فرشتگان

صحبت های جنجالی داریوش ارجمند در خصوص ورزش بانوان+ فیلم

صحبت های جنجالی داریوش ارجمند در خصوص ورزش بانوان+ فیلم

داریوش ارجمند بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون که در بسیاری از نقش های او مردسالاری، خودمنشی و خودخواهی موج میزند و اکنون در مصاحبه‌ اخیر خود اظهاراتی را در خصوص Women’s weightlifting وزنه برداری بانوان بیان کرده که موجب ناراحتی دختران فعال در این عرصه شده است.

 

بخش کوتاهی از مصاحبه این بازیگر پیشکسوت را در فیلم زیر مشاهده می کنید.

 

از جمله نکات جالب صحبت‌های این بازیگر تاثیر وزنه برداری در ناباروری بانوان است در حالی که وزنه برداران مطرحی در دنیا هستند که هم در سطح جهان و المپیک مدال دارند و هم طعم شیرین مادر بودن را تجربه کرده‌اند.

 

 

 

اولین خانم وزنه برداری که به صحبت های داریوش ارجمند واکنش نشان داد مریم منظمی بود.

 

مریم منظمی نایب رئیس بانوان فدراسیون وزنه برداری در واکنش به صحبت‌های داریوش ارجمند اظهار کرد:

ترجیح می دهم نبینم، سکوت کنم و با برنامه ریزی به کارم ادامه دهم تا به اهداف مورد نظر برسم و از دخالت و اظهار نظر در خصوص اموری که تخصص ندارم اجتناب کنم. این می تواند مهمترین پیام به این گونه اتفاقات باشد. به نظرم خیلی وقت‌ها سکوت کردن و ندیدن بهتر از هر کاری است.

او افزود: اگر حرفی زده شده که به نفع دختران ما نیست و منطقی هم نبوده، نباید پخش شود. مشکل ما این است هر کسی در مورد هر موضوعی نظر می‌دهد و من ترجیح می‌دهم این افراد دیده نشوند. من برای داریوش ارجمند احترام قائل هستم و هر کسی نظری دارد اما شخص و رسانه‌ای که این کلیپ را منتشر کرده مشکل دارد و باید ببینیم هدفش چه بوده است چون مقصر او است.

منظمی در پایان صحبت‌های خود تصریح کرد: آن شخص می‌خواهد رسانه خودش را معرفی کند، موضوعات خاصی را هم انتخاب می‌کند و نمایش تبلیغاتی راه می‌اندازد.

با هر حرفی که به دور از انتظار و منطق است نباید بلرزیم و از هدفمان دور شویم. ما باید به فکر این باشیم که چرا کلا این فیلم منتشر شده؛ شاید خود آقای ارجمند الان به این نتیجه رسیده باشد که حرفش غیر منطقی بوده چون انسان ممکن‌الخطا است. مگر کسی از من در مورد اینکه به عنوان مثال ویژگی‌های انتخاب یک بازیگر چیست سوال می‌کند که حالا با یک هنر پیشه در مورد رشته تخصصی وزنه برداری صحبت می‌کنند؟!!

 

همچنین

 

جزئیاتی از حمله لفظی داریوش ارجمند پیشکسوت تلوزیون و سینما به وزیر ارشاد و واکنش او به این حمله ! ….

 

چند روز قبل و در جریان برگزاری نشست کتابخوان به محض اینکه داریوش ارجمند پشت تریبون رفت علی جنتی وزیر ارشاد نشست را ترک کرد.

این اتفاق با ناراحتی ارجمند مواجه شده و وی در سخنانی تند گفت: آقای وزیر ارشاد چشم دیدن ما را ندارد، رفت، مهم هم نیست.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پاسخ به پرسشی درباره حضورش در برنامه معرفی کتاب توسط هنرمندان پیشکسوت و اینکه همزمان با معرفی کتاب توسط داریوش ارجمند این برنامه را ترک کرده است تصریح کرد:

برگزار کنندگان این برنامه از من درخواست حضور در آن را داشتند اما به دلیل کمبود وقت عذرخواهی کردم تا اینکه سرانجام با اصرار مسئولان نهاد کتابخانه ملی قرار شد مدت کوتاهی در برنامه بمانم.

چون بعد از آن قرار دیگری داشتم و باید برنامه را ترک می‌کردم.

در چهل دقیقه‌ای که در برنامه حضور داشتم چند نفر از هنرمندان کتاب‌ معرفی کردند تا اینکه نوبت به آقای داریوش ارجمند رسید و ناچار شدم برنامه را ترک کنم تا به قرار دیگرم برسم.

بنده هیچ نظری نسبت به ایشان ندارم و همانطور که از پیش اعلام کرده بودم فقط می‌توانستم مدت محدودی در این برنامه حضور داشته باشم.

 

Controversial speeches of Dariush Arjmand regarding women’s sports


برچسبها:

جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز
laghari
بیوگرافی هنرمندان