لاغری با نازوب

لاغری با نازوب

خدا

راهنمای اقامت

بزرگترین مرکز خرید و تفریحی در دنیا +(عکس)

بزرگترین مرکز خرید و تفریحی در دنیا +(عکس)

 

این مرکز شبیه یک شهر واقعی زیر سقف با سیستم کامل تهویه می باشد. به گفته سازندگان، در این مرکز می توان یک هفته را بدون رفتن خارج گذاشت. انتظار می رود که این مرکز به پایتخت اقتصادی، توریستی و فرهنگی برای دو میلیارد نفر شود.

بزرگترین مرکز خرید و تفریحی در دنیا روز شنبه خبرگزاری اماراتی WAM این مطلب را گزارش داد. بزرگترین مرکز خرید موجود با عنوان Dubai Mall نیز در دبی واقع شده است. طی سال گذشته 75 میلیون نفر از آن بازدید کردند.به گزارش خبرگزاری WAM  ، مساحت کل مرکز جدید حدود 4.5 میلیون متر مربع می باشد.

 

این مرکز شبیه یک شهر واقعی زیر سقف با سیستم کامل تهویه می باشد. به گفته سازندگان، در این مرکز می توان یک هفته را بدون رفتن خارج گذاشت. انتظار می رود که این مرکز به پایتخت اقتصادی، توریستی و فرهنگی برای دو میلیارد نفر شود.شیخ محمد بن راشد المکتوم، نخست وزیر امارات متحده عربی در مراسم راه اندازی پروژه در دبی این مطلب را گزارش داد.

 

مرکز با یک گنبد متحرک مجهز خواهد شد که در فصل زمستانی در صورت دمای متعادل ​​باز خواهد شد. این مرکز دارای ظرفیت 180 میلیون بازدید کننده در سال می باشد. در اطراف این مرکز پارکینگ برای 50 هزار خودرو ساخته خواهد شد که در آنجا می توان خودرو را برای مدت طولانی پارک کرد .

 منبع: صدای روسیه


بیوگرافی هنرمندان