آخرین وضعیت ناراحت کننده رضا شجریان پرآوازه ترین خواننده ایران

آخرین وضعیت ناراحت کننده رضا شجریان پرآوازه ترین خواننده ایران

محمدرضا شجریان محبوب و سرشناس ترین خواننده، آهنگساز، Musician and calligrapher موسیقی‌دان و خوشنویس اهل ایران و نامزد 2 جایزه گرمی است.

آخرین وضعیت جسمانی و روحی محمدرضا شجریان

سایت انجمن آسیا وی را پرآوازه‌ترین هنرمند موسیقی اصیل ایرانی،روزنامهٔ ونکوورسان او را یکی از مهم‌ترین هنرمندان موسیقی جهان و همچنین رادیوی عمومی ملی (NPR) در سال ۲۰۱۰ وی را یکی از ۵۰ صدای برتر جهان معرفی کرده‌است. شجریان در ایران ملقب به خسرو آواز ایران می‌باشد. و نام مستعار وی سیاوش بیدگانی است. 

به گزارش وبسایت نازوب، مدیر هماهنگ‌کننده تیم پزشکی استاد محمدرضا شجریان از مرخص شدن وی فردا (پنجشنبه، دهم بهمن) خبر داد.

 

آخرین وضعیت ناراحت کننده رضا شجریان پرآوازه ترین خواننده ایران

 

حسن عباسی پیش از این گفته بود دلیل حضور او در بیمارستان انجام آزمایش‌های دوره ای بوده است.

تیم پزشکی از نتیجه آزمایش‌ها رضایت داشتند.  منابع خبری از روز دوشنبه (ششم بهمن) از بستری شدن استاد شجریان در بیمارستان خبر داده بودند.

استاد شجریان از برجسته‌ترین هنرمندان موسیقی سنتی است و از وی با عنوان خسرو آواز ایران یاد می شود. وی نوروز ۹۵ با انتشار ویدئویی ضمن تبریک سال نو، از ابتلای خود به بیماری سرطان خبر داد و پس از آن تاکنون تحت نظر پزشکان به مداوا مشغول است.

استاد محمدرضا شجریان (متولد یکم مهر ۱۳۱۹ در مشهد) خواندن را از کودکی با همان Childish tone لحن کودکانه آغاز کرد. از کودکی، با توجه به استعداد و صدای خوبش، تحت تعلیم پدر که خود قاری قرآن بود، مشغول به پرورش صدای خویش شد.

وی را که مبدع چند ساز موسیقی است و شاگردان مختلفی را در عرصه هنر ایران از جمله ایرج بسطامی، حسام‌الدین سراج، حمیدرضا نوربخش، علی جهاندار و پسرش همایون تربیت کرده است، پیش از هر چیز مردمان این دیار به دو اثر فاخر ربنا و مرغ سحر می شناسند.

 

دلیل سکوت همایون شجریان و سحر دولتشاهی + تصاویر داغ

ازدواج جنجالی همایون شجریان با سحر دولتشاهی بمب خبری + تصاویر

سبک زندگی و بیوگرافی محمدرضا شجریان

دانلود ترین ترانه محمد رضا شجریان، مرضیه و فخری نیکزاد با متن

 

Reza Shajarian ‘s most disturbing situation in Iran


برچسبها:

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مطالب داغ چند روز گذشته