لاغری با نازوب

لاغری با نازوب

خدا

راهنمای اقامت

فال سال و هفته اول فروردین 1400 متولدین 12 ماه/ کائنات و تاروت

فال سال و هفته اول فروردین 1400 متولدین 12 ماه/ کائنات و تاروت

کنون که در چمن آمد گل از عدم به وجود
بنفشه در قدم او نهاد سر به سجود

Violet prostrated herself at his feet

شد از خروج رياحين چو آسمان روشن
زمين به اختر ميمون و طالع مسعود

فال کائنات برای متولدین هر ماه برای سال 1400 به همراه فال تاروت هفته اول فرودین ماه سال 1400

 

بیشتر بدانید:

پیش بینی سال 1400 برای متولدین فروردین

از حاشیه‌های زندگی دوری بگیرید و به فکر آرامش باشید. به گونه‌ای زندگی کنید که با صرفه‌جویی و پس‌انداز، در آینده بدهکار مردم نشوید. اهمیتی به نیازهای اعضای منزل نمی‌دهید و مدتی است که خبری از اعضای خانواده نمی‌‌گیرید، این وضعیت باعث شده تا اهل منزل بیشتر از همیشه به کمک شما نیاز داشته باشند، در چنین شرایطی کمک به اعضای خانواده را در اولویت کارهای خود قرار دهید و در سال 1400 بیشتر هوای اعضای خانواده را داشته باشید.

کارهای زیادی باید انجام دهید، اما اجازه ندهید که این کارها فشار عصبی زیادی به شما وارد کند و نگران و مضطرب شوید. موقعیتی چشمگیر برای افزایش درآمد انتظار شما را می‌کشد. اطلاعات شخصی خود را با هر کسی درمیان نگذارید.

کینه‌جویی را کنار بگذارید و اجازه دهید عشق و محبت، جای کینه و نفرت را در دل شما پر کند.

برای حل مشکلات از افراد با تجربه کمک بگیرید. قبل از اتخاذ هرگونه تصمیمی، جوانب کار را حسابی بررسی نمایید.

 

 متولدین اردیبهشت

اهل حضور در جمع نیستید و تنهایی را ترجیح می‌دهید، اما این رویکرد زمینه گوشه‌گیری و منزوی‌شدن شما را به دنبال دارد. در نتیجه به خودتان قول بدهید که حضور بیشتری در جمع پیدا کنید و دامنه رفتار‌های اجتماعی‌تان را گسترش دهید. سودای انجام کار مهمی را در سر دارید و بر این باور هستید که از این کار سود و منفعت چشمگیری به جیب می‌زنید. امسال بهترین فرصت برای انجام این کار است.

اهل Exercise and mobility ورزش و تحرک نیستید و این وضعیت سلامت شما را به خطر انداخته است، قبل از اینکه کم‌تحرکی برای شما دردسر درست کند، سال 1400 فرصتی را برای ورزش کنار بگذارید و اجازه ندهید کسالت و بیماری، سلامت وجود نازنین‌تان را به خطر بیندازد.

بیشتر از همیشه اعتماد به ‌نفس دارید و احساس می‌کنید هیچ مشکلی نمی‌تواند جلوی شما را بگیرد، این روحیه را مغتنم بدانید و مشکلات را راحت‌تر از همیشه حل کنید.

انسان درست‌کار و با صداقتی هستید، این روحیه‌ها را ادامه دهید و مطمئن باشید که درست‌کاری شما از چشم اطرافیان پنهان نمی‌ماند. زحمتی که کشیده‌اید امسال به بار می‌نشیند.

فال 1400 متولدین خرداد

بخت با شما یار است و سالی همراه با شادی و نشاط انتظار شما را می‌کشد، این شرایط را مغتنم بدانید و با تفریح و خنده، نگران‌های‌تان را فراموش کنید. با فرصت مناسبی برای افزایش درآمد و سود بیشتر روبرو خواهید شد.

انسان صبوری نیستید و زود ناراحت می‌شوید، این روحیه به غیر از اضطراب و نگرانی چیزی برای شما به دنبال ندارد.

اگر تاکنون عاشق نشده‌اید سال 1400 فرصتی پیدا می‌کنید تا عشقی آتشین را تجربه نمایید، این فرصت را از دست ندهید و بگذارید جوانه عشق در دل شما شکوفه بزند.

نگرانی‌های زیادی دارید و قادر نیستید ذهن خود را به انجام کار‌ها متمرکز کنید. برای مبارزه با ناراحتی‌ها افکار منفی را از ذهن خود بیرون کنید.

به تنهایی کاری از دست‌تان برای حل مشکلات بر نمی‌آید، در این شرایط از بزرگان فامیل کمک بگیرید و تصمیم بگیرید که بیشتر به فکر پس‌انداز و صرفه‌جویی باشید و امسال ثبات مالی‌تان را بهبود بخشید.

 

فال سال 1400 برای متولدین تیر

با منفی‌بافی راه به جایی نخواهید برد. ایده بکری به ذهن‌تان رسیده، امسال این ایده را به هر قیمتی که شده اجرا کنید. نشاط و انرژی که دارید را تلف نکنید و کار‌ها را سریع‌تر از همیشه انجام دهید.

امسال فرصتی برای عاشقی دارید، از این فرصت نهایت استفاده را ببرید و لحظه‌هایی سرشار از عشق را تجربه کنید.

اطرافیان شما را به‌عنوان فرد مسئولیت پذیری می‌شناسند که از هر فرصتی برای کمک به دیگران بهره می‌گیرد.

روزمرگی‌های زندگی شما را حسابی خسته و افسرده کرده و به اندازه‌ای درگیر کار‌های روزانه می‌شوید که فرصتی برای خودتان پیدا نمی‌کنید. قبل از اینکه این شرایط زمینه افسردگی بیشتر شما را فراهم کند، مهارت‌های مدیریت‌زمان را فرا بگیرید و با اولویت بندی کارها، در میان حجم زیاد کار‌ها و روزمرگی‌های زندگی، وقتی برای خودتان پیدا کنید.

امسال کار‌های زیادی برای شما پیش می‌آید و زمانی برای بودن در کنار اعضای خانواده پیدا نمی‌کنید. اجازه ندهید اهل منزل این رفتار شما را به حساب کم‌توجهی‌تان به آن‌ها بگذارند و به اعضای خانواده قول بدهید که در اولین فرصت، زمانی را در کنار آن‌ها خواهید گذراند.

متولدین مرداد

روحیه صرفه‌جویانه‌ای که دارید را ادامه دهید و مطمئن باشید که کسی تاکنون از پس‌انداز و صرفه‌جویی ضرر نکرده ‌است.

انسان مهربان و ساده‌دلی هستید و حرف‌دل‌تان را رک و بی‌پرده به زبان می‌آورید، این روحیه کار دست‌تان می‌دهد و فردی از صحبت‌های بی‌پرده شما ناراحت خواهد شد. این رویکرد را تغییر دهید و به خودتان قول بدهید که در کنار صداقت، حرف‌های خود را بی‌پرده و رک مطرح نکنید تا کسی از لحن گفتار شما ناراحت نشود. اجازه ندهید اطرافیان در زندگی شخصی شما دخالت کنند.

به خودتان قول بدهید که نگرانی‌های بی‌مورد را کنار بگذارید و جلوی Anxiety and discomfort اضطراب و ناراحتی را بگیرید. رویکردی همراه با آرامش و متانت برای حل مشکلات در پیش بگیرید. اجازه ندهید عصبانیت و ناراحتی اوقات شما را خراب کند. به کمک هوش و ذکاوت سرشاری که دارید، یک سروگردن بالاتر از دیگران قرار بگیرید.

عادت‌های ناپسندی دارید و این رفتار سلامت شما را به خطر انداخته، امسال زمان خوبی است که تصمیم بگیرید این عادت‌های ناپسند را کنار بگذارید و سلامت و نشاط خود را تضمین نمایید.

متولدین شهریور

با ورزش و تحرک سلامت جسم و روح خود را تضمین کنید. پای صحبت بزرگان فامیل بنشینید و از تجربه‌های آن‌ها درس بگیرید. علاقه‌ای که به فراگیری علم و دانش دارید را دست ‌کم نگیرید و به لطف این روحیه، افق‌های جدیدی را در پیش‌روی خود قرار دهید.

انسان صادق و راست‌گویی هستید، این روحیه را ادامه دهید و مطمئن باشید کسی از راست‌گویی و صداقت ضرر نکرده است.

اگر حواس‌تان به گذر زمان نباشد، سریع‌تر از چیزی که انتظار دارید امسال سپری خواهد شد. در نتیجه امسال بیشتر از همیشه قدر لحظه‌های زندگی‌تان را بدانید و به خاطر داشته باشید که وقت طلا است.

انسان سخاوتمندی هستید، اما اجازه ندهید اطرافیان از این روحیه شما سوءاستفاده کنند. اگر به فکر حفظ آبروی‌تان هستید، از روابط پنهانی برحذر باشید.

دیدگاه خود به دنیا را تغییر دهید و از زندگی لذت ببرید.

متولدین مهر

بعد از انجام هر کاری شما آماده اید بی هیچ معطلی به سراغ کار بعدی که در ذهنتان دارید بروید، ولی متاسفانه نمی توانید زمان و انرژی لازم برای به دست آوردن اهدافتان را به درستی تخمین بزنید و همین می تواند برایتان مشکل زا شود.

جاه طلبی شما قابل ستایش است ، ولی لیست بلندبالای کارهایی که در سال 1400 می خواهید انجام دهید هیچ شکی در مورد این که نخواهید توانست همه آنها را به انجام برسانید باقی نخواهد گذاشت. تعهدات بیش از اندازه ای که برای خودتان به وجود آورده اید به شما اجازه نمی دهند که از زمانتان به نحو احسن استفاده کنید.

اگر اجازه بدهید غرور و خودبینیتان عملکرد شما را تحت تاثیر قرار دهد Chance شانس خود را برای نشان دادن توانایی هایتان به دیگران به خطر خواهید انداخت. تعیین کردن حد و مرزهایی مشخص به شما کمک می کند که به عدم اطمینان موجود در روابط اجتماعی خود غلبه کنید. اگر تکبر را کنار بگذارید می توانید بدون تسلیم شدن در مورد چیزهایی که از اهمیت برخوردار هستند در به دست گرفتن قدرت شریک باشید.

بهتر است رفتاری متعادل داشته باشید و در کارهایتان مداومت به خرج دهید. اگر بتوانید این کار را بکنید خواهید توانست کوه ها را جابجا کنید و هر غیر ممکنی را برای خود ممکن کنید. به قول چینی ها از آهسته رفتن نترسید، بلکه از یک جا ایستادن وحشت داشته باشید.

 

فال متولدین آبان

دیگران نسبت به ایده‌ها و پیشنهادهای شما تمایل زیادی نشان می دهند و همین رسیدن به توافق را برای شما راحت می کند. با این حال وقتی پای خرج کردن در میان باشد بهتر است با احتیاط بیشتری پولتان را خرج کنید، زیرا موفقیت اقتصادی شما بدین معنا نیست که هر چه دلتان خواست را باید بخرید.

اگر هنوز مجرد هستید و عشقتان را نیافته‌اید وقت آن رسیده است که افق دیدتان را گسترش دهید و موقعیت های موجود را دریابید و چنانچه کسی را در نظر دارید احساستان را با او در میان بگذارید.

درک احساساتتان حتی اگر سعی در مخفی کردن آنها نداشته باشید برای دیگران تقریبا غیر ممکن است و همین شما را برای آنها به یک معمای حل نشدنی تبدیل کرده است. با این حال کاملا مشخص است که شما آنچه در سرتان می گذرد را به وضوح و صراحت با اطرافیانتان در میان نمی گذارید.

نمی توانید Decision get تصمیم بگیرید که کارهایتان را باید به تنهایی انجام دهید یا با دیگران همراه شوید. از طرفی از وقت گذراندن با دیگران لذت می برید و از طرفی هم احساس می کنید همراه شدن با آنها وقت شما را خواهد گرفت. اگر بلد باشید اعتدال را حفظ کنید هیچ اشکالی ندارد که با دیگران همراه شوید.

دلتان می خواهد قدم‌هایی بزرگ برداشته و خودتان را از روند تکراری زندگی نجات دهید، ولی بهتر است با خیال پردازی کاری را انجام ندهید و همه جوانب را بسنجید.

متولدین آذر

این اخلاق شما که بی آن که کاری که در دست انجام دارید را به پایان رسانده باشید به سراغ پروژه بعدی می روید می تواند در حال حاضر به ضرر شما تمام شود. پس کاری که هنوز به توجه شما نیاز دارد را نیمه کاره رها نکنید و حتی اگر سرعت پیشرفت کارها آن گونه ای که انتظار داشته اید نیست، تمام توانتان را روی به پایان رساندن آن متمرکز کنید.

با داشتن نگرشی مثبت خواهید توانست هر کاری که شما را به چالش می کشد را با موفقیت به انجام برساند. ولی داشتن اعتماد به نفس موفقیت شما را تضمین نخواهد کرد. قبل از هر کاری به نقشه اولیه تان رجوع کرده و فرضیات اولیه تان را مورد بررسی مجدد قرار دهید تا برای مقابله با هر مانعی که ممکن است در مسیرتان قرار بگیرد آمادگی کامل پیدا کنید.

پیشروی کردن به صورت گروهی به نفع شما خواهد بود و لزومی ندارد که همه کارها را به تنهایی انجام بدهید. فعالیت گروهی یکی از کلیدهای اساسی رسیدن شما به موفقیت خواهد بود. اگر کمی جلوی زبانتان را بگیرید و روی حرف هایی که می زنید کنترل داشته باشید و قبل از حرف زدن فکر کنید به حفظ روابط خود در دراز مدت کمک بیشتری خواهید کرد.

متولدین دی

اولویت اصلی شما رسیدگی به سلامت بدن، ذهن و روحتان خواهد بود. بدن و ذهن انسان از هم جدا نیستند و به هر کدام آسیب وارد شود دیگری نیز صدمه خواهد دید. در سال 1400 بهتر است هر چیزی از عادت‌های غذایی گرفته تا سبک زندگی و روابط اجتماعی خود را مورد بررسی قرار داده و هر چیز مضری از جمله روابطی که ذهن و روحتان را خراش می‌دهند را از برنامه خود حذف کنید.

وظایف نا تمامی دارید که باید آن‌ها را به انجام برسانید. شما قصد دارید هر چقدر که می‌توانید این کار‌های نصفه و نیمه را تمام کرده و بعد به بقیه مسیرتان ادامه دهید. ولی کار‌ها به همین سادگی که فکر می‌کنید نخواهند بود، زیرا برنامه‌های دیگران هنوز معلوم نیست و شاید نتوانند خودشان را با شما هماهنگ کنند.

شما اطلاعات بسیار زیادی در دست دارید، ولی احساس می‌کنید هنوز باید Information اطلاعات خود را تکمیل کنید تا تصمیمی آگاهانه برای آینده خود بگیرید. خیلی عجله نکنید و گام به گام پیش بروید و برای مرحله جدیدی از زندگیتان برنامه ریزی کنید.

متولدین بهمن

اگر مواظب گذشت زمان نباشید، امسال زودتر از چیزی که فکرش را بکنید بدون انجام کار مهمی به پایان می‌رسد.
احتمال زیادی وجود دارد که سلامت و جود نازنین‌تان به خطر بیافتد. وقت زیادی را به کار اختصاص ندهید و میان کار و زندگی تعادل برقرار نمایید.
با انجام کارهای هیجان‌انگیز و مسرت بخش، فکرهای ناراحت‌کننده را از سرتان بیرون کنید. برای اینکه در آینده بدهکار کسی نباشید از امسال صرفه‌جویی در پیش بگیرید.
مشکلاتی که سر راه‌تان قرار دارند را به تنهایی حل نکنید و روی کمک اطرافیان حساب‌باز کنید. البته رازهای کار و حرفه‌ خود را با اطرافیان درمیان نگذارید.
با انجام کارهای خیریه و انسان‌دوستانه به آرامش ذهنی و قلبی برسید.

متولدین اسفند

کارها را به لطف انرژی و نشاطی که دارید سریع‌تر از همیشه به پایان برسانید. چشم‌ از دارایی‌های‌تان بر ندارید و بیشتر از همیشه مواظب حساب‌و‌کتاب‌های‌تان باشید.
مهارت‌های جدیدی را برای پیشرفت در کار و زندگی فرا بگیرید. با افرادی که اهمیتی به وقت و زمان نمی‌دهند رفاقت نکنید، چرا که دوستی با این افراد، زمینه اتلاف وقت را برای شما به دنبال دارد.
هراسی از آینده نداشته باشید و مطمئن باشید تصمیمی که قصد انجام آن را دارید به شما ضرری وارد نمی‌کند. نگرانی‌ها را با انجام کارهای مذهبی و خیرخواهانه کنار بگذارید.
توجهی به حاشیه‌های زندگی نداشته باشید و نگرانی‌ها را فراموش کنید. از مشکلات مالی که گرفتار آنها هستید درس بگیرید و فکری به حال پس‌انداز و صرفه‌جویی بکنید.
غصه اشتباهات گذشته را نخورید و به خاطر داشته باشید که انسان جایزالخطا است. تغییری را در محل‌کار یا منزل باید انجام دهید، این تغییر را به فال نیک بگیرید.

 

فال تاروت کائنات ویژه هفته اول فروردین ماه نوروز 1400 برای متولدین 12 ماه سال

هفته ای سرشار از شادی و سلامتی و برکت برای تک تک شما کاربران عزیز و دوست داشتنی مجله تفریحی سرگرمی نازوب خواهانیم.

🍀 فروردین
از مسئله‌ای می‌ترسی؛ اما فراموش نکن که کلید موفقیت شجاع و جسور بودن است. به زودی مشکلات برایت آسان‌ شده و بعدها مشکلات حال برای‌تان خنده‌دار خواهد بود.

🍀 اردیبهشت
عینک بدبینی را از چشم خود بردارید. باید واقعیت را همان.گونه که هست ببینید تا بتوانید قضاوت صحیحی داشته باشید.

🍀 خرداد
از موضوعی بی جهت رنج می برید ترسی در شما وجود دارد که هر لحظه بیشتر می شود ولی باید بدانید این ها همه نتیجه فکر و خیال زیاد و الکی است.

🍀 تیر
هرگز در صدد افشای راز کسی نباشید و سعی کنید همواره محرم و رازنگهدار مردم باشید تا مورد اعتماد و محبوب همگان باشید.

🍀 مرداد
دائم به خاطر گذشته خود را سرزنش می‌کنید؛ ولی دیگر فایده ندارد بهتر است که آن را به فراموشی بسپارید و به آینده فکر نمایید.

🍀 شهریور
فراموش نکن که عصبانیت و خشم روح تو را مریض و آزرده می‌کند، پس از آن برحذر باش.

 

🍀 مهر
بر اثر Stubbornness and sharpness لجاجت و تندخویی شما جر و بحث شدیدی در زندگیتان رخ می‌دهد. خشم خود را فروخورید، آرامش خود را حفظ کنید سپس حرف‌های دلتان را بزنید.

🍀 آبان
گویی در تنگنا قرار گرفته‌اید، اوضاع بر وفق مرادتان نیست. با تلاش و کوشش، گشایشی رخ خواهد داد و به شما کمک می‌رسد.

🍀 آذر
در کارتان پیشرفت خواهید داشت. به زودی مشکلات برطرف شده و Taste of comfort طعم آسودگی را خواهید چشید.

🍀 دی
مراقب افرادی که تازه ملاقات کرده‌اید، باشید. ممکن است این افراد، آنگونه که به نظر می‌رسند، نباشند.

🍀 بهمن
شما پر انرژی هستید و در زمینه‌های بسیاری فعالیت می‌کنید. بهتر است کمی دامنه‌ی فعالیت‌های خود را محدود کرده و همه‌ی تلاش‌تان را در یک زمینه سرمایه گذاری کنید تا نتیجه‌ی بهتری بگیرید.

🍀 اسفند
خود را از احساساتتان جدا نکنید؛ زیرا گاهی راه‌های منطقی به تنهایی پاسخگو نیستند. شما با Your feelings are the best احساساتتان بهترین های ممکن را دریافت می کنید.

 

Horoscope of the year and the first week of Farvardin 1400 universe and tarot


برچسبها:

بیوگرافی هنرمندان