چال کمر خانمهای دوست داشتنی و خوش اندام/ نشانه چال کمر

مجموعه : جالب ترین ها
چال کمر خانمهای دوست داشتنی و خوش اندام/ نشانه چال کمر

چال کمر، Chal cheeks چال گونه،چال چانه، چال شکم، چال واژن، چال باسن! و … چال هایی که این روزها خانم ها و آقایان را به چالش کشیده😃😃 وجود چنین چالهایی در صورت و بدن علاوه بر زیبایی و خاص بودن فرد نقاطی هستند برای piercing پیرسینگ و لذت بردن در رابطه جنسی و 3 ک 3.

تفاوت های بسیار ریز اندام ها گاهی معیارهای بسیار بزرگ و جذابی برای زیباتر شدن و نشان سلامتی به شمار می آیند، مدتی بود چال صورت و لپ تب داغی داشت و با جراحی های سرپایی چال صورت انجام می دادند، از صورت رسیدیم به کمر! بر اساس تحقیقات به عمل آمده افرادی که در قسمت انتهای کمرشان دو چال متقارن دارند دارای ویژگی های خاص و از سلامتی کامل تری برخوردار هستند.

 

 در این بخش به بررسی کامل نشانه های چال کمر، تفاوت خانم ها و جذابیت آنها بین آقایان اشاره می کنیم این بخش جذاب را از دست ندهید.

 

چال کمر خانمهای دوست داشتنی و خوش اندام/ نشانه چال کمر

 

چال کمر خانمهای دوست داشتنی و خوش اندام/ نشانه چال کمر

برخی افراد در قسمت پشت کمرشان دو حفره بسیار سطحی مانند چال چانه دارند و این چال در برخی از زنان و مردان وجود دارد. به این 2 چاله کوچک در زنان «حفره ونوس» و در مردان «حفره آپولو» می‌گویند. جایگاه دقیق آن‌ها در مردان در قسمت پایین کمر روی استخوانی قرار دارد که کمر را به لگن وصل می‌کند و در زنان کمی بالاتر است.

وجود این دو چال کوچک در بدن نشان می‌دهد که سلامت در شرایط خوب و ایده‌آلی قرار دارد و سیستم گردش خون عملکردی بسیار مناسب دارد. علاوه بر این، این دسته افراد در زندگی زناشویی و ربطه‌های خود نیز بسیار موفق هستند.

 

چال کمر خانمهای دوست داشتنی و خوش اندام/ نشانه چال کمر

 

جالب این است که این چاله‌ها را نمی‌توان با انجام هیچ گونه فعالیت بدنی و ورزشی در کمر ایجاد کرد و وجود آن‌ها باید از بدو تولد شکل گرفته باشد. دلیل آن این است که این چاله‌ها در قسمتی از بدن وجود دارند که هیچگونه ماهیچه‌ای ندارد اما اگر شما کاهش وزن چند کیلوگرمی داشته باشید ممکن است این 2 چاله در کمرتان مشخص‌ شود البته در صورتی که از پیش وجود داشته باشند.

و اما خبر خوب برای خانم ها یا آقایانی که چال کمر دارند

در بین زنان بیشتر شایع است که اخیرا مطالب جالبی در موردش منتشر می شود.اگر این “دو گودی ریز” را در قسمت پایین کمر خود داشته باشید، خبرهای خوبی برای شما داریم:

همه ما بدن های متفاوتی داریم، اما برخی از افراد ویژگی هایی دارند که دیگران ندارند یکی از این ویژگی های منحصر به فرد، سوراخ هایی در پشت کمرتان است.حالا، قبل از اینکه کمر خود را در آینه بررسی کنید، باید بدانید که این علامت های زیبایی در زنان رایج تر هستند با این حال، افرادی هستند که آن ها را ندارند

 

چال کمر خانمهای دوست داشتنی و خوش اندام/ نشانه چال کمر

 

– و این به این معنا نیست که شما زنانگی ندارید.

این چال های به اصطلاح ونوسی، نتیجه یک رباط کوچک هستند که بین ستون فقرات و پوست کشیده می شود و آن ها احتمالاً از مادرتان به شما منتقل شده اند، زیرا این ویژگی معمولاً ژنتیکی است.

تعدادی از تحقیقات تایید کرده اند که زنانی که دارای چال های ونوسی هستند، نسبت به افرادی که این چال ها را ندارند، بیشتر تمایل دارند در طول فعالیت هایشان به اوج خود برسند اما شما احتمالاً این را از قبل می دانستید.

چال های آپولوی کمر:

چال های ونوسی نام خود را پس از خدای رومی زیبایی و عشق به دست آوردند و مردان آن ها را دوست دارند. و اگر چه این بیشتر یک ویژگی زنانه است، اما مردانی هم وجود دارند که آن ها را دارند و آن ها “چال های آپولو” نامیده می شوند

که نامگذاری شده از خدای رومی (آپولو) لست- و زنان آن ها را دوست دارند.در کنار کشش بین ستون فقرات و پوست کشیده شده، دلیل اینکه چرا مردم آن را دارند به دلیل نوع قرار گرفتن و شکل لگن و ستون فقرات است.

 

چال کمر خانمهای دوست داشتنی و خوش اندام/ نشانه چال کمر

 

شانس بیشتر برای انتشار:

موقعیت استخوان ها و ماهیچه ها در بدن می توانند باعث بهبود گردش خون شده و در نتیجه شانس بیشتری برای انتشار آنها وجود داشته باشد.بعضی از افراد چال کمرشان بیشتر از بقیه است

اما اندازه، شکل و ظاهر فرورفتگی آن به شکل و ورزشکاری فرد بستگی دارد و حتی اگر آن ها را نداشته باشید، تمرین هایی وجود دارند که می توانند به شما کمک کنند آن ها را به دست آورید.

شما باید از کمر خم شوید و ماهیچه های پشت کمر و ماهیچه های مرکزی خود را نیز به کار ببرید. این کار چال کمرها را حتی بیشتر هم می کند، و اگر از قبل آن ها را داشته باشید و بخواهید که مردم آن ها را بفهمند، دو تا انگشتتان را روی آن ها بگذارید – سپس آنها باعث افسون خوش شانسی شما خواهند شد.

 

چال کمر خانمهای دوست داشتنی و خوش اندام/ نشانه چال کمر

 

خاصیت چال ونوس و آپولو در کمر

طبق گزارشات وجود این دو چال کوچک در بدن نشان می دهد که سلامت در شرایط خوب و ایده آلی قرار دارد و سیستم گردش خون عملکردی بسیار مناسب دارد. این دسته افراد در زندگی زناشویی و رابطه های خود نیز بسیار موفق هستند.

گفتنی است که این چاله ها را نمی توان با انجام هیچ گونه فعالیت بدنی و ورزشی خاصی ایجاد کرد و در حقیقت وجود آن ها باید از بدو تولد شکل گرفته باشد. دلیل آن این است

که این چاله ها در قسمتی از بدن وجود دارند که هیچگونه ماهیچه ای ندارد ولی چنانچه شما کاهش وزن چند کیلوگرمی داشته باشید ممکن است این 2 چاله در کمرتان مشخص شود البته در صورتی که از پیش وجود داشته باشند.

در ادامه نیز مشخصات زنان جذاب و محبوب مورد آقایان را هم بدانید

 

 

چال کمر خانمهای دوست داشتنی و خوش اندام/ نشانه چال کمر

 

لبخند زیبا و صورت همیشه خندان
موهای بلند
بوی خاص
تقارن صورت
آرایش ومیکاپ بسیار ملیح و کم
رنگ دندان
دست های بلند
صدا با تن بلند!
انحنای ستون فقرات، s مانند بودن پشت
لگن پهن
کمر باریک
شکم تخت
و در کل اندام و استایلی مناسب و خوش فرم، تمیز بودن، عشو های یواشکی محبوب ترین زنان بین مردان جهان هستند. شما خانم عزیز کدامیک از این ویژگی ها را برای عشقتان یا مرد زندگی تان دارید؟برچسبها: ، ،

جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مطالب داغ چند روز گذشته