مدل گردنبند گران قیمت علی دایی ربوده و جنجالی شد!!

مجموعه : اخبار ورزشی
مدل گردنبند گران قیمت علی دایی ربوده و جنجالی شد!!

ربوده شدن گردنبند Expensive necklace گران قیمت علی دایی جنجالی شد!

گروه خبری اجتماعی فرهنگی ناز وب، سرهنگ محمد کالوسی اظهارکرد: حوالی ساعت ۱۸ عصر روز چهارشنبه (۸ آبان ماه) علی دایی به همراه فرزندش در حال خروج از دفترکارش در خیابان آصف بود که ناگهان دو فرد سوار بر موتورسیکلت به او نزدیک شدند، گردنبند طلای او را به سرقت بردند و متواری شدند.

 

مدل گردنبند گران قیمت علی دایی ربوده و جنجالی شد!!

 

وی ادامه داد: دقایقی بعد از این سرقت(Theft) و با اعلام موضوع به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰، تیمی از ماموران در محل حاضر شدند و بررسی شواهد و اظهارات شاکی که علی دایی بود، پرداختند.

طبق گفته او و بررسی تصاویر دوربین های در محل، دو نفر سوار بر موتورسیکلت از پشت به این فوتبالیست سابق کشورمان نزدیک شده و در عرض چند ثانیه گردنبند(Necklaces) را از گردن آقای دایی کشیده و متواری بودند.

سرکلانتری یکم پلیس پیشگیری تهران بزرگ درباره اینکه آیا دو سارق علی دایی را شناسایی کرده بودند یا خیر؟ گفت: با توجه به اینکه دو سارق از پشت به دایی و دخترش نزدیک شدند، به نظر نمی رسد که آنان از قبل شناسایی شده باشند یا حتی سارقان از این موضوع که از چه کسی سرقت می‌کنند،

 

مدل گردنبند گران قیمت علی دایی ربوده و جنجالی شد!!

 

مدل گردنبند گران قیمت علی دایی ربوده و جنجالی شد!!

با خبر باشند و قصد قبلی درکار بوده باشد البته این موضوع در حال بررسی است و فعلا نمی‌توان به شکل قطعی درباره آن اظهار نظر کرد.

کالوسی درباره ارزش ریالی گردنبند علی دایی نیز اظهارکرد: ارزش گردنبند مسروقه به گفته علی دایی حدود ۸۰ میلیون تومان است اما نکته این است که متاسفانه گردنبند اوکاملا نمایان و قابل رویت بوده در حالی که یکی از هشدارهای همیشگی پلیس این است که شهروندان اقلام و اشیای قیمتی خود را به نمایش نگذارند.

وی درباره وضعیت این پرونده نیز گفت: ماموران کلانتری اقدام به تشکیل پرونده کرده و با ثبت اطلاعات و مستندات، پرونده را برای رسیدگی تخصصی به پلیس آگاهی ارجاع داده اند.

 

عکس های بد حجاب همسر علی دایی در گالری خفن جواهراتش

جنجال رد شدن علی دایی بخاطر پوشیدن شلوار جین!

چشن تولد باشکوه و دیدنی دختر علی دایی (عکس)

علی دایی با اقدام غیر اخلاقی جنجال بپا کرد + فیلم و جزئیات

 

The abduction of Ali Daei’s expensive necklace became controversial !!


برچسبها:

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مطالب داغ چند روز گذشته