فرشتگان

عجیب و غریب ترین مسابقات جهان + تصاویر

عجیب و غریب ترین مسابقات جهان + تصاویر

عجیب و غریب ترین مسابقات جهان + تصاویر

به گزارش نازوب در دنیا مسابقات عجیبی هرساله برگزار می‌شود که  مورد از جالب ترین و عجیب ترین آن ها را در این مطلب برای شما گردآوری کرده ایم.

حتما درباره روز‌های عجیب و غریب جهانی مطالبی را خوانده اید. Strange days روز‌های عجیبی مثل روز بستنی، روز خواب، روز حرف زدن شبیه دزد دریایی، روز سرویس بهداشتی و ….

اما این اتفاق تنها در روز‌های جهانی خلاصه نمی‌شود بلکه Strange competitions مسابقات عجیب و غریبی هم در جهان برگزار می‌شود که آشنایی با آن‌ها خالی از لطف نیست.

 

 

عجیب و غریب ترین مسابقات جهان + تصاویر

 

مسابقه عجیب تنبلی در مونته نگرو

در این مسابقه سنتی که در مونته نگرو برگزار می‌شود به تنبل‌ترین تنبل‌ها جایزه می‌دهند. مسابقه به این شکل است که شرکت کنندگان باید بخوابند، بخورند و بنوشند.

اما برخاستن ممنوع است و فقط هر 8 ساعت یک بار می‌توانند برای رفتن به W.C سرویس بهداشتی از جای شان بلند شوند. شرکت کننده‌ای که زمان بیشتری در این حالت بماند برنده 300 یورو خواهد بود.

 

 

عجیب و غریب ترین مسابقات جهان + تصاویر

 

مسابقه عجیب پشه کشی در ایتالیا

مسابقه کشتن حشرات خون خوار هر ساله در ایتالیا برگزار و به شرکت کنندگان، تور‌های حشره کش مورد تأیید داوران داده می‌شود و آن‌ها 10 دقیقه فرصت دارند تا بیشترین تعداد حشره خون خوار را بکشند. معیار انتخاب نفرات برتر مسابقه شمارش اجساد حشرات کشته شده است و به سه نفر اول به ازای هر حشره 10 یورو داده می‌شود.

 

 

عجیب و غریب ترین مسابقات جهان + تصاویر

 

مسابقه عجیب داد زدن با صدای بلند در ژاپن

این مسابقه هر ساله در استان اوئیتا برگزار می‌شود و بیش از 100 شرکت کننده در آن تلاش می‌کنند با صدای بلند با یکدیگر صحبت کنند. شدت صدای تولید شده توسط آن‌ها به بیش از 100 دسی بل (بیشتر از صدای شکستن یک سنگ، یا عبور یک قطار سریع السیر) می‌رسد.

به گفته روان شناسان این مسابقه به تخلیه روانی و رهایی از تنش ژاپنی‌هایی که مدام در دفتر کارشان به طور ثابت و با شرایط سخت کار می‌کنند، کمک می‌کند.

 

 

عجیب و غریب ترین مسابقات جهان + تصاویر

 

مسابقه عجیب اردک پلاستیکی در انگلیس و سنگاپور

این مسابقه در سنگاپور این گونه است که اردک پلاستیکی می‌خرید، اسم خودتان را روی آن می‌نویسید و در آب رها می‌کنید، اردک‌ها با تشویق تماشاچیان در جریان رودخانه حرکت می‌کنند و شما می‌توانید آرزو کنید خوش شانس باشید.

پس از اتمام مسابقه، برنده خوش شانس مسابقه یک میلیون دلار جایزه خواهد گرفت. در فضای همیشه ابری انگلستان هم مسابقه‌ای با همین اندازه هیجان برگزار می‌شود.

 

 

عجیب و غریب ترین مسابقات جهان + تصاویر

 

مسابقه عجیب پرتاب موبایل در فنلاند

این مسابقه نخستین بار در سال ۲۰۰۰ برگزار شد و به سرعت محبوبیت زیادی به دست آورد. برگزارکنندگان این مسابقه ادعا می‌کنند، برگزاری مسابقه به جمع آوری تلفن‌های فرسوده و حفظ محیط زیست کمک می‌کند. شرکت کنندگان در سه گروه مردان، زنان و نوجوانان با یکدیگر مسابقه می‌دهند و فردی که بتواند پرتاب بلندتری داشته باشد برنده است و جایزه برنده هم سفر به یک تورنمنت بین المللی در فنلاند است.

 

مطالب مرتبط :

خسیس ترین میلیونر جهان و غذای عجیبی که میخورد + عکس

خانه ای جادویی و عجیب که مشکل ناباروری را حل میکند+عکس

طرح جالب و عجیب غریب کلمبیا برای جلوگیری از بارداری


جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز
laghari
بیوگرافی هنرمندان