خوبی را با هم در این زمینه در امر مبارزه با مواد مخدر انجام داده ایم.

قائم مقام دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر گفت: حذف اعدام در مجازت قاچاقچیان مواد مخدر نداریم. بحث های متفاوتی در این زمینه انجام شده است و خوشبختانه نمایندگان مجلس در این زمینه توجیه شده اند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود درباره کولبران و نقش آنها در قاچاق مواد مخدر به کشور گفت: همه کولبران قاچاقچی نیستند. بخشی از این افراد برای معیشت اقدام به کولبری می کنند اما در مرزهای غربی معضل ورود مواد پیش ساز را داریم کهطرح مرزبان ها در این زمینه آموزش دیده اند.

سردار مویدی درباره توزیع شربت تریاک تاکید کرد: نمونه های زیادی داشته ایم که باعث ترک مواد مخدر میشود و امیدواریم این روش که روش علمی و جایگزینی برای ترک مواد است در کشور ما هم دنبال شود.

قائم مقام دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر درباره توزیع مواد مخدر دولتی گفت: موضوع مطرح شده قطع رابطه قاچاقچیان و مصرف کنندگان به صورت معتادان است.

در برخی از کشورها مواد روان گردان به صورت کنترل شده در اختیار مصرف کننده ها قرار می گیرد اما هیچ کشوری تریاک در اختیار معتادان قرار نمی دهد. جنجال مخدر جدید و هولناک بیوسنتزی در ایران+ تصویر ام پی اس چیزی که در مجلس تصویب شد درباره شربت تریاک بود و کمیسیون مجلس هم به این نکته اذعان کرد که این طرح پخته نیست و جای کار دارد.

وی درباره طرح توانمند سازی مربیان گفت: در سال جاری در همه استان ها طرح توانمند سازی دنبال میشود. ارزیابی ما مثبت بوده و تلاش می کنیم راه پیشگیری را از مدارس و خانواده ها دنبال کنیم.

سردار مویدی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: التهابی در بحث مواد مخدر داشتیم به خاطر همین طرح ناپخته توزیع تریاک بود. ستاد خیلی تلاش کرد که برنامه های متعددی را برگزار کند و تبعات بیان این برنامه های ناپخته را اعلام کرد و به سمع و نظر مردم رساند.

کاملا مشهود بود که این طرح ناپخته است. آنچه که در رسانه ها آمد با آنچه در طرح آمده ۱۸۰ درجه فرق می کند. رسانه هایی که بیش فعالانه در این زمینه پرداختند فقط سیاه نمایی کردند. اسنادی که مطرح شد هم نشان می داد که Ministry of Health وزارت بهداشت وقت در زمان حکومت پهلوی هم اعلام کرده بود که توزیع مواد مخدر دولتی در قالب کوپن تریاک اصلا قابل قبول و اجرایی نیست.

پرداخت غیر کارشناسانه رسانه ها به این امر باعث شد التهاب زیادی در امر مواد مخدر و مبارزه با آن رخ دهد.جنجال مخدر جدید و هولناک بیوسنتزی در ایران+ تصویر ام پی اس

وی گفت: یکی از مجاری خوبی که باعث شد تجهیزات خوب و مکانیزه برای آن در نظر بگیریم بحث فرودگاه ها بود. موارد زیادی در پلیس فرودگاه ها شناسایی و دستگیر شدند که این دستگیری ها علاوه بر ورود مواد روان گردان و مخدر به کشور از خروج مواد به صورت قا اق جلوگیری می کند.

قائم مقام دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر به حجاج نیز توصیه کرد حالا که در آستانه آغاز سفرهای زیادتی حج تمتع قرار داریم قطعا با توجه به آموزش های لازم به هیچ عنوان هیچ دارو و هیچ ماده مخدری را با خود حمل نکنند.

سردار مویدی با اشاره به قوانین سخت گیرانه عربستان درباره مواد مخدر نیز گفت: آموزش های لازم به حجاج داده شده است و امیدواریم با همه پیشگیری هایی که صورت گرفته است حج ۹۶ در آرامش و بدون هیچ مشکلی انجام شود.

نازوب، قائم مقام دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر افزود: بحث حذف اعدام به هیچ وجه نداریم. قوانین مربوط به برخورد با قاچاق مواد در حال تعییر است. که این برخوردها بازدانده تر است.

وی با ارایه کارنامه فعالیت های ستاد در امر مبارزه با مواد مخدر گفت: کارنامه ایران در امر مبارزه با مواد مخدر بسیار درخشان است از ۴ سال گذشته رویکرد ما فرهنگ پیشگیرانه و آموزش مهارت های زندگی ۱۰۸ درصد رشد داشته است. از ۸۸ تا ۹۱ و از ۹۲ تا ۹۵، ۲۸ درصد رشد راهنمایی پیشگیری داشته ایم. در بحث درمان و کاهش آسیب هم شاهد رشد ۶۱ درصدی بوده ایم که این آمار بسیار قابل دفاع است.

سردار مویدی گفت: در خصوص صیانت های اجتماعی فرایند مبارزه با مواد مخدر، حلقه های متعددی را شامل می شود از مهد کودک تا دوران دانشگاه همه درگیر هستند برای همین هم بسته های آموزشی ویژه هر رده سنی در نظر گرفته شده است که همه بسته ها مبنای علمی دارد که در اختیار مردم قرار می گیرد.

به امید این که روزی ریشه مواد مخدر در سرزمین ایرانمان خشک شود.

 

پان و انواع آدامس های مخدر در ایران + علائم و هشدار

قرص مسکن هایی که مواد مخدر دارند

نشانه های مصرف انواع مواد مخدر و روانگردان/ از شهرزاد تا تسبیح

ماری جوانا و LSD معروف ترین ماده مخدر جهان + نشانه و عوارض مصرف

 

The New, Terrible Biosynthetic Drug Controversy in Iran + mps Image


برچسبها:

بیوگرافی هنرمندان