ماه رمضان نازوب

ماه رمضان نازوب

روحیه وخیم سامان قدوس مهاجم تیم برنتفورد در دوران محرومیت

مجموعه : اخبار ورزشی
روحیه وخیم سامان قدوس مهاجم تیم برنتفورد در دوران محرومیت

سید سامان قدّوس بازیکن فوتبال ایرانی-سوئدی Iranian-Swedish football player است. سامان قدوس در پست مهاجم برای باشگاه فوتبال برنتفورد در چمپیونشیپ انگلستان توپ می‌زند. مادر و پدر سامان اصالتاً اهل خوزستان هستند و در زمان جنگ ایران و عراق به سوئد مهاجرت کردند.

نارضایتی سامان قدوس مهاجم تیم برنتفورد در دوران محرومیت

 

روحیه وخیم سامان قدوس مهاجم تیم برنتفورد در دوران محرومیت

 

 

به نقل از کانال فوتبال سوئد، سامان قدوس دوران سختی را در یک سال گذشته سپری کرد و انتقال نافرجام او His failed transfer به تیم اوئسکا اسپانیا باعث شکایت این تیم و محرومیت قدوس  شد و این بازیکن چندین ماه نتوانست بازی کند.

برنتفورد در ۶ دیدار اخیر خود در لیگ دسته یک انگلیس به ۵ برد و یک تساوی رسیده است و در رده سوم قرار دارد و یکی از شانس های صعود به لیگ برتر محسوب می شود. هر چند قدوس ابتدا نیمکت نشین بود ولی درخشش در بازی‌های اخیر با زدن گل و ثبت پاس گل باعث شد او به بازیکن ثابت این تیم تبدیل شود.

سامان قدوس درباره شرایط خود گفت: هنوز واقعاً در فرم عالی نیستم اما من کم کم در حال بهتر شدن هستم و تمرینات خوب و منظمی دارم. فکر می کنم دلیل این کم کم بهتر شدن این است که من شروع به بازیابی ریتم فوتبال Begin to restore the rhythm of football و تمرین کردم. واضح است که محرومیت صدمه بدی به من وارد کرده است.

پس از آن شیوع کرونا باعث شد رقابت های فوتبال برگزار نشوند. همه این ها باعث شد از شرایط بازی دور باشم. از حضور در برنتفورد خیلی خوشحال هستم و کاملا اینجا راحتم و فکر می کنم باشگاه خیلی به من کمک کرده تا بهتر شوم.

بازیکن ایرانی درباره محرومیت خود نیز گفت: مشخص است که سخت بود، یکی از سخت ترین مواردی است که من تجربه کرده ام. همه چیز بسیار منفی بود. این اتفاق روی خواب من تأثیر گذاشت. من همیشه استرس داشتم و فکر می کردم که چه اتفاقی خواهد افتاد. این دوره ای بود که فقط برای جلوگیری از استرس به فکر ترک فوتبال افتادم اما آیا از نظر شرایط ذهنی قوی تر شدم؟ بله! آیا من فوتبالیست بهتری شدم؟ فکر می کنم همینطور است.

 

روحیه وخیم سامان قدوس مهاجم تیم برنتفورد در دوران محرومیت

 

 

روزی سه بار تمرین می کردم. من در شرایط عالی قرار داشتم زیرا از نظر ذهنی به خودم گفتم که یک دوره چهار ماهه اضافی برای تمرین و بهتر شدن دارم.

قدوس در مورد موارد مربوط به انتقال نافرجامش از اوسترشوندس سوئد به اوئسکای اسپانیا که در نهایت با جرایم سخت از سوی فیفا مواجه شد، خاطرنشان کرد: همه چیز آن طور که می‌خواستم پیش نرفت. خیلی چیزها تحت کنترل من نبود Many things were out of my control.

باید کتابی در این مورد بنویسم و با خواندنش چیزهایی یاد می‌گیرید. باید کتابی بنویسم تا درسی برای دیگر فوتبالیست‌ها باشد و هرگز برای‌شان رخ ندهد. اکنون نمی‌توانم به آن بپردازم. حتی نمی‌خواهم درباره آن صحبت کنم، زیرا احساس بدی پیدا می‌کنم.

 

تیپ و استایل عجیب و جنجالی دیوید بکهام اسطوره فوتبال جهان!

فوتبالیست مرموزی که با گل زدنهایش افراد معروف می میرند!+ اسامی

دانستنی های علمی جالب؛ از خیره شدن به زنها تا تف فوتبالیست ها

زیبایی فوتبالیست های ایرانی و خواستگاری دختران خارجی در جام جهانی + تصاویر

 

Brentford striker Saman Qudus dissatisfaction during suspension


برچسبها:

مطالب داغ چند روز گذشته