ماه رمضان نازوب

ماه رمضان نازوب

جدیدترین مدل کلاه دنیای مد برای افراد سلف باز + عکس

جدیدترین مدل کلاه دنیای مد برای افراد سلف باز + عکس

 

طراحی جدیدترین مدل کلاه دنیا برای سلف بازان 

 

کلاهی عجیب و دیدنی برای سلف بازان (عکس) امروز ایسر از یک گجت عجیب رونمایی کرد که مشخص نیست چند نفر حاضر به خرید آن باشند. این گجت در واقع یک کلاه بزرگ و با ظاهری قدیمی است که امکان سلفی گرفتن را در اختیار صاحب آن قرار می‌دهد.

این کلاه بزرگ و درخشان به یک تبلت Iconia A-1 840 مجهز شده است که هر زمان که کاربر به آن نیاز نداشته باشد، جمع می‌شود تا ظاهر کلاه به هم نخورد! هر وقت که به آن نیاز داشتید نیز باز می‌شود و در مقابل صورت شما قرار می‌گیرد تا با آن سلفی بگیرید، ایمیل‌های خود را چک کنید یا شاید هم وب سایت مورد علاقه‌تان را مرور کنید.

 

جدیدترین مدل کلاه دنیای مد برای افراد سلف باز + عکس

حتی می‌توان از آن برای اجرای بازی پرندگان خشمگین نیز استفاده کرد البته احتمالا در این شرایط دیگران با انگشت به صاحب کلاه اشاره خواهند کرد و خواهند خندید. کلاهی عجیب و دیدنی برای سلف بازان (عکس) این کلاه طوری طراحی شده است که کاربر بتواند به هرجهتی که میل دارد آن را بچرخاند و از خود سلفی‌های مختلف از زوایای گوناگون بگیرد! کلاه‌سلفی ایسر فردا در یکی از رویدادهای مرتبط با مد و لباس در لندن به نمایش گذاشته می‌شود.

 

ایسر می‌گوید که این کلاه با همکاری طراح معروف کریستین سانلیس طراحی شده است. کلاه سلفی ایسر، به علاقمندان به مد و لباس کمک می‌کند تا از خود سلفی‌های مختلف بگیرند و به راحتی در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارند. اما چند نفر مایل به خرید چنین کلاهی هستند؟


مطالب داغ چند روز گذشته