لاغری با نازوب

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مهارت و ترفندهای زندگی وبسایت ناز وب

حضور تکفیری‌ها در اردبیل!!

مجموعه : اخبار
حضور تکفیری‌ها در اردبیل!!

 

در آخرین بار فردی با هیكل درشت، سر تراشیده، ریش بلند و لباس عربی در خیابان علی سرباز اردبیل، با پیاده شدن از یك جیپ خارجی درحالی كه با یك دست شمشیر و دست دیگر خود تبر می‌چرخاند و با كلمات عربی و لهجه تركی فریاد می‌زد برای برقراری عدالت یاری می‌جویم، مشاهده شد

اخیراً افرادی با لباس‌ها و سرو وضعی شبیه تكفیری‌ها در حاشیه شهرها به ویژه در مركز استان اقدام به سر دادن شعارهای خاص و دعوت از مردم برای پیوستن به آنها می‌كنند كه موجب ایجاد رعب و وحشت در اهالی شده‌اند. در آخرین بار فردی با هیكل درشت، سر تراشیده، ریش بلند و لباس عربی در خیابان علی سرباز اردبیل، با پیاده شدن از یك جیپ خارجی درحالی كه با یك دست شمشیر و دست دیگر خود تبر می‌چرخاند و با كلمات عربی و لهجه تركی فریاد می‌زد برای برقراری عدالت یاری می‌جویم، مشاهده شد.

در استان اردبیل اقوام مختلف ترك و كرد وشیعه و سنی درشهرها و مناطق عشایری و روستاها پراكنده ساكن هستند. این استان دارای حدود400 كیلومتر مرز مشترك با كشور آذربایجان است كه با توجه به حضور گسترده عوامل رژیم صهیونیستی در جمهوری آذربایجان این منطقه از حساسیت زیادی برخوردار است.

ضمناً سالانه صدها هزار نفر از این كشور بدون ویزا و كنترل لازم وارد استان اردبیل می‌شوند و این وضعیت موجب مخاطراتی می‌شود كه مواظبت‌ها و مراقبت‌های ویژه‌ای را طلب می‌كند.


 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مطالب داغ چند روز گذشته
عجیب ترین جزیره های دنیا (عکس)
عجیب ترین جزیره های دنیا (عکس)
مشاهده بیشتر