لاغری با نازوب

 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مهارت و ترفندهای زندگی وبسایت ناز وب

انتشار این تصاویرمستهجن برای انتقام از معلم

انتشار این تصاویرمستهجن برای انتقام از معلم

 

 

متهم به مدت 6 سال به عنوان معلم خصوصی شاکی بوده است ولی به دلیل اختلافات خانوادگی پیش آمده عکس و شماره تلفن وی را در سایت اجتماعی فیس بوک قرار داده تا از وی انتقام بگیرد.

سرهنگ محمد رضا قدمی فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر گفت: در پی شکایت فردی به نام «سارا . ب» مبنی بر اینکه شخص یا اشخاصی با ایجاد صفحه ای با نام وی در یکی از صفحات اجتماعی اقدام به قرار دادن عکس شخصی، شماره همراه موجب ایجاد مزاحمت و هتک حیثیت وی شدند موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس فتا شهرستان قائمشهر قرار گرفت .

وی افزود: پس از انجام تحقیقات فنی و پلیسی ماموران موفق شدند متهم به نام «پیمان . الف» را شناسایی و با هماهنگی مراجع قضائی در اقدامی غافلگیرانه وی را دستگیر کنند.

 سرهنگ قدمی در ادامه تصریح کرد: متهم به مدت 6 سال به عنوان معلم خصوصی شاکی بوده است ولی به دلیل اختلافات خانوادگی پیش آمده عکس و شماره تلفن وی را در سایت اجتماعی فیس بوک قرار داده تا از وی انتقام بگیرد.

وی با اشاره به اینکه متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد،خطاب به کاربران سایتهای مجازی هشدار داد: مراقب عكسها و تصاویر خصوصی خود بوده و به هیچ عنوان عكسهای شخصی و خانوادگی خود را در شبکه های اجتماعی یا در اختیار دیگران قرار ندهند.


 چهره های ایرانی و خارجی پایگاه ناز وب

مطالب داغ چند روز گذشته
دختری با یک توپ فوتبال در فک صورتش + عکس
دختری با یک توپ فوتبال در فک صورتش + عکس
مشاهده بیشتر