لاغری با نازوب

لاغری با نازوب

خدا

راهنمای اقامت

پیامک و عکس نوشته های زیبا و خاص به مناسبت روز مهندس

پیامک و عکس نوشته های زیبا و خاص به مناسبت روز مهندس

بیل و کلنگ و کاردک / سیمان و سنگ و آهک
آسفالت گرم و غلتک / روز شما مبارک 😉😂

5 اسفند هرماه مصادف اسـت با روز مهندس و مهندسی، این روز بـه افتخار خواجه نصیرالدین طوسی روز مهندسان نامیده میشود. در این بخش از پورتال جامع نازوب مجموعه پیامک ها و عکس نوشته های زیبا  A collection of beautiful text messages and photos برای مهندسین عزیز جمع آوری کرده ایم.

 

پیامک و عکس نوشته های زیبا و خاص به مناسبت روز مهندس

متن و عکس نوشته تبریک روز مهندس

 

پیامک و عکس نوشته های زیبا و خاص به مناسبت روز مهندس

 

روز مهندس به یاد همه مهندسینی است که سختی‌ها و مشقت‌های رسیدن به این جایگاه را لمس کرده‌اند. مهندسی در واقع علم خدا در طبیعت است. فقط یک مهندس است که به قدرت خداوند از این زاویه نگاه میکند.
این روز را به شما تبریک می گویم.

🌷💮🌷💮🌷

Things normal people found impossible were the ones that engineers found challenging and they eventually lived up to the challenge and made it possible!
چیز‌هایی که افراد عادی غیرممکن می‌دانستند مواردی بود که مهندسین آن را به چالش کشیدند و در نهایت با این چالش زندگی کردند و آن را ممکن ساختند!

🌷💮🌷💮🌷

مهندسی یعنی خلق بهترین ها
مهندسی یعنی زندگی با فکری باز
پنجم اسفند زاد روز خواجه نصیرالدین توسی
و روز مهندس بر تمامی مهندسین عزیز مبارک باد.

🌷💮🌷💮🌷

مهندسان بی شک آفرینندگان دنیای مدرن و تکنولوژی امروزند… به سلامتی تمام کسانی که خود را شبانه روز وقف کردند تا همگان شبانه روزی روشن داشته باشند.
پنجم اسفند ماه ،روز مهندس بر شما بهترینها مبارک باد.

🌷💮🌷💮🌷

Imagine your life without engineers? It’s dark because there is no electricity, you cannot walk as there are no roads and most importantly there’s no food for direct consumption as the vehicles on the road to carry them to you are non-existent!
زندگی خود را بدون مهندس تصور کنید؟ تاریک است، زیرا برق وجود ندارد، شما نمی‌توانید راه بروید، زیرا هیچ جاده‌ای وجود ندارد و از همه مهمتر هیچ غذایی برای مصرف مستقیم وجود ندارد، زیرا وسایل نقلیه موجود در جاده برای انتقال آن‌ها به شما غیرقابل استفاده هستند!

🌷💮🌷💮🌷

 

پیامک و عکس نوشته های زیبا و خاص به مناسبت روز مهندس

 

🌷💮🌷💮🌷

A world without engineers will be like the life of a plant without sunlight and the beating of the heart without blood in the body. Engineers are integral to the society and hence they deserve to be given recognition for the work they do. Happy professional Engineers day.
دنیای بدون مهندس مانند زندگی یک گیاه بدون نور خورشید و ضربان قلب بدون خون در بدن خواهد بود. مهندسین از جامعه جدایی ناپذیرند و از این رو استحقاق آن را دارند که به خاطر کار‌هایی که انجام می‌دهند، شناخته شوند. روز مهندسین حرفه‌ای مبارک

🌷💮🌷💮🌷

The one who sacrifices their food, sleep and every other joy of life is an Engineer. The one who forgets his birthdays but remembers the deadlines, is an Engineer. Being an Engineer is never easy. Happy Professional Engineers Day.
کسی که غذای خود، خواب و هر شادی دیگر زندگی را فدا می‌کند مهندس است. کسی که روز‌های تولد خود را فراموش می‌کند، اما فرصت‌ها را به یاد می‌آورد، یک مهندس است. مهندس بودن هرگز آسان نیست. روز مهندسین حرفه‌ای مبارک

🌷💮🌷💮🌷

مهندسی یکی از اصیل‌ترین حرفه‌هاست، زیرا از علم استفاده می‌کند تا راه حلی شگفت انگیز برای مشکلات واقعی زندگی که اغلب مردم با آن‌ها روبرو هستند، پیدا کند. این کاری برای جامعه است!

🌷💮🌷💮🌷

آن‌ها با هم کار می‌کنند تا به اهدافی جهان شمول دست یابند. مهندسان، هدیه‌ای به جهانیان هستند و ما برای رسیدن به فردا‌هایی بهتر و روشن‌تر به تعداد بیشتری از آن‌ها نیاز داریم.
روز مهندسین حرفه‌ای مبارک

🌷💮🌷💮🌷

 

پیامک و عکس نوشته های زیبا و خاص به مناسبت روز مهندس

 

🌷💮🌷💮🌷

مهندسان رشد را تسریع می‌کنند و از این رو چرخ‌های واقعی پیشرفت هستند. آن‌ها لیاقت همه ستایش‌ها را دارند تا با انگیزه بمانند و شگفتی‌های مهندسی بیشتری به دست آورند و ما به آنها افتخار کنیم.

🌷💮🌷💮🌷

تنها یک مهندس است که به همه چیز از زاویه علت و معلول نگاه میکند. در نگاه یک مهندس هیچ چیز نمی تواند خارج از منطق و نظم اتفاق بیفتد. یک مهندس از زاویه دیگری جهان را می بیند.
این روز را به تمام مهندسان زحمت کش تبریک می‌گوییم.

🌷💮🌷💮🌷

پیداست از خط و نشان‌ هایت
نقشه می کشی مدام
تا در پیچ‌ها بخود بپیچم
مبادا جاده سر بپیچاند تـو را گم کنم
تـو مهندس راه منی
تـو جاده می کشی و جاده مرا
کشان کشان
روزت مبارک مهندس عزیزم

🌷💮🌷💮🌷

به تمام کسانی که مهندسی را درک کردند، به تمام کسانی که پلی ساختند از انتهای بن بست کوچه‌ی رفاه تا بیکران، به تمام کسانی که خود را شبانه روز وقف کردند تا همگان شبانه روزی روشن داشته باشند، به تمام کسانی که لذتش را فهمیدند نه آنان که تنها به نامش خوانده شدند . . .
روز مهندس مبارک باد

🌷💮🌷💮🌷

 

پیامک و عکس نوشته های زیبا و خاص به مناسبت روز مهندس

 

🌷💮🌷💮🌷

سازماندهی ماهرانه قدرت، سرمایه و منابع برای منافع بیشتر جامعه همان چیزی است که ما به عنوان مهندسی می‌شناسیم. هر یک از مهندسان حرفه‌ای، مجاهدانی با سلاح دانش و مدیرانی فوق العاده هستند.

🌷💮🌷💮🌷

تو شمع آتش افروزی مهندس
تو زیر قرض میگ*وزی مهندس
شنیدم خشتکت سوراخ دارد
چرا آنرا نمیدوزی مهندس !؟
روز مهندس مبارک !

🌷💮🌷💮🌷

می‌توانی پزشک باشی و زندگی‌‌ها را نجات دهی‌
می‌توانی حقوق‌دان باشی و از حقی دفاع کنی‌
می‌توانی سرباز باشی و از زندگی بسیاری دفاع کنی
و می‌توانی مهندس باشی و همه این کار‌ها را با هم انجام دهی.
روز مهندس مبارک

🌷💮🌷💮🌷

 

پیامک و عکس نوشته های زیبا و خاص به مناسبت روز مهندس

 

عکس نوشته و گیف تبریک روز مهندس بزرگداشت خواجه نصیر طوسی

اس ام اس و اشعار طنز روز مهندس

 

SMS and photos of beautiful and special writings on the occasion of Engineer’s Day


برچسبها:

بیوگرافی هنرمندان