زندگی و انگیزه عجیب این زن با جسد همسرش + عکس

زندگی و انگیزه عجیب این زن با جسد همسرش +  عکس

 

خانم سلیمان در سخنانی به خبرگزاری نیوزنت 5 می گوید: شوهر 88 ساله اش خدمات زیادی را در جنگ جهانی دوم برای ایالات متحده انجام داده است و اخرین خواسته وی این بوده است که در چرخه زندگی طعمه پرندگان شود.

 

زن بیوه متهم است 9 ماه جسد شوهرش را در خانه نگهداری نموده و با وی زندگی کرده است.خانم “ایلا سلیمان” 54 ساله متهم است جسد شوهرش را به مدت 9 ماهه در خانه اش حبس نموده و با وی زندگی کرده است.

زندگی و انگیزه عجیب این زن با جسد همسرش +  عکس

وی درسخنانی دلیل کارش را وصیت همسرش عنوان کرده و میگوید او دوست داشته است طعمه پرندگان شود. خانم سلیمان در سخنانی به خبرگزاری نیوزنت 5 می گوید: شوهر 88 ساله اش خدمات زیادی را در جنگ جهانی دوم برای ایالات متحده انجام داده است و اخرین خواسته وی این بوده است که در چرخه زندگی طعمه پرندگان شود. برنامه من این بود که شوهرم “جرالد گاوان”  را قبل از مرگش بیرون ببرم تا توسط پرندگان خورده شود.اما تقدیرش اینجوری رقم خورد که در خانه فوت کند.

این خانم مرگ همسرش را از چشم افراد مخفی نگه داشت و درب خانه را به امید اینکه پرندگان جسد شوهرش را بخورند گشود. وی در سخنانی می گوید جسد شوهرش را به مدت 5 روز در خانه نگهداری کرده اما به گزارش اداره  پلیس لافایت جسد به مدت 9 ماه به حال خود در خانه رها بوده است به طوری که متعفن شده است. علت مرگ تا کنون مشخص نشده است. ادعای دیگر مطرح است که اقای گاون دوست داشته جسدش در هندوستان توسط پرندگان خورده شود.


مطالب داغ چند روز گذشته
تفریح زشت و چندش آور این دختران (عکس)
تفریح زشت و چندش آور این دختران (عکس)
مشاهده بیشتر