ماه رمضان نازوب

ماه رمضان نازوب

اینستاگرام جان این دختر نوجوان را نجات داد! + تصاویر

اینستاگرام جان این دختر نوجوان را نجات داد! + تصاویر
«من با جستجوی رسپی ها و مفاهیم اولیه غذا آغاز کردم و آنها را روی غذاهای خودم پیاده کردم. حالا در حال خلق رسپی های مخصوص خودم هستم.»
دختر سنگاپوری 15 ساله ای است که تصاویر غذاهای خلاقانه خود را در رسانه های اجتماعی مانند اینستاگرام به اشتراک گذاشته و ادعا می کند که این کار باعث شده که او از عادت غذایی مرگباری رهایی پیدا کند.
او با عکس گرفتن از غذاهایش و مستند کردن روند و مسیر بهبودی و رهایی از عادات ناسالم غذایی اش، طرفداران زیادی در این شبکه اجتماعی پیدا کرده است.
او می گوید: «در مدت بهبود از اختلال غذایی ام، از عشق و علاقه خود به غذا استفاده کردم و با این کار به بهبودی کامل رسیدم و حالا این کار به سرگرمی اصلی من تبدیل شده است. در حال حاضر صفحه اینستاگرام لین بیش از 86000 فالوئر دارد.»
او می گوید: «من با جستجوی رسپی ها و مفاهیم اولیه غذا آغاز کردم و آنها را روی غذاهای خودم پیاده کردم. حالا در حال خلق رسپی های مخصوص خودم هستم.»
بعضی از خلاقیت های لین در آشپزی شامل استفاده از وافل به شکل خرس و پنکیک به شکل میکی ماوس می شود.
 اینستاگرام جان این دختر نوجوان را نجات داد! + تصاویر اینستاگرام جان این دختر نوجوان را نجات داد! + تصاویر اینستاگرام جان این دختر نوجوان را نجات داد! + تصاویر اینستاگرام جان این دختر نوجوان را نجات داد! + تصاویر اینستاگرام جان این دختر نوجوان را نجات داد! + تصاویر اینستاگرام جان این دختر نوجوان را نجات داد! + تصاویر اینستاگرام جان این دختر نوجوان را نجات داد! + تصاویر اینستاگرام جان این دختر نوجوان را نجات داد! + تصاویر اینستاگرام جان این دختر نوجوان را نجات داد! + تصاویر اینستاگرام جان این دختر نوجوان را نجات داد! + تصاویر اینستاگرام جان این دختر نوجوان را نجات داد! + تصاویر

مطالب داغ چند روز گذشته