چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

گران ترین ازدواج یک فوتبالیست در ایران + عکس

گران ترین ازدواج یک فوتبالیست در ایران + عکس

 

 این مراسم ازدواج حاشیه هایی هم داشت از جمله اینکه چند روز بعد عکس های مربوط به مراسم در اینترنت پخش شد و بخش هایی از مراسم عروسی نیز از سوی یکی از شبکه های ماهواره ای برای بینندگان به نمایش گذاشته شد تا خشم این فوتبالیست برانگیخته شود.

 این روزها صحبت از ازدواج بسیار پرخرج و نجومی “کریستیانو رونالدو” است که چند ماه دیگر برگزار می شود ولی در فوتبال ایران فکر می کنید پرخرج ترین ازدواج متعلق به چه کسی می باشد؟!

این شخص کسی نیست جز علی دایی سرمربی کنونی پرسپولیس و آقای گل جهان. علی دایی سال ۸۲ یعنی ۱۱ سال پیش همسرش مونا فرخ آذری را در یک مهمانی خانوادگی می بیند. خود دایی اعتراف کرده که به محض دیدن وی اطمینان داشته بعد از سال ها بالاخره ازدواج می کند.

 

گران ترین ازدواج یک فوتبالیست در ایران + عکس

لازم است بدانید فاصله نامزدی تا عقد علی دایی که بهمن ماه ۸۳ اتفاق افتاد هشت ماه بود اما خبر نامزد کردن وی که آن زمان هنوز ستاره تیم ملی بود به هیچ عنوان جایی درز نکرد. اما در نهایت خبر عقد کردن وی همه جا پیچید. برترین گلزن رده ملی جهان مراسم ازدواج خود را هم سه ماه بعد برگزار کرد. مراسم ازدواج علی دایی که در یکی از تالارهای بزرگ شمال تهران برگزار شد هزاران مهمان داشت. بسیاری از این مهمانان مردم عادی بودند که از کنار این تالار می گذشتند ولی پس از اینکه متوجه شدند داماد کسی نیست جز علی دایی با کنجکاوی تا آخر مراسم همان جا باقی ماندند. آن شب خیابان های منتهی به محل برگزاری ازدواج بسته شده بود. بسیاری از چهره های شاخص فوتبال و حتی فرهنگ و هنر در این مراسم حضور داشتند.

گران ترین ازدواج یک فوتبالیست در ایران + عکس

ولی بشنوید از هزینه هایی که برای این ازدواج شد. چندی قبل در گزارشی آمد که علی دایی ۱۰ سال پیش بیش از ۲۰۰ میلیون تومان خرج مراسم ازدواجش کرد. هر چند خودش بعدها این خبر را تکذیب کرد. گفته می شود کت و شلوار آقای داماد فقط سه میلیون تومان ارزش داشته است و البته از لباس عروس خانم هم می گذریم!

این مراسم ازدواج حاشیه هایی هم داشت از جمله اینکه چند روز بعد عکس های مربوط به مراسم در اینترنت پخش شد و بخش هایی از مراسم عروسی نیز از سوی یکی از شبکه های ماهواره ای برای بینندگان به نمایش گذاشته شد تا خشم علی دایی برانگیخته شود. او از بانیان این اتفاق شکایت کرد.

یکی از پر سر و صداترین ازدواج های چهره های معروف ایران بی شک متعلق به علی دایی است.برچسبها:

جدیدترین مطالب

دیگر مطالب امروز

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مطالب داغ چند روز گذشته
خواندنی از عجیب ترین مجازات های دنیا
خواندنی از عجیب ترین مجازات های دنیا
مشاهده بیشتر