ماه رمضان نازوب

ماه رمضان نازوب

برخورد تند و زشت مجری فوتبال برتر به پزشک علی انصاریان

مجموعه : اخبار ورزشی
برخورد تند و زشت مجری فوتبال برتر به پزشک علی انصاریان

علی انصاریان عزیز که پرکشیدنش همه ی ما رو بیش از هر وقت دیگر داغ دار کرد. در روز های گذشته یکی از افراد بزرگ و هنرمند کشورمان را بر اثر بیماری کرونا از دست دادیم. علی انصاریان که یک مدتی حالش از بیماری بد بود در بیمارستان بستری شده بود که خورشید زندگیش غروب کرد The sun set on his life و دار فانی را وداع گفت متأسفانه.
اکنون در بسیاری از رسانه ها صحبتهایی درباره پزشک معالجه علی انصاریان میگویند و اکنون محمدحسین میثاقی مجری برنامه فوتبال برتر حمله سنگینی به این دکتر کرده است. با ما همراه باشید تا از جزئیات این خبر آشنا شوید.

 

برخورد تند و زشت مجری فوتبال برتر به پزشک علی انصاریان

محمد حسین میثاقی

محمد حسین میثاقی متولد 14 مهر 1365 در کرج ، مجری و گزارشگر است.

فارغ التحصیل لیسانس رشته ریاضی کاربردی از دانشگاه کرمانشاه می باشد که فرزند آخر یک خانواده 8 نفری می باشد و در حال حاضر در کرج زندگی می کند.
شهرت محمد حسین میثاقی با گزارش و حاشیه های برنامه 90 شروع شد.

او سپس در قامت مجری در سری سوم برنامه فوتبال 120 شبکه ورزش به تهیه کنندگی عادل فردوسی پور جایگزین حمید محمدی شد و به اوج شهرت رسید.
سبک گزارش محمد حسین میثاقی شبیه هیچکس نیست ، به قول دوستانش او انگار با یک لباس راحتی نشسته و فوتبالش را نگاه می کند .

حتی تخمه اش را می شکند و فقط نظرات و واکنشهایش را نسبت به صحنه ها با مخاطبانش به اشتراک می گذارد.

همین موضوع باعث شده تا گزارش هایش پر از بیان احساسات شخصی و تیکه های خنده Personal feelings and pieces of laughter داری باشد که فقط متعلق به خودش است داشته باشد.

 

حمله تند میثاقی به پزشک علی انصاریان!

 

برخورد تند و زشت مجری فوتبال برتر به پزشک علی انصاریان

 

در بخشی از برنامه دیشب فوتبال برتر، آیتمی به یاد علی انصاریان، پیشکسوت فقید سرخابی The late Magenta Veteran پایتخت و فوتبال ایران پخش شد و پس از آن نیز در استودیو، محمدحسین میثاقی مجری برنامه، یادی از وی کرد و سپس انتقادات خود را علیه پزشک معالج انصاریان بیان داشت.

میثاقی درباره اتفاقات پس از درگذشت علی انصاریان گفت: صحبت‌های زیادی پیرامون اتفاقات و حواشی درگذشت او گفته شد، اما من می‌خواهم به یک نکته عجیب اشاره کنم که برای من خیلی‌مبهم است؛ وقتی کسی مسئولیت دارد، با ذکر این نکته که یک‌سال است که تمام کادر درمان دارند صمیمانه تلاش می‌کنند و از جان خود مایه گذاشته‌اند و خانواده‌های خود را نمی‌بینند و تلاش خود را به کار گرفته‌اند که این مشکل برطرف شود، آن‌هم در شرایطی که هفته‌هاست خانه خود نرفته‌اند و خانواده‌هایشان را ندیده‌اند و مشغول جان‌فشانی هستند- می‌خواهم صحبت کنم.

وی ادامه داد: یکی دو نفر (کادر درمان) را می‌بینید که رفتارشان عجیب است زمانی که مسئله‌ای پیش می‌آید؛ نمی‌دانم این میزان از اشتیاق برای خودنمایی و برای نمایش خودشان و برای این‌که در شبکه‌های اجتماعی فالوئر جذب کنند، واقعا عجیب و مشمئزکننده‌ست. در گوشه‌ای از شهر در بیمارستانی، اتفاقی رخ داده است و شما از جلوی درب بیمارستان مصاحبه می‌کنی، بعد از آن دوان‌دوان در گوشه دیگری از شهر خود را به بیمارستان دیگری می‌رسانی که عزیز دیگری در آنجا بستری است و آنجا هم مصاحبه می‌کنی.

میثاقی با انتقادات کنایه‌آمیز از پزشک معالج میناوند و انصاریان گفت: برای این‌که زمان را هم از دست ندهی، در طول مسیر هم در ماشین لایو می‌گذاری تا زمانی را از دست ندهی و فالوئرهایت کم نشوند! این روند، روند اشتباه، غلط و دردناک است.

جزئیات عجیبی که از شرایط خصوصی یک بیمار منتشر می‌شود، آن‌هم توسط کسی که در آن‌جا پزشک است و مسئولیت دارد، اصلا نمی‌دانم تخصص او مرتبط است با این مسئله یا خیر. این استرسی که شما به دوستان و آشنایان آن بیمار القا می‌کنید، فقط برای این‌که خودتان را نشان دهید. صبح از بیمارستانی از یک‌سوی شهر مصاحبه می‌کنی، بعد از آن دوان‌دوان به سوی گوشه دیگری از شهر و در بیمارستانی دیگر می‌روی تا مصاحبه دیگری را از دست ندهی. در طول راه هم که لایو اینستاگرام تا فرصت از دست نرود!

مجری برنامه فوتبال‌برتر در ادامه صحبت‌های انتقادی خود، افزود: این روند برای من عجیب است و این افشای اطلاعات خصوصی بیمار؛ شما کجای کهکشان می‌بینی عکس ریه و فیلم از آخرین شرایط بیمار در وضعیت بد و ICU منتشر شود؟ آن‌هم برای این‌که یک نفر می‌خواهد خودش را نشان بدهد و با تمام خبرگزاری‌ها مصاحبه می‌کند و هر شبکه تلویزیونی هم که بزنید، او مشغول حرف‌زدن و مصاحبه است! به جای این‌که آرامش به خانواده و دوستان بیمار و جامعه تزریق شود، مدام استرس و در معرض دیدن بودن Being exposed و فالوئر جمع کردن اتفاق می‌افتد.

میثاقی ادامه داد: کار خیلی اشتباهی است و به نظر من باید وزارت بهداشت یا خود مسئولان آن بیمارستان می‌گفتند که ما بیانیه‌ای نوشتاری می‌دهیم و شرایط بیمار این‌چنین است؛ با توجه به این‌که این عزیزان شرایط اجتماعی‌شان به نوعی است که مردم پیگیر احوال آن‌ها هستند، ما هر روز بعدازظهر روی سایت‌مان بیانیه‌ای را می‌گذاریم که شرایط بیمار چگونه است. تمام شد و رفت، نه این‌که دکتر بخواهد این‌طرف و آن‌طرف مصاحبه کند و بعد این جنجال‌ها رخ بدهد.

محمدحسین میثاقی در بخش پایانی این آیتم صحبت‌های خود را این‌چنین خاتمه داد: با این کار‌ها جز این‌که شما نمک به زخم خانواده بیمار بپاشید، دوستان او را اذیت کنید و مردم را در استرس ببرید، هیچ چیز دیگری ندارد؛ خودتان را چند صباحی نشان دادید، ولی به نظر من این روند، روند درستی نیست و جا دارد تا وزارت بهداشت پیگیری کند.

آن بیمارستان‌ها بگویند که بیمار در بیمارستان ماست و مسئولیت آن برعهده ماست و روزانه بیانیه‌ای می‌دهیم و شرح حال بیمار را می‌گویم. اصلا انتشار جزئیات و عکس ریه و … خیلی عجیب است. خواستم این مسئله را بگویم تا عزیزان‌مان در وزارت بهداشت آن را بررسی و پیگیری نمایند -انشالله که دیگر از این اتفاقات رخ ندهد-، اما طرز رفتار ما با این اتفاق هم به نظر من اصلا درست نیست. با آدم‌های دیگر کاری ندارم، ولی در این مقطع خیلی از افراد و دوستداران مهرداد میناوند و علی انصاریان بابت این رفتار‌های برخی از دوستان خودنما، اذیت شدند.

درگذشت دردآور علی انصاریان+ تصاویر خاکسپاری و نفس گیر

بیوگرافی جدید علی انصاریان از زابیواکا تا کلوپ همسران!+تصاویر

 

The sharp and ugly attitude of the top football presenter towards doctor Ali Ansarian

مطالب داغ چند روز گذشته