مکان برگزاری لیگ قهرمانان آسیا 2020

مجموعه : اخبار ورزشی
مکان برگزاری لیگ قهرمانان آسیا 2020

با اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا، لیگ قهرمانان آسیا (League of Asian champions) 2020 در دوحه قطر برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری نازوب، سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا (Asian Football Confederation) اعلام کرد که فینال مسابقات لیگ قهرمانان آسیا 2020، در شهر دوحه قطر برگزار می‌شود.

قطر که پیش‌تر به‌عنوان میزبان بازی‌های باقیمانده مسابقات در غرب آسیا انتخاب شده بود، میزبانی بازی‌های منطقه شرق قاره کهن را هم بر عهده خواهد داشت. داتو ویندسور جان(Dato Windsor John) دبیرکل AFC در همین باره گفت: همه‌گیری ویروس کووید-19 تصمیم برای انتخاب ورزشگاه فینال لیگ قهرمانان آسیا را پیچیده‌تر کرد؛ به خصوص در این زمان نامشخص سفرها و محدودیت‌های سلامت. علاوه بر محدودیت‌های بی‌شمار، AFC می‌خواست از اصل بازی جوانمردانه ورزشی را حفظ کند.

برخلاف سال‌های گذشته، این دوره از مسابقات یک بازی فینال (نه رفت و برگشت) خواهد داشت تا مطمئن شویم که هیچ مزیت ناعادلانه‌ای به سود یک تیم وجود ندارد. پرسپولیس ایران پیش‌تر با شکست النصر عربستان در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا، صعود خود را به فینال رقابت‌ها به‌عنوان تیم برگزیده منطقه غرب قطعی کرد. تیم‌های منطقه شرق از 28 آبان تا 23 آذر در قطر به مصاف هم می‌روند و فینال رقابت‌ها روز 29 آذر برگزار خواهد شد..

Venue of the 2020 Asian Champions League


برچسبها: ،

جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مطالب داغ چند روز گذشته