ماه رمضان نازوب

ماه رمضان نازوب

حمله و تیکه کنایه های سنگین به عملکرد بیرانوند تمامی ندارد!

مجموعه : اخبار ورزشی
حمله و تیکه کنایه های سنگین به عملکرد بیرانوند تمامی ندارد!

جزئیات حمله و تیکه کنایه هایی که به بیرانوند تمامی ندارد. جزئیات این Hot sports news خبر داغ ورزشی را در بخش زیر دنبال کنید.

 

آشنایی با بیرانوند

 

حمله و تیکه کنایه های سنگین به عملکرد بیرانوند تمامی ندارد!

 

علیرضا بیرانوند (زادهٔ ۳۰ شهریور ۱۳۷۱، سرابیاس) بازیکن فوتبال اهل ایران است که در باشگاه فوتبال پرسپولیس و تیم ملی فوتبال ایران بازی می‌کند. بیرانوند برای نخستین‌بار با تیم پرسپولیس به قهرمانی لیگ دست پیدا کرد.

علیرضا بیرانوند در جام جهانی فوتبال ۲۰۱۸ دروازه‌بان ثابت تیم ملی فوتبال ایران بود. وی در این مسابقات توانست با دو گل خورده، برترین دروازه‌بان تاریخ فوتبال ایران از نظر تعداد گل خورده در ادوار جام‌جهانی لقب گیرد.

از ویژگی‌های دروازه‌بانی او می‌توان به پرتاب دست‌های فوق‌العاده او در شروع مجددها نام برد که بارها باعث به ثمر رسیدن گل شده‌است.

سایت المصدر عربستان پس از بازی تیم نفت تهران در برابرالاهلی در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا از پرتاب دست علیرضا بیرانوند به عنوان یک رویداد تاریخی و بی نظیر یاد کرد و آن را طولانی‌ترین پرتاب دست در تاریخ فوتبال جهان دانست. او توپ را در محوطه جریمه خودی گرفت و با پرتاب دست آن را به محوطه جریمه الاهلی فرستاد تا تیمش را در موقعیت گلزنی قرار داد.

 

تیکه وکنایه های سنگین به عملکرد بیرانوند تمامی ندارد!

 

حمله به بیرانوند اوج گرفت

با وجود این توانایی های بیرانوند واکنش‌ها به عملکرد علیرضا بیرانوند دروازه بان ایرانی تیم فوتبال آنتورپ در بلژیک همچنان ادامه دارد. بیرانوند در هفته بیستم لیگ بلژیک مقابل تیم میشلن درون دروازه قرار گرفت و سه گل دریافت کرد. این عملکرد انتقاد رسانه‌های بلژیک و هواداران آنتورپ را در پی داشت.

«پیتر وَندن‌بم» روزنامه نگار بلژیکی در گزارشی به ارزیابی شرایط تیم‌های مختلف بلژیک در هفته بیستم پرداخت و بخشی از گزارش خود را به عملکرد علیرضا بیرانوند اختصاص داد.

این روزنامه نگار گفت: درون دروازه، این دروازه بان ایرانی با عملکرد تردیدآمیز خود، همه را نگران کرد. او بازی‌خوانی خوبی ندارد و اغلب در زمان‌بندی خروج از دروازه اشتباه می‌کند.

وی افزود: او از نظر فنی و تکنیکی هم عالی نیست. بیرانوند مطمئناً نگران کننده است.
روزنامه نگار بلژیکی سپس به اظهارات «مارک ویلموتس» سرمربی سابق تیم ملی ایران درباره بیرانوند کنایه زد و گفت: فکر می‌کنم باید از مارک ویلموتس سئوال کنیم که منظورش از اینکه گفته بود بیرانوند در حد «کورتوا» و مینیوله» است، چیست. ما تاکنون چنین چیزی ندیده‌ایم.

 

حمله و تیکه کنایه های سنگین به عملکرد بیرانوند تمامی ندارد!

«پیتر» یکی دیگر از هواداران تیم آنتورپ نوشت: «چه شکستی. شرم‌آور است. بیرانوند با اختلاف بدترین دروازه‌بان دو فصل اخیر است.»

حمله و تیکه کنایه های سنگین به عملکرد بیرانوند تمامی ندارد!

حساب کاربری «تیم کوربیل» با اشاره به شکست آنتورپ نوشت: «می خواهید با دروازه‌بان سوم بازی بعد را شروع کنید؟ تصور اینکه او هم از بیرانوند بدتر است، سخت است.»

شرط ازدواج نامزد دروازه بان تیم ملی / عکس

همسران لاکچری و جذاب بازیکنان استقلال و پرسپولیس/ عکس

Heavy pieces and allusions to Biranvand’s performance are not complete!

 برچسبها:

مطالب داغ چند روز گذشته