a

اعدام همزمان دو مجرم همدانی در ملا عام

مجموعه : اخبار
اعدام همزمان دو مجرم  همدانی در ملا عام

 

بیش از 15 فقره شرارت و جرایم خشن و خاص در پرونده این دو شرور ثبت شده که برای نمونه می توان ورود به منزل شهروندان و اقدام به تعرض به نوامیس آنان که با مقابله افراد خانواده مواجه شدند، اشاره کرد.

 

و شرور به نام های ˈوحید – قˈ معروف به وحید یاغی 24 ساله و ˈبهمن موسویˈ 22 ساله صبح روز چهارشنبه در ملاء عام در منطقه رسالت شهر همدان اعدام شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان همدان در این ارتباط به ایرنا گفت: این دو شرور از اراذل و اوباش شناسنامه دار هستند که جرایم زیادی در چند سال گذشته در پرونده آنها ثبت شده است.

سرهنگ ‘رسول مرادی’ افزود: این افراد پس از چندین مرحله شرارت و مزاحمت برای نوامیس مردم با استفاده از سلاح های سرد از جمله شمشیر، قمه و چاقو و آزار و اذیت شهروندان توسط ماموران انتظامی دستگیر شدند.

وی بیان کرد: پس از چندین مرحله رسیدگی به پرونده این دو شرور و تنفیذ احکام در نهایت با رای نهایی برای عبرت سایر افراد شرور امروز این حکم به اجرا درآمد.

وی بیان کرد: بیش از 15 فقره شرارت و جرایم خشن و خاص در پرونده این دو شرور ثبت شده که برای نمونه می توان ورود به منزل شهروندان و اقدام به تعرض به نوامیس آنان که با مقابله افراد خانواده مواجه شدند، اشاره کرد.

فرمانده انتظامی شهرستان همدان افزود: این اراذل و اوباش شناسنامه دار همچنین اقدام به چندین مرحله راه بندان به ویژه مسدود کردن بلوار ارم شهر همدان و انجام برخی جرایم خشن در باغ ها و محله های حاشیه شهر کرده بودند.

سرهنگ مرادی ابراز امیدواری کرد: اجرای این حکم در ملاء عام موجب عبرت سایر مجرمان شده و آنها دست از اعمال ننگین و مجرمانه خود بردارند در غیر اینصورت دستگاه های انتظامی و امنیتی با هر گونه اخلال و بی نظمی و شرارت به شدت برخورد می کنند.

 اخبار حوادث – ایرنا


بیوگرافی هنرمندان