دنیای  بازیگران و چهره های ایرانی

عضویت در کانال تلگرام

دنیای  بازیگران و چهره های ایرانی

دنیای دانستنی ها

سر تراشیده این بازیگر زن مانع اکران یک فیلم شد!!

سر تراشیده این بازیگر زن مانع اکران یک فیلم شد!!

 

در صحنه‌هایی که رویا تیموریان با سر تراشیده بازی می‌کند، امکان تغییر در صحنه وجود دارد اما باید برای هر دقیقه‌ سه تا چهار میلیون تومان هزینه کرد که این کار برای حدود هشت دقیقه فیلم حدود یکی، دو ماه وقت می‌برد

کارگردان فیلم «شیفتگی» درباره وضعیت اکران این فیلم بیان کرد: طبق نظر شورای پروانه نمایش مساله حجاب و سر تراشیده بازیگر زن این فیلم (رویا تیموریان) و نیز تک‌خوانی یک بازیگر زن دیگر برای اکران مشکل دارد و خواسته‌اند نسبت به رفع آنها اقدام شود.

این کارگردان همچنین اضافه کرد: در صحنه‌هایی که رویا تیموریان با سر تراشیده بازی می‌کند، امکان تغییر در صحنه وجود دارد اما باید برای هر دقیقه‌ سه تا چهار میلیون تومان هزینه کرد که این کار برای حدود هشت دقیقه فیلم حدود یکی، دو ماه وقت می‌برد، در حالی‌که پس از جشنواره مونتاژ و صداگذاری جدیدی روی فیلم انجام شده و الان آماده نمایش است.

زمانی‌عصمتی اظهار کرد: در معاونت سینمایی دوره قبل چنین مساله‌ای وجود نداشت و مجوز ساخت فیلم را با ظاهری مردانه برای بازیگر اصلی زن گرفتیم،‌ اما اگر این شرایط بخواهد ادامه داشته باشد شاید باید از آنها شکایت کرد که چرا کارهای غیرشرعی و غیرقانونی انجام دادند. با این حال امیدوارم با همکاری و وساطت‌ بزرگ‌ترها، مخصوصا آقایان ایوبی و احسانی این مساله حل شود.

 


مطالب داغ چند روز گذشته
دختر عجیبی که تا حالا شبیه آن وجود نداشته (عکس)
دختر عجیبی که تا حالا شبیه آن وجود نداشته (عکس)
مشاهده بیشتر