فرشتگان

حمله جدی و کنایه فوتبالی و تند علیرضا زاکانی به جهانگیری

حمله جدی و کنایه فوتبالی و تند علیرضا زاکانی به جهانگیری

با نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری کنایه ها و کشمکش ها زیادتر میشود در این بخش از پورتال جامع نازوب خبرهای جدید و داغ سیاسی New and hot political news را خواهید دید از تیکه و کنایه زاکانی به جهانگیری تا واکنش ظریف به کمک آمریکا به اسرائیل. لطفا ب ما همراه باشید. #حمله جدی و کنایه فوتبالی و تند علیرضا زاکانی به جهانگیری #

 

 

حمله تند علیرضا زاکانی به اسحاق جهانگیری

 

زاکانی در توئیتر خود نوشت: انتخابات برای آقای جهانگیری زنگ تئاتر و بازیگری نیست، زنگ حساب است و باید به سوالات جدی پاسخ دهد.

 

حمله جدی و کنایه فوتبالی و تند علیرضا زاکانی به جهانگیری

 

کنایه فوتبالی به حضور جهانگیری در انتخابات

 

روزنامه وطن امروز در صفحه نخست خود با انتشار تصویری از روحانی و جهانگیری Publish a picture of Rouhani and Jahangiri، پیروزی احتمالی معاون اول رئیس جمهور در انتخابات را ادامه دولت تدبیر و امید خواند.

 

حمله جدی و کنایه فوتبالی و تند علیرضا زاکانی به جهانگیری

 

این روزنامه با تیتر «دو، هیچ !» نوشت:

ماحصل 8 سال حاکمیت دولت ائتلافی روحانی و اصلاح‌طلبان چه بوده است؟ 2 دولت برای اعتدال و اصلاحات هیچ برای مردم.

 

 

 

واکنش ظریف به کمک نظامی آمریکا به اسرائیل

 

وزیر خارجه کشورمان نسبت به کمک نظامی آمریکا به اسرائیل همزمان با بمباران غزه واکنش نشان داد.

محمد جواد ظریف با انتشار تصویری از ویرانی های غزه در توئیتر نوشت:

 

حمله جدی و کنایه فوتبالی و تند علیرضا زاکانی به جهانگیری

 

همزمان با بارش مهمات ساخت آمریکا به سر فلسطینی های بی گناه ، آمریکا 735 میلیون دلار دیگر برای تهیه موشک های دقیق به اسرائیل می دهد تا کودکان بیشتری را با دقت بیشتری بکشد.

در همین حال آمریکا مانع صدور ملایم ترین بیانیه شورای امنیت می شود.

جهان نظاره گر نمایش چهره زشت اسرائیل و حامیان آن است.

 

 

 

دلیل عدم کاندیداتوری قالیباف در انتخابات

 

قالیباف که تا همین یکی، دو ماه پیش به‌واسطه سفرهای به اصطلاح استانی‌ اش ازسوی نمایندگان و افکار عمومی با انتقاداتی تند و تیز مواجه بود و سپس با طرح موضوع هولدینگ Holding theme plan یاس و تغییر جداول بودجه بدون اطلاع نمایندگان مجلس و البته گزارش املاک نجومی و… عملا به گوشه رینگ رانده شد، حالا در شرایطی قرار گرفته که برای تکیه زدن بر کرسی ریاست مجلس، رقیبی را مقابل خود نمی‌بیند.

پیش از این غلامرضا تاجگردون، رییس کمیسیون تلفیق مجلس دهم گفته بود که قالیباف مشغول معامله‌ای است که درنتیجه آن با عدم‌حضور در انتخابات و راحت‌تر کار اصولگرایان و البته رییسی، کرسی ریاست مجلس را برای خود حفظ کند.

 

حمله جدی و کنایه فوتبالی و تند علیرضا زاکانی به جهانگیری

 

حالا هم شنیده‌های روزنامه اعتماد از بهارستان حاکی از آن است که او با خیالی آسوده چشم انتظار پنجم خرداد و برگزاری دومین اجلاسیه پارلمان نشسته است. این موضوع ازسوی مجتبی یوسفی، سخنگوی فراکسیون نیروهای انقلاب هم تایید شده و از قرار معلوم هیچ‌کس کاندیدای رقابت با قالیباف نشده است.

جدی‌ترین رقیب او امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی، نایب‌رییس اول مجلس بود. کسی که هم حامیان پروپاقرصی در بدنه حاکمیت جمهوری اسلامی دارد و هم مقبول اصولگرایان است.

او می‌توانست سرنوشت حدادعادل را برای قالیباف تکرار کند ولی حالا نه‌تنها در انتخابات ریاست‌جمهوری Presidential Election کاندیدا شده، بلکه به ‌دلیل خود پیروزپنداری این روزهای اصولگرایان، از هم‌اکنون در فکر کرسی دیگری در دولت سیدابراهیم رییسی است و خداحافظی‌اش از پارلمان یازدهم، دور از ذهن نیست.

 

 

اعتراض روزنامه اصولگرا به کاندیداتوری لاریجانی

 

روزنامه فرهیختگان پس از انتقاد از حضور جهانگیری در انتخابات به اعلام کاندیداتوری علی لاریجانی اعتراض کرد.

 

حمله جدی و کنایه فوتبالی و تند علیرضا زاکانی به جهانگیری

 

این روزنامه نوشت:

شراکت لاریجانی در وضع موجود، چیزی نیست که بتوان با هشتگ و نطق و چند توئیت Hashtags and speeches and a few tweets آن را پوشاند. در کالبد سیاسی ایران، لاریجانی پس از اسحاق جهانگیری بیشترین نقش را در ساخت فاجعه‌ای به‌نام وضع موجود داشته است.

آنها بازوان کمکی راست و چپ حسن روحانی بودند و حالا سودای ریاست‌جمهوری دارند. در پرونده متهمان وضع موجود، علی لاریجانی پس از جهانگیری متهم ردیف سوم است.

 

Football irony and serious and sharp attack of Alireza Zakani on Jahangiri


برچسبها:

جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز
laghari
بیوگرافی هنرمندان